Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
10 MAJ

Nakarmisz i przewiniesz dziecko w parku

 

W parku Kazimierza Wielkiego stanęła specjalna ławka, na której nakarmimy i przewiniemy swoje dzieci. To kolejna, po Wyspie Młyńskiej i Parku im. Jana Kochanowskiego ławeczka dla rodziców, którzy w komfortowych warunkach zajmą się swoim maluszkiem.

Ławeczki altankowe z przewijakiem stają się coraz częstszym widokiem w miejskich parkach. Taka ławka została właśnie zamontowana w Parku przy Placu Wolności. Jest to trzecia taka ławeczka w mieście. W ubiegłym roku pojawiły się w Parku Kochanowskiego i na Wyspie Młyńskiej.

Dedykowane mamom z maluchami miejsce ma je zachęcić do karmienia naturalnego w miejscu publicznym, zapewniając jednoczenie poczucie intymności i komfortu oraz umożliwić m.in. przewinięcie dziecka. 

Ławeczka nie jest zarezerwowana tylko dla mam karmiących piersią - każdy rodzic będący z dzieckiem na spacerze również może z niej skorzystać, żeby odpocząć, nakarmić lub przewinąć swoją pociechę.

 

 

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/nakarmisz-i-przewiniesz-dziecko-w-parku/

Ostatnie aktualności

Rozpoczęły się letnie spacery z przewodnikiem

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców i odwiedzających Bydgoszcz na letnie spacery z przewodnikiem. To doskonała okazja, by poznać historie ciekawych miejsc, a także posłuchać legend i anegdot. W tym roku przygotowano specjalną trasę zwią (...)

Czytaj dalej

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  Wielkimi krokami zbliża się Święto Województwa. Z tej okazji na początku czerwca w największych miastach regionu odbędą się koncerty z udziałem znanych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Świętowanie 20-lecia województwa k (...)

Czytaj dalej

Wakacje w mieście – rusza program „Bydgoskie Półkolonie 2019”

  Po raz pierwszy na taką skalę miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy całe wakacje lub ich część spędzają w mieście. To ukłon w stronę rodziców, którzy niejednokrotnie poruszali tę kwestię na spotkaniac (...)

Czytaj dalej

Od dnia dzisiejszego możecie odwiedzić interaktywną wystawę „Senseations – zmysły w akcji” w Zielonych Arkadach

  Czy to, co widzimy jest rzeczywistością? Czy można oszukać zmysły? Jak działa nasz umysł? Odwiedźcie interaktywną wystawę w Centrum Handlowym Zielone Arkady i zobaczcie „Senseations – zmysły w akcji”! O (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.