Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne
20 MAJ

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

Wielkimi krokami zbliża się Święto Województwa. Z tej okazji na początku czerwca w największych miastach regionu odbędą się koncerty z udziałem znanych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej.

Świętowanie 20-lecia województwa kujawsko-pomorskiego rozpocznie się w sobotę 1 czerwca w aż 11 miastach regionu.

Grudziądz i Włocławek będą się bawić 1 czerwca.

Bydgoszcz zaczyna świętować 2 czerwca.

W Toruniu Święto zawita w środę 5 czerwca.

Inowrocław i Brodnica też uczestniczą w świętowaniu.

Święto Województwa będziemy obchodzić także w innych miejscowościach Kujaw i Pomorza.

Nie zabraknie atrakcji i polskich gwiazd.

Przed nami 9 dni muzyki, tańca i doskonałej zabawy!

Nie zabraknie więc koncertów, potańcówek międzypokoleniowych ze znanymi tancerzami, pokazów balonowych, wydarzeń artystycznych, naukowych, kulinarnych i sportowych.

Organizatorzy obiecują, że będzie pełno atrakcji.

Co się będzie działo? Kto wystapi? Jakie rozrywki przygotowano dla najmłodszych?

Szczegóły imprezy na stronie: https://pomorska.pl/gwiazdy-na-swiecie-wojewodztwa-kujawskopomorskiego-co-sie-bedzie-dzialo-kto-wystapi-program/ar/c1-14134871

 

 

 

 

 

Żródło: https://pomorska.pl/gwiazdy-na-swiecie-wojewodztwa-kujawskopomorskiego-co-sie-bedzie-dzialo-kto-wystapi-program/ar/c1-14134871

Ostatnie aktualności

Uroczyste otwarcie Starego Rynku w Bydgoszczy!

  Nadszedł czas, aby pochwalić się nową odsłoną Starego Rynku. W weekend 28-29 czerwca zapraszamy na uroczyste otwarcie. Będą koncerty, występy kabaretowe, konkursy z nagrodami, występy muzyków ulicznych i pokazy baniek. Przygotowano też (...)

Czytaj dalej

ROZPOCZYNAJĄ SIĘ BYDGOSKIE IMPRESJE MUZYCZNE

  Już dzIś rozpoczynają się 42. Międzynarodowe Spotkania Muzykującej Młodzieży, czyli Bydgoskie Impresje Muzyczne, które będą trwały do dnia 29 czerwca. Impreza od lat gromadzi utalentowaną młodzież z całego świata. W tym roku w (...)

Czytaj dalej

ZŁÓŻ WNIOSEK 300+ ORAZ 500+ JUŻ 1 LIPCA !!!

Od 1 lipca 2019 roku zmieniają się zasady przyznawania świadczenia wychowawczego (500+). Od 1 lipca można składać wnioski tylko w formie elektronicznej. Od 1 sierpnia będą przyjmowane także papierowe wnioski. Złożenie wniosku przez Internet jest szybkie, (...)

Czytaj dalej

WAKACJE W TYM ROKU BĘDĄ WCZEŚNIEJ

Zajęcia w szkołach kończą się w tym roku szkolnym 19 czerwca. Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego. Zgodnie z tym, uczniowie odbiorą świadectwa w środę 19 czerwca. To będzie ostatni dzień zajęć d (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.