Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne
21 MAJ

Rozpoczęły się letnie spacery z przewodnikiem

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i odwiedzających Bydgoszcz na letnie spacery z przewodnikiem.

To doskonała okazja, by poznać historie ciekawych miejsc, a także posłuchać legend i anegdot. W tym roku przygotowano specjalną trasę związaną z ważnymi rocznicami, w związku z obchodzonym Bydgoskim Rokiem Wolności.

Bydgoskie Centrum Informacji przygotowało ofertę dla odwiedzających nasze miasto oraz mieszkańców głodnych historycznych ciekawostek. Trasy wędrówek związane są z historią, architekturą oraz przestrzenią kulturową miasta. W tym roku, pojawiła się wyjątkowa trasa szlakiem wolności. W naszym mieście obchodzimy właśnie Bydgoski Rok Wolności – świętujemy wszystkie ważne rocznice. W związku z tym, że rocznic jest wiele przewodnicy mogą zabrać nas w różne miejsca np. na Stary Rynek, Plac Wolności lub oprowadzą nas po miejscach, które wypiękniały dzięki funduszom unijnym.  

Start w każdą sobotę i niedzielę o 12:30.

Na letnie spacery z przewodnikiem obowiązują zapisy.

Bilety w cenie 5 zł. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (grupa może liczyć maksymalnie 30 osób) prośba o wcześniejszy zakup biletu w Informacji Turystycznej lub on-line w systemie tickeo.pl. Link TUTAJ. 

Oferta letnich spacerów z przewodnikiem obowiązuje od maja do końca sierpnia. 

 

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/szlakiem-wolnosci-z-biegiem-brdy-rozpoczynamy/

Ostatnie aktualności

Poczytaj w Parku

Czytaj dalej

Przyjdź na Drzwi Otwarte do Ratusza!

Czytaj dalej

Zabierz malucha do teatru!

Czytaj dalej

Centrum Handlowe RONDO zaprasza na spotkanie z „Angry Birds 2 Film”

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.