Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne
23 MAJ

Rusza Grupa Wsparcia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych

 

Rozpoczęły się spotkania Grupy Wsparcia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych (od urodzenia do wieku szkolnego) w Bydgoszczy.

Jeśli masz pod swoją opieką dziecko niepełnosprawne i chcesz podzielić się tym, co przeżywasz lub też zdobyć praktyczne informacje, które mogą pomóc Tobie i Twojemu dziecku – to przyjdź na spotkania do Fundacji “Wiatrak” w Bydgoszczy (ul. Bołtucia 7, sala kominkowa, II piętro).

Pierwsze zajęcia odbyły się 21.05.2019r.

Terminy kolejnych zaplanowanych spotkań w ramach grupy wsparcia to 04.06, 18.06 o godz. 17.30 w Fundacji “Wiatrak” w Bydgoszczy.

Na spotkania będą również zapraszani specjaliści.

W razie jakichkolwiek pytań do Państwa dyspozycji e-mail: grupawsparciafordon@gmail.com 

 

 

 

Źródło: https://wiatrak.org.pl/rusza-grupa-wsparcia-dla-rodzicow-dzieci-niepelnosprawnych/

Ostatnie aktualności

Poczytaj w Parku

Czytaj dalej

Przyjdź na Drzwi Otwarte do Ratusza!

Czytaj dalej

Zabierz malucha do teatru!

Czytaj dalej

Centrum Handlowe RONDO zaprasza na spotkanie z „Angry Birds 2 Film”

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.