Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne
28 MAJ

Sprawdź się i pomóż dzieciom z Fundacji Horyzont

 

Dzień Dziecka to doskonała okazja do pomagania dzieciom!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w biegu charytatywnym "Po Horyzont" mającym na celu pozyskanie środków finansowych na organizację wypoczynku wakacyjnego dla podopiecznych fundacji Horyzont – dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym z bydgoskich szkół podstawowych.

Fundacja pomaga dzieciom uwierzyć w siebie, odnaleźć swój talent, pomaga również w problemach edukacyjnych i emocjonalnych.

Gwarantowana atrakcyjna trasa biegowa, pamiątkowy medal, a także nagrody dla zwycięzców oraz atrakcje towarzyszące imprezie.

Nawet, jeśli nie biegasz – spróbuj! To tylko 5 kilometrów, a więc dystans osiągalny prawie dla każdego.

Sprawdź się i pomóż dzieciom z „Horyzontu”!

 

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/2037741713186928/

Ostatnie aktualności

Poczytaj w Parku

Czytaj dalej

Przyjdź na Drzwi Otwarte do Ratusza!

Czytaj dalej

Zabierz malucha do teatru!

Czytaj dalej

Centrum Handlowe RONDO zaprasza na spotkanie z „Angry Birds 2 Film”

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.