Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne
01 CZE

Dzisiaj DZIEŃ DZIECKA !

Spędź ten szczególny Dzień w obliczu niesamowitych wrażeń i wielu atrakcji.

Sprawdź jakie atrakcje zorganizowano z okazji tego Dnia.

Spotkaj superbohaterów w różnych odsłonach

Dzień dziecka można świętować już od dziś wraz z superbohaterami kreskówek. Takie atrakcje zapewnia Centrum Handlowe Focus Mall. Poznaj Laboratorium Dextera, Atomówki czy Johnnego Bravo. Sprawdź swoją wiedzę i zobacz pokazy chemiczno-fizyczne. 

31.05-01.06.2019, godz. 11:00-19:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1085,kreskowkowy-dzien-dziecka.html

Dzień dziecka na boisku

Dla najmłodszych przygotowano atrakcje na boisku przy Szkole Podstawowej nr 57. W programie imprezy: konkursy i zabawy dla dzieci, występy wokalne, pokazy grup tanecznych, animacje cyrkowe, animacje plenerowe, zabawy plastyczne, kule mocy, przejażdżki konne, małpi gaj oraz różne niespodzianki.

31.05.2019, godz. 15:00-18:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1108,dzien-dziecka-na-boisku.html

Muzyczny dzień dziecka

W Filharmonii Pomorskiej odbędzie się koncert z okazji dnia dziecka. Orkiestra zagra utwory z ulubionych i najbardziej znanych kreskówek oraz filmów dziecięcych.

31.05.2019, godz. 19:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,946,dzien-dziecka-w-filharmonii.html

Lodowy dzień dziecka

Centrum Handlowe RONDO w dniu dziecka zamieni się w Lodowe Centrum Marzeń. Z tej okazji najmłodsi klienci galerii otrzymają kupon na darmową kulkę lodów.

01.06.2019, godz. 9:00-21:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1109,lodowy-dzien-dziecka-w-centrum-handlowym-rondo.html

Bajkowy Poranek w Kinie Jeremi      

Kino Jeremi zaprasza dzieci słabowidzące i niewidome na seanse z audiodeskrypcją.  Dla dzieci od 3 lat seans wyświetlony zostanie o godzinie 10:00, a o godzinie 11:30 film widoczny będzie dla dzieci od 7 roku życia.

01.06.2019, godz. 10:00/11:30

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1074,bajkowo---filmowy-dzien-dziecka.html

Dzień dziecka z Galusią

W Galerii Pomorskiej czeka mnóstwo atrakcji dla dzieci: gry planszowe, wielkie dmuchańce, sportowy tor przeszkód, spektakl teatralny, turniej ping-ponga, warsztaty konstruktorskie, warsztaty origami, zdjęcie z Galusią. Spędź ten dzień z Galusią i dowiedź się czy jest agentem.

01.06.2019, godz. 11:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1083,dzien-dziecka-z-galusia-w-galerii-pomorskiej.html

Dzień dziecka z PKP Intercity

Atrakcje dla dzieci dostępne będą na dworcu kolejowym Bydgoszcz Główna. Dla najmłodszych przygotowano zwiedzanie lokomotywy, warsztaty kreatywne, strefę zabaw, animacje oraz konkursy z nagrodami.  

01.06.2019, godz. 11:00-16:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1106,dzien-dziecka-z-pkp-intercity.html

Spacer dla dzieci z rodzicami

Bydgoskie Centrum Informacji zaprasza na letnie spacery z przewodnikiem ulicami Bydgoszczy. 

To okazja do poznania atrakcji turystycznych, zabytków oraz historii ciekawych miejsc. Poznacie także legendy oraz ciekawe anegdoty.

01.06.2019/02.06.2019, godz. 12:30

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1053,spacer-dla-dzieci-z-rodzicami.html

Sportowy dzień dziecka

Zaplanowano mnóstwo darmowych atrakcji dla najmłodszych, a głównym punktem dnia będzie charytatywny mecz.  Przygotowano: pokazy akrobatyczne, zabawę w wielkich kulach bodyzorbing, warsztaty ekologiczne, gry i konkursy sportowe, bańki mydlane, kręcenie baloników, malowanie buziek oraz dmuchane zjeżdżalnie.

01.06.2019, godz. 14:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1103,sportowy-dzien-dziecka.html

Festiwal baniek mydlanych

To doskonała zabawa dla wszystkich. Nie ma ograniczeń wiekowych. Duuużo darmowego płynu, animacje z bajkowymi postaciami, bańkowe pokazy i zamykanie w bańce, tysiące małych baniek, konkursy z nagrodami, akcesoria do puszczania baniek, kolorowe łakocie i granity oraz dmuchańce i eurobungee to atrakcje, które będą na Was czekać na Stadionie Polonii.

01.06.2019, godz. 15:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1100,festiwal-baniek-mydlanych-w-bydgoszczy.html

Festiwal kolorów

Przygotowano najlepszy muzyczny klimat, kolorową watę cukrową, kolorowe łakocie i granity, wyrzutnie proszków Holi oraz zamki dmuchane dla najmłodszych. Baw się w towarzystwie kolorów!

01.06.2019, godz. 17:30

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1101,kolor-fest-bydgoszcz---dzien-kolorow-w-bydgoszczy-.html

Weekend dnia dziecka w kinach Helios

Kino Helios zaprasza na seanse z konkursami od 31 maja. W weekend 1-2 czerwca dla dzieci zorganizowano atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! Będzie towarzyszył dziecięcy klimat oraz bogaty repertuar filmów.

Od 31.05.2019 do 02.06.2019

https://www.swiat-dzieci.eu/aktualnosci,91,weekend-dnia-dziecka-w-kinach-helios.html

Festyn rodzinny „Bajkowa Bydgoszcz”

Impreza plenerowa skierowana do wszystkich mieszkańców miasta i okolic. Wydarzenie rozpocznie parada uczestników poprzebieranych w bajkowe, kolorowe stroje. Poprowadzona zostanie przez orkiestrę z Placu Wolności na Wyspę Młyńską. Liczne zabawy, konkursy, malowanie twarzy, warsztaty naukowe oraz występy artystyczne będą miały miejsce na Wyspie Młyńskiej. Przebierz siebie i całą rodzinę. Bawcie się w bajkowym otoczeniu i rodzinnej atmosferze.

02.06.2019, godz. 13:00

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1073,festyn-rodzinny--bajkowa-bydgoszcz-.html

Zatańcz (zagraj) ze mną, mamo, tato…!

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty dla rodzin, gdzie stworzycie rytmiczno - taneczną kuchnię dźwięków. Jest to działanie międzypokoleniowe.

02.06.2019, godz. 10:30

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1075,zagraj--zatancz--ze-mna-mamo-tato---.html

Proponujemy także atrakcje z okolic Bydgoszczy.

W Ostromecku przygotowano: pokazy baniek mydlanych, zamykanie w bańce, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, balonowe „czary-mary”, watę cukrową, spotkanie z alpakami oraz dmuchane place zabaw.

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1111,dzien-dziecka-w-ostromecku.html

W JuraParku w Solcu Kujawskim dla Waszych małych pociech, przygotowano moc niezapomnianych atrakcji. Będzie to okazja do sprawdzenia wiedzy na temat dinozaurów. Zaplanowano także gry i zabawy, zwiedzanie, animacje oraz konkursy.

https://www.swiat-dzieci.eu/wydarzenie,1112,dzien-dziecka-w-juraparku-w-solcu-kujawskim.html

W Toruniu można będzie spędzić ten dzień wraz z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, gdzie na parkingu odbędzie się piknik naukowo-sportowy. Można także zawitać do Piernikowego Miasteczka albo do Centrum Handlowego Atrium Copernicus na spotkanie ze Świnką Peppą.

Na Dzień Dziecka przygotowano wiele atrakcji.

To od Was zależy w jaki sposób spędzicie ten wyjątkowy Dzień!

 

Zachęcamy do śledzenia naszego KALENDARIUM https://www.swiat-dzieci.eu/kalendarium.html . Znajdziecie tu mnóstwo informacji dotycząch bezpłatnych i płatnych atrakcji dla dzieci na terenie naszego miasta i okolic.

 

 

Ostatnie aktualności

Poczytaj w Parku

Czytaj dalej

Przyjdź na Drzwi Otwarte do Ratusza!

Czytaj dalej

Zabierz malucha do teatru!

Czytaj dalej

Centrum Handlowe RONDO zaprasza na spotkanie z „Angry Birds 2 Film”

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.