SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
06 CZE

Wsiądź na rower i pomagaj dzieciom!

 

Dołącz do akcji Rower Pomaga prowadzonej przez Fundację Ekologiczną ARKA.

Jeździsz na rowerze, dbasz o zdrowie, chronisz środowisko.

Głównym elementem akcji jest nakłanianie jej uczestników do jazdy na rowerze. Za kilometry wspólnie przejechane na rowerze, Arka przekazuje rower dziecku z domu dziecka lub organizacji społecznej. Akcji towarzyszą eventy, konferencje prasowe, promocja w mediach, aktywność w mediach społecznościowych, stoiska informacyjne.

Wpisz przejechane kilometry na rowerpomaga.pl. Twój wynik zostanie dodany do specjalnego licznika kilometrów wraz z wynikami innych rowerzystów.

Znalezione obrazy dla zapytania rower pomaga

Czym więcej wspólnie przejedziemy kilometrów, tym więcej potrzebujących dzieci otrzyma nowe rowery. 

 

 

 

 

 Źródło: https://rowerpomaga.pl/

Ostatnie aktualności

DZIEŃ DZIECKA W MYŚLĘCINKU!

Czytaj dalej

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Czytaj dalej

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Czytaj dalej

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.