SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Ostatnio w aktualnościach

02 GRU

MAGICZNA PODRÓŻ PO ZIELONYCH ARKADACH

Wszystkie dzieci zapraszamy w podróż pełną wrażeń. Magiczna kolejka zabierze wszystkich milusińskich prosto do świątecznej krainy! Kierunek – bożonarodzeniowa przygoda! Przystanek: Plac Eventowy Kolejka dla dzieci kursuje od 2 do 23 gru (...)

Czytaj dalej
30 LIS

Mikołajki z Galusią

7 grudnia od godziny 12:00 zapraszamy do Galerii Pomorskiej na Mikołajki z Galusią pełne emocji! Co się będzie działo? Spektakl teatralny: emocjonalne stworki Budujemy piankową chatkę Aż 4 torty urodzinowe na urodziny Galusii Zabawy z Galus (...)

Czytaj dalej
29 LIS

Mikołajkowy konkurs!

Ogłaszamy konkurs, a w nim, aż 10 nagród do wygrania. Regulamin konkursu: Polub nasz profil na FB -> Świat-dzieci.eu/facebook Udostępnij post W komentarzu napisz "wiek dziecka" i oznacz 5 znajomych Konkurs trwa do dni (...)

Czytaj dalej
27 LIS

Uwaga! Mikołajkowy Konkurs!

Z okazji zbliżających się Mikołajek przygotowaliśmy dla Was konkurs. Zabawa rozpocznie się już w najbliższy piątek. Do wygrania wspaniałe nagrody! Między innymi "Rybek Nie Na Żarty" - Gra Dla Całej Rodziny z Gadającą Rybą! Koniecznie ob (...)

Czytaj dalej
25 LIS

Zachęcamy do monitorowania wydarzeń

Zapraszamy do monitorowania różnorodnych zajęć i wydarzeń. Z okazji zbliżających się Mikołajek w Bydgoszczy zorganizowano różne przedstawienia i atrakcje dla dzieci. Szczegóły znajdziecie Państwo w naszym Kalendarium. Za (...)

Czytaj dalej
22 LIS

Filmowy Poranek z bajką Masza i Niedźwiedź w Kinie Helios

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 2. W niedzielę 24 listopada o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek: Na ryby W razie czego dzwoń! Święto na lodzie Pierws (...)

Czytaj dalej
20 LIS

Zapraszamy na warsztaty do Myślęcinka

Gdzie jest pszczoła, kiedy śpi? Zapraszamy w niedzielę 24 listopada na warsztaty, podczas których znajdziemy odpowiedź na to trudne pytanie. Spotkanie rozpocznie się w samo południe w pawilonie Akwarium Terrarium i potrwa godzinę. W sali dydakty (...)

Czytaj dalej
19 LIS

Więcej miejsc dla maluchów – rozbudowa żłobka na Brzozowej

Trwa rozbudowa żłobka przy ul. Brzozowej na Szwederowie. W nowo wybudowanym pawilonie znajdzie się aż 6 sal dla dzieci, powstaną też trzy nowe place zabaw. Dzięki tej inwestycji opieką będzie można objąć jeszcze więcej maluchów – w sumie pows (...)

Czytaj dalej
16 LIS

Bilet Uczniowski i Karta Malucha dla mieszkańców Metropolii Bydgoszcz

Od 1 grudnia z oferty tańszych biletów uczniowskich i kart malucha skorzystają także mieszkańcy gmin współpracujących w ramach Metropolii Bydgoszcz: Dobrcz, Białe Błota, Osielsko i Nowa Wieś Wielka. Tańsze bilety okresowe przysługują już (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.