Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Ostatnio w aktualnościach

04 WRZ

Po Szkole Targi Aktywności i Rozwoju

Początek roku szkolnego to czas podejmowania decyzji związanych z wyborem zajęć pozalekcyjnych, które rozwiną pasje i będą interesującą oraz ciekawą rozrywką dla naszych pociech. Chcemy pomóc w tym wyborze zarówno rodzicom, jak i dzie (...)

Czytaj dalej
02 WRZ

Nowy rok szkolny rozpoczęty

We wszystkich bydgoskich szkołach zadzwonił dziś pierwszy dzwonek. Miejska inauguracja roku szkolnego odbyła się w VII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. 11 Listopada. 43 tys. uczniów w ponad 100 placówkach oświatowych rozpoczęło w (...)

Czytaj dalej
31 SIE

Bilet uczniowski dla wszystkich uczniów

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów od marca zeszłego roku korzystają z tańszych biletów okresowych na komunikację miejską. Decyzją Rady Miasta z biletów okresowych w cenie 10zł (miesięczny lub 30 dniowy) lub 100 zł (roczn (...)

Czytaj dalej
29 SIE

III MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI I BAJEK POZYTYWKA

29.08-1.09.2019 BYDGOSZCZ 4 dni pełne zabawy, refleksji i wzruszeń. Pozytywka – na pozór zwykła zabawka dla dzieci, a potrafi w kilkanaście sekund przenieść nas do innego świata – świata fantazji, pozytywnych doświadczeń, magii i b (...)

Czytaj dalej
27 SIE

Rywalizuj o puchar rowerowej stolicy Polski

Nasze miasto jest inicjatorem i organizatorem ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. I edycja imprezy wystartuje wraz z początkiem września - od tego dnia każdy przejechany kilometr przybliży Bydgoszcz do zdobycia tytułu Rowe (...)

Czytaj dalej
25 SIE

Pożegnanie Lata w Myślęcinku

Tradycyjnym już Babim Latem pożegnamy wakacje w Myślęcinku. W niedzielę 25 sierpnia na Polanie Różopole zagrają m.in. Natalia Szroeder, Xxannaxx i Chłopcy Kontra Basia. Impreza rozpocznie się o godzinie 14 na Różopolu. Od samego początku (...)

Czytaj dalej
23 SIE

Kreatywnie i twórczo o mieście – Stan Użytku zaprasza ma warsztaty

Wyjątkowe miejsce edukacji i działań miejskich zaprasza najmłodszych na Małą Akademię Miejską. Najbliższe warsztaty mają poszerzyć wiedzę na temat roślinności w mieście, a podczas zajęć powstaną wyjątkowe maszyno zielniki. Wstęp wolny. Mała Akad (...)

Czytaj dalej
20 SIE

WAKACYJNE PLACE ZABAW

Zapraszamy rodziców i opiekunów do wspólnego uczestnictwa w zabawie wraz z dziećmi. Do 23.08 można wziąć udział w tym projekcie. Organizatorzy zapewniają: atrakcyjny program rekreacyjno-zabawowy dla dzieci i młodzieży do lat 15, (...)

Czytaj dalej
19 SIE

Wakacyjne treningi piłkarskie z Bergovią

Fundacja Aktywności i Rozwoju Sportowego „Bergovia” oraz Akademia Sportu „Bergovia”, serdecznie zapraszają na zajęcia w ramach cyklu „Wakacyjne treningi piłkarskie z Bergovią – Grasz Fair Play, jesteś ok”. Są t (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.