SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Ostatnio w aktualnościach

30 GRU

Konkurs zakończony!

Kochani! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Koniecznie obserwujcie nasz fanpage! Już niedługo ogłosimy do kogo trafią następujące nagrody: I miejsce: szklana kołdra + maskotka II miejsce : uczesanie dla dziewczynki + kubek III mi (...)

Czytaj dalej
30 GRU

Ogłaszamy zwycięzców konkursu!

Dziękujemy za udział w konkursie świątecznym. Gratulujemy zwycięzcom! Laureaci: I miejsce - Dominika Knach - Leoś lat 4 II miejsce - Jaro Hajek - Ninka lat 5 III miejsce - Magdalena Budziak - Marysia lat 6 IV miejsce: 1. Beata Jaćmi (...)

Czytaj dalej
27 GRU

Konkurs trwa!

Przypominamy o konkursie organizowanym przez nasz zespół, w którym możecie wziąć udział, aż do 29 grudnia. Więcej informacji na naszym profilu na facebooku. Zapraszamy do zabawy! (...)

Czytaj dalej
25 GRU

Miejskie lodowisko darmowe dla uczniów

30 i 31 grudnia miejska ślizgawka dla uczniów bydgoskich szkół będzie darmowa. Bezpłatnie z Torbydu będzie można skorzystać w godzinach od 11.00 do 14.30 po okazaniu legitymacji szkolnej. W czasie świątecznej przerwy warto wybrać się na m (...)

Czytaj dalej
23 GRU

Życzenia Świąteczne

Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci. niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie! (...)

Czytaj dalej
22 GRU

Święta w Myślęcinku

Serdecznie zapraszamy do Myślęcinka na świąteczny spacer. Warto w tych dniach wstać od stołu! Święta z zoo W Wigilię zoo będzie nieczynne. Za to 25 i 26 grudnia na terenie zoo rozwieszonych będzie po 10 Gwiazdorów, a przynosząc je do kasy, dz (...)

Czytaj dalej
21 GRU

Uwaga! Konkurs!

Ogłaszamy konkurs, a w nim wiele nagród do wygrania! Regulamin konkursu: Polub nasz profil na FB -> Świat-dzieci.eu/facebook Udostępnij post W komentarzu wklej zdjęcie pracy dziecka przedstawiającej Mikołaja (technika pracy dowolna) (...)

Czytaj dalej
20 GRU

Filmowy poranek z bajką Strażak Sam w Kinie Helios

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 14. W niedzielę 22 grudnia o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek: Nie pędź tak Pondziaki Normana Polowanie na robale Ogniowy mu (...)

Czytaj dalej
18 GRU

Zachęcamy do polubienia nas na facebooku

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, konkursami i wydarzeniami, zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku. Specjalnie dla Was wyszukujemy konkursy z całej Polski organizowane dla dzieci i rodziców. Baza konkurs&oa (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.