Ostatnio w aktualnościach

30 PAŹ

CZY POWRÓCI ZDALNE NAUCZANIE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW?

Minister Edukacji Narodowej Przemysław Czarnek w sprawie wprowadzenia zdalnego nauczania dla wszystkich uczniów wypowiedział się jednoznacznie. Jak wiadomo w liceach nauczanie zdalne funkcjonuje od 24 października. Taki obowiązek dotyczy nie (...)

Czytaj dalej
19 PAŹ

PARK ROZRYWKI I ZAGINIONY ŚWIAT - ZAMKNIĘTE.

Pomimo przyjemnej jesiennej pogody, z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne Park Rozrywki w Myślęcinku został zamknięty. Dla zwiedzających nie będzie również dostępny Zaginiony Świat. Wszystkie atrakcje dostępne na tym terenie niestety muszą pocz (...)

Czytaj dalej
15 PAŹ

CZY DZIECI CZEKA PONOWNIE NAUKA ZDALNA?

Rząd wprowadza nowe ograniczenia związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. Od poniedziałku 19 października zmieni się tryb nauczania w niektórych typach szkół. Co to oznacza i jak będą funkcjonowały poszcz (...)

Czytaj dalej
14 PAŹ

DZISIAJ DZIEŃ NAUCZYCIELA!

Nauczycielom za trud włożony w naukę i kształtowanie charakterów naszych pociech Wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Nauczyciela! (...)

Czytaj dalej
06 PAŹ

CZY TO JUŻ JESIEŃ?

Wykorzystując ostatnie dni pięknej pogody zachęcamy do skorzystania z wyjatkowej oferty MDK 2 . Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na jesienne spotkanie integracyjne. Czego możemy się spodziewać? - zabawy, - działań plastycznych - rywali (...)

Czytaj dalej
21 WRZ

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

22 września obchodzimy "Dzień bez Samochodu". Warto w tym czasie pomyśleć o podróży innym środkiem lokomocji. Dzieci można zachęcić do spaceru, jazdy na rowerze czy hulajnogą, a starszych może zmobilizuje to do zainteresowania się ofertą (...)

Czytaj dalej
09 WRZ

ZMIANY W PROGRAMIE 500+ JUŻ OD NOWEGO ROKU!

Przypominamy o istotniej zmianie w programie 500+. W bieżącym roku rodzice i opiekunowie nie musieli składać nowych wniosków o przyznanie świadczenia 500 plus. Nowy okres świadczeniowy rozpoczął się 1 lipca, ale wnioski o tę turę wypłat (...)

Czytaj dalej
02 WRZ

Czy jest możliwe odszkodowanie dla ucznia zarażonego koronawirusem w szkole?

Jak informuje MEN - nie ma podstaw prawnych do podpisywania przez rodziców w szkole oświadczeń o świadomości ryzyka i zrzeczeniu się ewentualnych roszczeń w przypadku zakażenia koronawirusem. Podpisanie go nie pozbawia rodzica możliwości dochodz (...)

Czytaj dalej
27 SIE

CZY MASECZKI W SZKOŁACH BĘDĄ KONIECZNE?

Wiemy już, że rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi 01 września. Jakie natomiast będą ostateczne postanowienia dotyczące noszenia maseczek? Zgodnie z informacją przekazaną w środę 26.08.2020r. przez szefa resortu edukacji dowiemy się tego w najbliższych (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.