Ostatnio w aktualnościach

06 SIE

OD 1 WRZEŚNIA NAUKA ZDALNA CZY W SZKOLE?

A jednak nauka 1 września rozpocznie się w szkołach, a nie online! Obecnie Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowują wytyczne odnośnie zasad na jakich uczniowie mają wrócić we wrześniu do szkół. (...)

Czytaj dalej
01 SIE

BON TURYSTYCZNY DO ODBIORU JUŻ OD DZISIAJ!

Już od dzisiaj jest aktywny bon turystyczny, na który czekało wiele rodzin. W jaki sposób można skorzystać z bonu – krok po kroku: 1. Bon otrzymasz po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). 2. (...)

Czytaj dalej
27 LIP

BON TURYSTYCZNY - DOSTĘPNY JUŻ ZA CHWILĘ!

Polski Bon Turystyczny jest formą wsparcia dla polskich rodzin oraz branży turystycznej w związku z trudną sytuacją gospodarczą wywołaną epidemią COVID-19. Za pomocą bonu można zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne w Polsce do końca marca (...)

Czytaj dalej
15 LIP

DZIEŃ BEZ TELEFONU KOMÓRKOWEGO!

15 lipca obchodzimy DZIEŃ BEZ TELEFONU KOMÓRKOWEGO. W dzisiejszych czasach to niezbędne urządzenie, które nie tylko bardzo ułatwia życie możliwością komunikacji z każdego miejsca na ziemi, często stosowane jest także jako wypełnienie czasu w (...)

Czytaj dalej
06 LIP

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI - KONKURS!

WiMBP w Bydgoszczy została Ambasadorem konkursu „75 Urodziny, czyli Lato z Pippi”. Biblioteka jako Ambasador konkursu ogólnopolskiego, realizuje jego pierwszy etap w terminie: 1.07.-31.08 2020 roku. Celem konkursu jest: (...)

Czytaj dalej
01 LIP

Od 1 lipca rozpoczynamy nowy okres świadczeniowy 500+ i 300+.

Już od dzisiaj można składać wnioski na świadczenie „Dobry Start” i 500+. Do programów można przystąpić składając odpowiedni wniosek za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ZUS lub bankowości elektronicznej. Od 01 sierpnia (...)

Czytaj dalej
29 CZE

NARESZCIE WAKACJE!

Od dzisiaj wszyscy uczniowie rozpoczynają wymarzone WAKACJE! Planowany termin powrotu do szkoły 01 września ostatecznie będzie miał ( z powodu pandemii) swoje potwierdzenie nieco później. Teraz życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom udanych, szc (...)

Czytaj dalej
26 CZE

KONIEC ROKU SZKOLNEGO!

Niektórzy uczniowie w piątek 26 czerwca, a niektórzy w poniedziałek 29 czerwca zakończą rok szkolny. W tym roku wyjątkowo szkoły nie będą żegnać swoich uczniów wystąpieniami w uroczysty sposób. Rozdanie świadectw ze względ&oacu (...)

Czytaj dalej
23 CZE

DZISIAJ DZIEŃ TATY!

Czas, jak koło szybko krąży, Rok za rokiem szybko mija. Z życzeniami dziecko dąży, Niech Ci TATO szczęście sprzyja! (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.