SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Ostatnio w aktualnościach

17 STY

FERIE W ZOO

Jak co roku w ferie zapraszamy na spotkania rodzinne i dla grup zorganizowanych do bydgoskiego zoo! Tym razem tematem przewodnim będą płazy i gady. Odkryjemy tajemnice mieszkańców Akwarium Terrarium, dowiemy się między innymi: co zjada legwan zi (...)

Czytaj dalej
15 STY

Odkryj przygodę w Zielonych Arkadach

Odwiedź strefę zabawy inspirowaną Krainą lodu 2 Disneya i ruszaj w nieznane śladami Anny i Elsy. Czy Twoje dziecko jest fanem tego disneyowskiego hitu? Śledzi losy Anny i Elsy oraz ich przyjaciół? W sobotę 18 stycznia zapraszamy na wspóln (...)

Czytaj dalej
13 STY

Nie ma nudy w ferie - baseny i lodowisko będą za darmo!

Podczas ferii zimowych, wszystkie baseny przyszkolne, a także basen w Pałacu Młodzieży będą darmowe dla bydgoskich uczniów. Po okazaniu legitymacji szkolnej będzie można wejść bez biletu także na lodowisko Torbyd i na ślizgawkę w Fordonie przy SP n (...)

Czytaj dalej
11 STY

WOŚP zagra w Bydgoszczy – finał 12 stycznia!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 28. Jak co roku Bydgoszcz aktywnie włącza się w akcję – na ulicach pieniądze zbierać będą wolontariusze. Wśród nich kwestować będzie prezydent Rafał Bruski. W tym roku Wielka Orkiestra Ś (...)

Czytaj dalej
09 STY

TWORZYMY KARNAWAŁOWE MASKI!

Przed nami kilka tygodni karnawału, które wypełnią zabawy i bale maskowe. Warto zadbać o odpowiednie przebranie, które dopełni fantazyjna maska. Dzięki niej możemy na chwilę wcielić się w postać ulubionego bohatera. 11 stycznia zapraszamy na (...)

Czytaj dalej
07 STY

AKADEMIA FOCUSA

Nauka przez zabawę i doświadczenia? Tak! I to co wtorek w Akademii Focusa! W styczniu w naszym centrum powraca projekt edukacyjny dla dzieci, mający na celu naukę poprzez zabawę oraz doświadczanie – Akademia Focusa. W ramach cotygodniowych zajęć (...)

Czytaj dalej
06 STY

BYDGOSKI ORSZAK TRZECH KRÓLI

Ulicami Bydgoszczy przejdzie dziś VII Bydgoski Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 11.30 w bazylice pw. św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy, ul. Ossolińskich 2. Barwny pochód wyruszy sprzed kościoła o godz. 13.00 i prz (...)

Czytaj dalej
04 STY

Młyńskie Koło stanęło na Placu Teatralnym

Bydgoski Jarmark Świąteczny zakończył się tuż przed świętami, ale wesołe miasteczko, które mu towarzyszyło zostało i przeniosło się na Plac Teatralny. W zimowym miasteczku pojawiła się właśnie główna atrakcja – Młyńskie Koło. Zimowe (...)

Czytaj dalej
31 GRU

Życzenia Noworoczne!

Dużo szczęścia i słodyczy cała nasza gromadka życzy! Niech Nowy Rok zacznie się z radosnym przytupem, dając mnóstwo pozytywnej energii na wszystkie 12 kalendarzowych miesięcy. Głowy pełnej szalonych pomysłów, towarzystwa pełnych optymizmu (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.