Ostatnio w aktualnościach

10 CZE

BEZPŁATNA POMOC SPECJALISTÓW

Przypominamy o możliwości skorzystania z BEZPŁATNEJ pomocy specjalistów: pedagogów, psychologów, prawników. Dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia od października 2019r. dostępna jest OGÓLNOPOLSKA infolinia c (...)

Czytaj dalej
09 CZE

PIENIĄDZE DLA DZIECI NA WAKACJE JUŻ NIEBAWEM!

Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że każde dziecko otrzyma w tym roku 500 złotych na wakacje. Głównym zadaniem nowego programu jest wsparcie polskiej branży turystycznej. W tym celu przewidziano do wykorzystania na potrzeby wypoczynku turystyczn (...)

Czytaj dalej
08 CZE

LAUREACI KONKURSU DLA DZIECI

Ogłaszamy zwycięzców naszego konkursu z okazji "Dnia Dziecka": Akcesoria do baniek oraz misia otrzymują: Pani Beata Kulesza Pani Grażyna Kaczkowska Pani Paulina Paulina Dla pozostałych uczestników za udział w konk (...)

Czytaj dalej
07 CZE

PARK LINOWY I INNE ATRAKCJE W MYŚLĘCINKU JUŻ OTWARTE!

Myślęcinek przedłuża Dzień Dziecka! W weekend 6-7 czerwca zapraszamy do całego już kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, a także do zupełnie nowego parku linowego Od soboty 6 czerwca lunaparki będą mogły już funkcjonować. Na ten dzień czekał komp (...)

Czytaj dalej
05 CZE

KOLEJNY TYDZIEŃ ZA NAMI...

Kolejny tydzień za nami, dlatego przypominamy, że w każdy piątek aktualizujemy specjalnie dla Was bazę najciekawszych konkursów z całej Polski. Dzisiaj również zapraszamy do zakładki KONKURSY, mamy dla Was sporo nowości i mnóstwo ciek (...)

Czytaj dalej
03 CZE

PRZYPOMINAMY O KONKURSIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA!

Jeszcze do niedzieli możecie wysyłać swoje prace na konkrs zorganizowany przez ŚWIAT-DZIECI.EU, HURTOWNIĘ ANIMATORA I KINDERNALIA. Wystarczy w dowolny sposób pokazać jak spędzacie czas wolny. Nagrodzimy najciekawsze zgłoszenia. Duże zestawy sznurko (...)

Czytaj dalej
02 CZE

KALENDARIUM WYDARZEŃ I MUZEA!

Od jutra odwiedzajcie nasze kalendarium wydarzeń w trochę innym wydaniu. Codziennie będziemy zabierać Was w wirtualną podróż po najciekawszych muzeach w Polsce - po raz pierwszy ON LINE! Czekamy na Was i Wasze dzieci! (...)

Czytaj dalej
01 CZE

DZIEŃ DZIECKA !!!!

Z okazji DNIA DZIECKA wszystkim dzieciom, tym młodszym i starszym życzymy samych słonecznych dni, uśmiechu, radości i spełnienia marzeń! (...)

Czytaj dalej
29 MAJ

DZIEŃ DZIECKA W MYŚLĘCINKU!

Z okazji Dnia Dziecka Myślęcinek zaprasza do parku i przed monitory. Przez cały weekend łącznie z piątkiem i poniedziałkiem (29 maja-1 czerwca) w godz. 11-18 czynny będzie Zaginiony Świat, w którym mieszkają dinozaury i inne stworzenia pierwotne (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.