Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Ostatnio w aktualnościach

24 MAJ

Laurka na Dzień mamy

26 maja obchodzimy Dzień Matki, a za pomocą specjalnej aplikacji możecie zaprojektować własną, niepowtarzalną laurkę z życzeniami dla swoich Mam. Laurki możecie wydrukować i wręczyć osobiście. Możecie też wybrać gotowy obrazek z Rybką MiniMini i pokoloro (...)

Czytaj dalej
23 MAJ

Rusza Grupa Wsparcia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych

Rozpoczęły się spotkania Grupy Wsparcia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych (od urodzenia do wieku szkolnego) w Bydgoszczy. Jeśli masz pod swoją opieką dziecko niepełnosprawne i chcesz podzielić się tym, co przeżywasz lub też zdobyć praktyczne inf (...)

Czytaj dalej
21 MAJ

Rozpoczęły się letnie spacery z przewodnikiem

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i odwiedzających Bydgoszcz na letnie spacery z przewodnikiem. To doskonała okazja, by poznać historie ciekawych miejsc, a także posłuchać legend i anegdot. W tym roku przygotowano specjalną trasę związaną z waż (...)

Czytaj dalej
20 MAJ

Święto Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Wielkimi krokami zbliża się Święto Województwa. Z tej okazji na początku czerwca w największych miastach regionu odbędą się koncerty z udziałem znanych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Świętowanie 20-lecia województwa kujawsko-po (...)

Czytaj dalej
17 MAJ

Wakacje w mieście – rusza program „Bydgoskie Półkolonie 2019”

Po raz pierwszy na taką skalę miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy całe wakacje lub ich część spędzają w mieście. To ukłon w stronę rodziców, którzy niejednokrotnie poruszali tę kwestię na spotkaniach z władza (...)

Czytaj dalej
16 MAJ

Od dnia dzisiejszego możecie odwiedzić interaktywną wystawę „Senseations – zmysły w akcji” w Zielonych Arkadach

Czy to, co widzimy jest rzeczywistością? Czy można oszukać zmysły? Jak działa nasz umysł? Odwiedźcie interaktywną wystawę w Centrum Handlowym Zielone Arkady i zobaczcie „Senseations – zmysły w akcji”! Od 16 maja do 1 czerwca czeka na Was (...)

Czytaj dalej
16 MAJ

Konkurs zakończony!

Kochani! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Koniecznie obserwujcie nasz fanpage! Już niedługo ogłosimy wyniki! Zapraszamy również do udziału w kolejnych organizowanych przez nas zabawach. Bądźcie na bieżąco! (...)

Czytaj dalej
15 MAJ

Piknik Dobrych Psów i Ludzi już w najbliższą niedzielę!

Psy, które zamieniły schronisko na nowy dom, a także te, które wciąż czekają na nowego właściciela – to one będą głównymi gośćmi pikniku w Myślęcinku, które organizuje bydgoskie Schronisko dla Zwierząt. W najbliższą n (...)

Czytaj dalej
14 MAJ

Kolorowanki rozwijają kreatywność!

Kolorowanki to dla najmłodszych wspaniała zabawa! Spędzanie czasu wolnego w takiej formie jest bardzo ważne dla rozwoju dziecka. Kolorowanki są doskonałą rozrywką, a przede wszystkim uczą dzieci! Pomagają w nauce pisania, w koncentracji, rozwijają k (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.