SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Ostatnio w aktualnościach

09 GRU

Jarmark Świąteczny

W Centrum Handlowym Focus trwają przygotowania do świąt! W przedświątecznym okresie zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń. Będzie wyjątkowo, radośnie i magicznie. Gwiazdkowy klimat stworzą oryginalne atrakcje oraz kuszący kolorami i świątecznymi ozdobam (...)

Czytaj dalej
07 GRU

Bydgoski Jarmark Świąteczny

Miasto Bydgoszcz, wzorem ubiegłego roku, organizuje w grudniu jarmark świąteczny na ul. Mostowej. Tradycyjnie będzie można się rozgrzać przy czekoladzie, grzańcu i barszczu. W ofercie znajdą się pierogi, krokiety oraz gęsina i ryby wędzone. Nie zabrak (...)

Czytaj dalej
06 GRU

Życzenia Mikołajkowe!

6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, Wraca do nieba uśmiechnięty. Najserdeczniejsze życzenia Mikołajkowe (...)

Czytaj dalej
06 GRU

Mikołajkowy konkurs zakończony!

Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Czas ogłosić zwycięzców! Nagrody otrzymują nstępujące osoby: I nagroda- gra: So Nia II nagroda - bilety do kina: Agnieszka Tąklewicz Patrycja Cyrankiewicz Madzia Lisewska Dor (...)

Czytaj dalej
05 GRU

Konkurs trwa!

Przypominamy o konkursie organizowanym przez nasz zespół z okazji Mikołajek. Do wygrania fantastyczne nagrody: 1 x interaktywna super gra "Rybek nie na żarty" 6 x voucher do Kina Helios 3 x płyta CD z piosenkami Konkurs (...)

Czytaj dalej
05 GRU

Mikołajki w kinach Helios

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji! Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja (...)

Czytaj dalej
04 GRU

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

Grudzień w CH Focus w Bydgoszczy obfituje w tym roku w wyjątkowe świąteczne atrakcje. Jedną z nich będzie wizyta Świętego Mikołaja. Ten szczególny gość odwiedzi bydgoskie centrum handlowe już w najbliższy piątek, 6 grudnia. Mikołajki to popularn (...)

Czytaj dalej
02 GRU

MAGICZNA PODRÓŻ PO ZIELONYCH ARKADACH

Wszystkie dzieci zapraszamy w podróż pełną wrażeń. Magiczna kolejka zabierze wszystkich milusińskich prosto do świątecznej krainy! Kierunek – bożonarodzeniowa przygoda! Przystanek: Plac Eventowy Kolejka dla dzieci kursuje od 2 do 23 gru (...)

Czytaj dalej
30 LIS

Mikołajki z Galusią

7 grudnia od godziny 12:00 zapraszamy do Galerii Pomorskiej na Mikołajki z Galusią pełne emocji! Co się będzie działo? Spektakl teatralny: emocjonalne stworki Budujemy piankową chatkę Aż 4 torty urodzinowe na urodziny Galusii Zabawy z Galus (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.