Ostatnio w aktualnościach

14 STY

NOWE WYTYCZNE DOTYCZĄCE UCZNIÓW

Minister nauki i edukacji Przemysław Czarnek przekazał , że oprócz powrotu do szkół dzieci z klas I-III po feriach 18 stycznia wrócą również zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe w kształceniu zawodowym oraz nauka stacjonarna (...)

Czytaj dalej
11 STY

CZY FAKTYCZNIE DZIECI POWRÓCĄ DO SZKÓŁ PO FERIACH?

Minister zdrowia jeszcze nie potwierdził takiej informacji jednoznacznie. Od 9 listopada wszyscy uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczą się zdalnie. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki stacjonarne funkcjonowanie sz (...)

Czytaj dalej
31 GRU

WITAMY NOWY ROK!

Niech Nowy Rok przyniesie Wam zdrowie, radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. W Nowym Roku wielu szczęśliwych chwil, świata pełnego ciepła i przyjaciół Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie tylko będziecie... SZCZĘŚLIWEGO (...)

Czytaj dalej
23 GRU

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

"Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie! (...)

Czytaj dalej
09 GRU

KINDERNALIA AŻ DO 25 GRUDNIA!

Zapraszamy na KINDERNALIA ONLINE czyli na kolejną edycję dobrej zabawy! Tym razem aż do Świąt Bożego Narodzenia możecie uczestniczyć w wielu atrakcjach i konkursach, jakie zostały przygotowane dla Waszych dzieci. Szczegóły akcji znajdziecie w na (...)

Czytaj dalej
06 GRU

DZISIAJ MIKOŁAJKI !!!

Wszystkim Mikołajom z okazji Ich Święta życzymy wielu radości i spełnienia marzeń! Kochanym dzieciom: tym młodszym i starszym życzymy szczęśliwych Mikołajek i pysznych prezentów! Nie zapomnijcie dzisiaj skorzystać z atrakcji, jakie dla Was (...)

Czytaj dalej
21 LIS

JUŻ WIADOMO JAK DŁUGO UCZNIOWIE BĘDĄ KORZYSTAĆ Z NAUKI ZDALNEJ.

Pierwotny plan powrotu do szkół w dniu 29 listopada jest już nieaktualny. Rząd nie zdecydował się na otwarcie szkół. Nauka zdalna we wszystkich szkołach będzie obowiązywać do Świąt Bożego Narodzenia. Co dalej? Zaraz po Nowym Roku uczniowi (...)

Czytaj dalej
16 LIS

PRZYPOMINAMY O ZASIŁKU OPIEKUŃCZYM - KOMU PRZYSŁUGUJE?

Zasiłek opiekuńczy przysługuje, jeśli nie można pracować, bo sprawuje się opiekę nad zdrowym dzieckiem, które ma mniej niż 8 lat, lub dzieckiem niepełnosprawnym, które ma mniej niż 18 lat oraz jeżeli jest się jego rodzicem, rodzicem adopcyjn (...)

Czytaj dalej
04 LIS

ZDALNE NAUCZANIE POWRACA?

Od poniedziałku uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych przechodzą na zdalne nauczanie. W takim samym trybie nadal pozostają uczniowie klas 4-8 oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Zgodnie z dzisiejszą informacją jaką przekazał premier n (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.