Ostatnio w aktualnościach

04 WRZ

KONIEC WAKACJI, NOWY ROK SZKOLNY, A ZABAWA TRWA!

Piękna pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Przypominamy, że dzisiaj dla tych, którzy lubią zagadki i ruch zachęcamy do skorzystania z niecodziennej zabawy na Różopolu. Już o godz.12:00 czeka na Was mnóstwo atrakcji, jaki (...)

Czytaj dalej
14 SIE

MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI

KOLEJNY RAZ POJAWI SIĘ W NASZYM MIEŚCIE MNÓSTWO POSTACI BAJKOWYCH.......... O festiwalu III MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI I BAJEK POZYTYWKA 27.08-30.08.2020 BYDGOSZCZ 4 dni pełne zabawy, refleksji i wzruszeń. Pozytywka & (...)

Czytaj dalej
01 SIE

DZIEŃ KOLOROWANEK JUŻ JUTRO!

Do Dnia Kolorowanek pozostał jeszcze 1 dzień! Nie ma lepszego zajęcia rozwijającego kreatywność i zdolności artystyczne dzieci niż kolorowanki. Dlatego Dzień Kolorowanek świętowany jest w żłobkach, przedszkolach i szkołach, a najmłodsi są szczęśliwi, ż (...)

Czytaj dalej
13 LIP

ŚWIATOWY DZIEŃ SZYMPANSA

14 lipca należy do szympansów, bo właśnie wtedy przypada Światowy Dzień Szympansa. Szympans to nasz bliski krewniak. Szacuje się, że z człowiekiem łączy go aż 98% wspólnych genów. Ich wysoka inteligencja i doskonałe zdolności manu (...)

Czytaj dalej
05 LIP

JUTRO ŚWIATOWY DZIEŃ POCAŁUNKU!

Do Światowego Dnia Pocałunku pozostał jeszcze 1 dzień. Są dni, kiedy warto wstrzymać się od jedzenia czosnku i mieć przy sobie zapas miętówek. Autorem pomysłu obchodów Dnia Pocałunku jest prawdopodobnie jedna z brytyjskich firm sp (...)

Czytaj dalej
26 CZE

OD DZISIAJ WAKACJE!!!!

No i nadszedł nareszcie długo wyczekiwany przez dzieci okres wakacji letnich! Pomimo czasu pandemii mogą one korzystać już z różnych atrakcji. Nie wszyscy jednak bedą mogli wyjechać na urlop. W jaki sposób zorganizować dzieku wakacje? Może j (...)

Czytaj dalej
08 CZE

ŚWIATOWY DZIEŃ OCEANÓW

Dzisiaj, 8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów. Dzień ten został oficjalnie ustanowiony przez ONZ w 2009 roku. To doskonała okazja, aby przypomnieć, że życie na Ziemi jest uzależnione od kondycji oceanów, a ich los zależy od działań n (...)

Czytaj dalej
01 CZE

DZIEŃ DZIECKA!

WSZYSTKIM DZIECIOM SKŁADAMY NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA RADOŚCI, SPEŁNIENIA MARZEŃ I UŚMIECHU NA CO DZIEŃ! (...)

Czytaj dalej
28 MAJ

EUROPEJSKI DZIEŃ SĄSIADA!

Święto obchodzone od 2000 roku w ostatni piątek maja. Dzień Sąsiada ustanowiony został z inicjatywy Europejskiej Federacji dla Lokalnej Solidarności. Jak twierdzą organizatorzy, w całej Europie osłabiają się więzi społeczne, a rosnący indywidualizm prowad (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.