Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Ostatnio w aktualnościach

25 CZE

Uroczyste otwarcie Starego Rynku w Bydgoszczy!

Nadszedł czas, aby pochwalić się nową odsłoną Starego Rynku. W weekend 28-29 czerwca zapraszamy na uroczyste otwarcie. Będą koncerty, występy kabaretowe, konkursy z nagrodami, występy muzyków ulicznych i pokazy baniek. Przygotowano też atrakcje (...)

Czytaj dalej
24 CZE

ROZPOCZYNAJĄ SIĘ BYDGOSKIE IMPRESJE MUZYCZNE

Już dzIś rozpoczynają się 42. Międzynarodowe Spotkania Muzykującej Młodzieży, czyli Bydgoskie Impresje Muzyczne, które będą trwały do dnia 29 czerwca. Impreza od lat gromadzi utalentowaną młodzież z całego świata. W tym roku w Bydgoskich Impr (...)

Czytaj dalej
21 CZE

ZŁÓŻ WNIOSEK 300+ ORAZ 500+ JUŻ 1 LIPCA !!!

Od 1 lipca 2019 roku zmieniają się zasady przyznawania świadczenia wychowawczego (500+). Od 1 lipca można składać wnioski tylko w formie elektronicznej. Od 1 sierpnia będą przyjmowane także papierowe wnioski. Złożenie wniosku przez Internet jest szybkie, (...)

Czytaj dalej
18 CZE

WAKACJE W TYM ROKU BĘDĄ WCZEŚNIEJ

Zajęcia w szkołach kończą się w tym roku szkolnym 19 czerwca. Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego. Zgodnie z tym, uczniowie odbiorą świadectwa w środę 19 czerwca. To będzie ostatni dzień zajęć dydakt (...)

Czytaj dalej
13 CZE

W wakacje darmowe baseny dla uczniów

Przez całe wakacje wszystkie baseny przyszkolne będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół. Warunkiem do bezpłatnego korzystania z pływalni jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Podobnie jak w latach ubiegłych baseny przyszkolne będą (...)

Czytaj dalej
12 CZE

Zajęcia w szkołach podczas upałów

W związku z upałami w niektórych szkołach w Polsce lekcje zostają skrócone. Wysoka temperatura jest bardzo uciążliwa dla dzieci, jak i dla nauczycieli. Dyrektorzy placówek, którzy nie są w stanie zapewnić dzieciom odpowiedn (...)

Czytaj dalej
11 CZE

Akcja bezpieczne wakacje

Uczniowie bydgoskich szkół rozpoczęli cykl spotkań edukacyjnych. Mają przypomnieć sobie jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas. Nauczą się także jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Akcja potrwa do 14 czerwca. Każdego roku, zwła (...)

Czytaj dalej
10 CZE

Ochłodź się wodną mgiełką w upalne dni

W związku z falą upałów zamontowano w naszym mieście bramki wodne, dzięki którym schłodzimy się w upalny dzień. Uruchomiona została także pergola na Placu Teatralnym. Od kilku dni mieszkańcy Bydgoszczy mogą schodzić się wodną mgiełką (...)

Czytaj dalej
07 CZE

Możesz bezpłatnie ubezpieczyć dziecko na całe wakacje

Rusza akcja, dzięki której wszystkie dzieci w Polsce będą mogły skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia. Jej celem jest ochrona dzieci w okresie wakacji. Polisa działa 24 godziny na dobę na całym świecie – w domu, w drodze, na koloniach (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.