Ostatnio w aktualnościach

15 PAŹ

CZY DZIECI CZEKA PONOWNIE NAUKA ZDALNA?

Rząd wprowadza nowe ograniczenia związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. Od poniedziałku 19 października zmieni się tryb nauczania w niektórych typach szkół. Co to oznacza i jak będą funkcjonowały poszcz (...)

Czytaj dalej
14 PAŹ

DZISIAJ DZIEŃ NAUCZYCIELA!

Nauczycielom za trud włożony w naukę i kształtowanie charakterów naszych pociech Wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Nauczyciela! (...)

Czytaj dalej
06 PAŹ

CZY TO JUŻ JESIEŃ?

Wykorzystując ostatnie dni pięknej pogody zachęcamy do skorzystania z wyjatkowej oferty MDK 2 . Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na jesienne spotkanie integracyjne. Czego możemy się spodziewać? - zabawy, - działań plastycznych - rywali (...)

Czytaj dalej
21 WRZ

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

22 września obchodzimy "Dzień bez Samochodu". Warto w tym czasie pomyśleć o podróży innym środkiem lokomocji. Dzieci można zachęcić do spaceru, jazdy na rowerze czy hulajnogą, a starszych może zmobilizuje to do zainteresowania się ofertą (...)

Czytaj dalej
09 WRZ

ZMIANY W PROGRAMIE 500+ JUŻ OD NOWEGO ROKU!

Przypominamy o istotniej zmianie w programie 500+. W bieżącym roku rodzice i opiekunowie nie musieli składać nowych wniosków o przyznanie świadczenia 500 plus. Nowy okres świadczeniowy rozpoczął się 1 lipca, ale wnioski o tę turę wypłat (...)

Czytaj dalej
02 WRZ

Czy jest możliwe odszkodowanie dla ucznia zarażonego koronawirusem w szkole?

Jak informuje MEN - nie ma podstaw prawnych do podpisywania przez rodziców w szkole oświadczeń o świadomości ryzyka i zrzeczeniu się ewentualnych roszczeń w przypadku zakażenia koronawirusem. Podpisanie go nie pozbawia rodzica możliwości dochodz (...)

Czytaj dalej
27 SIE

CZY MASECZKI W SZKOŁACH BĘDĄ KONIECZNE?

Wiemy już, że rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi 01 września. Jakie natomiast będą ostateczne postanowienia dotyczące noszenia maseczek? Zgodnie z informacją przekazaną w środę 26.08.2020r. przez szefa resortu edukacji dowiemy się tego w najbliższych (...)

Czytaj dalej
19 SIE

SOBOTA Z MARIANEM REJEWSKIM!

Przypominamy o cotygodniowych wycieczkach weekendowych organizowanych przez Projekt Zabytek. Podczas spaceru będzie można dowiedzieć się jak toczyły się losy Mariana Rejewskiego w mieście nad Brdą, a także przy okazji zobaczyć jak pięknieje nam śr&oac (...)

Czytaj dalej
11 SIE

Przypominamy o darmowych basenach dla dzieci!

Wszystkim rodzicom przypominamy, że podobnie jak w latach ubiegłych dzieci mogą korzystać z basenów miejskich i to całkowicie za darmo! Wystarczy okazać legitymację szkolną! Należy pamięt (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.