SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Ostatnio w aktualnościach

27 MAJ

KONKURS KINDERNALIA Z OKAZJI DNIA MAMY!

Dla Tych, którzy nie korzystali jeszcze z oferty KINDERNALIA online na profilu FB, przypominamy o ogłoszonym wczoraj, trwającym do 31 maja br. konkursie z okazji Dnia Mamy. Nagrody przewidziano dla mamy i dziecka! Zapraszamy do zapoznania się ze (...)

Czytaj dalej
26 MAJ

DZISIAJ DZIEŃ MAMY!

Dzień Matki - to okazja, aby podziękować swojej mamie za całą jej miłość. Wyrażamy to w tym szczególnym Dniu nie tylko poprzez kupowanie kwiatów czy wręczanie drobnych upominków, ale przede wszystkim poprzez składanie płynących z serc (...)

Czytaj dalej
20 MAJ

ZOO W MYŚLĘCINKU OTWARTE! OD 19 MAJA MOŻNA ODWIEDZAĆ ZWIERZĘTA.

Po dwóch miesiącach przerwy, od wtorku 19 maja dostępny będzie myślęciński Ogród Zoologiczny. Na razie tylko w części otwartej, bez Akwarium Terrarium. Na ten dzień czekało wiele osób. Z najnowszego rządowego rozporządzenia wy (...)

Czytaj dalej
18 MAJ

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Przypominamy o cotygodniowej bezpłatnej pomocy specjalistów w ramach Kindernaliowych aktywności. Dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy logopedy i psychologa podajemy godziny bezpłatnych konsultacji na bieżący tydzień: 19.05 - ( (...)

Czytaj dalej
14 MAJ

Już wiemy kiedy dzieci klas I-III idą do szkoły!

Zgodnie z informacjami przekazanymi publicznie w dniu wczorajszym przez premiera Mateusza Morawieckiego, od 25 maja w klasach 1-3 szkół podstawowych uruchomione zostaną zajęcia opiekuńczo-dydaktyczne. Premier zapewnił również, że to rodzice (...)

Czytaj dalej
13 MAJ

RZĄD CHCE OTWORZYĆ SZKOŁY - KIEDY TO NASTĄPI?

Za kilka dni będzie mowa o kolejnych etapach luzowania gospodarki, w tym także o decyzjach dotyczących szkół. O tym kiedy i w jakiej formule uczniowie będą wracać do szkół, zgodnie z obietnicą ministra edukacji dowiemy się w najbliższych (...)

Czytaj dalej
08 MAJ

KINDERNALIA ONLINE!!!! SUPER ZABAWA DLA DZIECKA I POMOC DLA RODZICA!

Tym razem mamy dla Wszystkich zaproszenie od Organmizatora imprezy Kindernalia i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami poniżej: Kindernalia, czyli impreza skierowana do dzieci i ich rodziców, po raz pierwszy odbyła si (...)

Czytaj dalej
04 MAJ

PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI ZNOWU OTWARTE! Zobacz kto w maju dostanie zasiłek opiekuńczy.

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy zostanie przedłużony aż do 24 maja czyli na okres, w którym zamknięte są szkoły, żłobki i przedszkola. W środę 29 kwietnia do Sejmu trafiła stosowna poprawka zapisu w specustawie. W związku z umożliwieniem otwarcia o (...)

Czytaj dalej
30 KWI

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA CZYNNA.....

Już od 4 maja br. codziennie (od poniedziałku do piątku od 9-17) będzie czynna Wypożyczalnia Główna (Stary Rynek 24) oraz Wypożyczalnia Multimedia 39 przy ul. Długiej 39. W następnych dniach będą otwierane osiedlowe filie biblioteczne. (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.