Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Ostatnio w aktualnościach

18 CZE

WAKACJE W TYM ROKU BĘDĄ WCZEŚNIEJ

Zajęcia w szkołach kończą się w tym roku szkolnym 19 czerwca. Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego. Zgodnie z tym, uczniowie odbiorą świadectwa w środę 19 czerwca. To będzie ostatni dzień zajęć dydakt (...)

Czytaj dalej
13 CZE

W wakacje darmowe baseny dla uczniów

Przez całe wakacje wszystkie baseny przyszkolne będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół. Warunkiem do bezpłatnego korzystania z pływalni jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Podobnie jak w latach ubiegłych baseny przyszkolne będą (...)

Czytaj dalej
12 CZE

Zajęcia w szkołach podczas upałów

W związku z upałami w niektórych szkołach w Polsce lekcje zostają skrócone. Wysoka temperatura jest bardzo uciążliwa dla dzieci, jak i dla nauczycieli. Dyrektorzy placówek, którzy nie są w stanie zapewnić dzieciom odpowiedn (...)

Czytaj dalej
11 CZE

Akcja bezpieczne wakacje

Uczniowie bydgoskich szkół rozpoczęli cykl spotkań edukacyjnych. Mają przypomnieć sobie jak bezpiecznie spędzać wakacyjny czas. Nauczą się także jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Akcja potrwa do 14 czerwca. Każdego roku, zwła (...)

Czytaj dalej
10 CZE

Ochłodź się wodną mgiełką w upalne dni

W związku z falą upałów zamontowano w naszym mieście bramki wodne, dzięki którym schłodzimy się w upalny dzień. Uruchomiona została także pergola na Placu Teatralnym. Od kilku dni mieszkańcy Bydgoszczy mogą schodzić się wodną mgiełką (...)

Czytaj dalej
07 CZE

Możesz bezpłatnie ubezpieczyć dziecko na całe wakacje

Rusza akcja, dzięki której wszystkie dzieci w Polsce będą mogły skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia. Jej celem jest ochrona dzieci w okresie wakacji. Polisa działa 24 godziny na dobę na całym świecie – w domu, w drodze, na koloniach (...)

Czytaj dalej
06 CZE

Wsiądź na rower i pomagaj dzieciom!

Dołącz do akcji Rower Pomaga prowadzonej przez Fundację Ekologiczną ARKA. Jeździsz na rowerze, dbasz o zdrowie, chronisz środowisko. Głównym elementem akcji jest nakłanianie jej uczestników do jazdy na rowerze. Za kilometry wsp&oacut (...)

Czytaj dalej
05 CZE

KONKURS z okazji dnia dziecka ZAKOŃCZONY!

Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Czas ogłosić zwycięzców! Nagrody otrzymują nstępujące osoby: Pani Patrycja Bernet – „Guziczek -historie nie byle jakie” Pani Sylwia Firyn – „Baśnie polskie&rdquo (...)

Czytaj dalej
04 CZE

BYDGOSKI TRAMWAJ WODNY - REJSY TURYSTYCZNE

Bydgoski Tramwaj Wodny to jedna z ulubionych i najpopularniejszych wakacyjnych atrakcji turystycznych Bydgoszczy. Możliwość podziwiania miasta z zupełnie innej perspektywy – od strony rzeki – przyciąga z roku na rok coraz więcej turystó (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.