Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne Sale Zabaw

Ostatnio w aktualnościach

17 PAŹ

WSCHÓD I ZACHÓD SŁONIA

Zapraszamy dnia 11 listopada o godzinie 13:30 na spektakl "Wschód i Zachód Słonia". Główną bohaterką przedstawienia jest Mała Słoniczka, która ma wyjątkową cechę - potrafi latać, gdy jest szczęśliwa, a gdy jest smu (...)

Czytaj dalej
16 PAŹ

Konkurs zakończony!

Kochani! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Koniecznie obserwujcie nasz fanpage! Już niedługo ogłosimy wyniki! Zapraszamy również do udziału w kolejnych organizowanych przez nas zabawach. Bądźcie na bieżąco! (...)

Czytaj dalej
14 PAŹ

Spotkanie w kosmosie!

Już od 15 do 19 października w Galerii Pomorskiej odbędzie się Spotkanie w Kosmosie. Odwiedź galerię, poznaj sekrety tajemniczego Kosmosu i zostań Zdobywcą Kosmosu! Źródło: http://www.galeriapomorska.pl/aktualnosci/spotkanie-w-k (...)

Czytaj dalej
10 PAŹ

Zapraszamy do udziału w różnorodnych konkursach

Specjalnie dla Państwa wyszukujemy konkursy z całej Polski organizowane dla dzieci i rodziców. Baza konkursów zgromadzona jest w jednym miejscu i aktualizowana. Jeśli szukasz konkursu, w ktorym Ty lub Twoje dziecko mogłoby wziąć udzi (...)

Czytaj dalej
09 PAŹ

Spotkanie z Kicią Kocią

Od 9 października do 12 Października w księgarni Gratka, przy ulicy Jezuickiej 24 w Bydgoszczy gościć będzie Kicia Kocia! Zapraszamy na serię spotkań z bohaterką książek dla dzieci! Czego możecie się spodziewać? W środę - spotkanie z Kicią Kocią o (...)

Czytaj dalej
08 PAŹ

Zapraszamy na Święto ulicy Długiej!

W sobotę, 12 października Prezydent Bydgoszczy razem z Gospodarzami ulicy Długiej zapraszają na Święto ulicy Długiej połączone z uroczystością odsłonięcia Bydgoskich Autografów. W programie występy artystyczne, degustacje, atrakcje dla dzieci i spe (...)

Czytaj dalej
06 PAŹ

Biblioteka na wynos

W październiku Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na spotkania z kulturą w nietypowych miejscach. Projekt „Biblioteka na wynos” umożliwi odwiedzającym centra handlowe kontakt z kulturą. Biblioteka trafi też (...)

Czytaj dalej
02 PAŹ

Zapisz się na zajęcia do Pałacu Młodzieży

Remont Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy zakończony! Zapisy na zajęcia ruszyły. Pałac Młodzieży to samorządowa placówka oświatowo-wychowawcza, powstała 22 lipca 1974 roku, zajmująca ważne miejsce w systemie edukacji narodowej. Od połowy lat siedemdz (...)

Czytaj dalej
30 WRZ

Wyprawka Czytelnicza dla dzieci w wieku przedszkolnym

Wojewódzka i Miejska Biblioteka im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy realizuje kolejny projekt w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” organizowanej przez Instytut Książki. Wyprawka Czytelnicza d (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.