Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Ostatnio w aktualnościach

22 SIE

Kobieta w Galerii zdrowia już za moment!

Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy do udziału w projekcie Kobieta w Galerii Zdrowia. Będzie mowa o … ciąży! Jak być zdrowym, FIT i nie dać się zwariować Zapisz się już dziś —> kobieta_w_galerii Aby otrzymać zaproszenie na warsztat (...)

Czytaj dalej
20 SIE

WAKACYJNE PLACE ZABAW

Zapraszamy rodziców i opiekunów do wspólnego uczestnictwa w zabawie wraz z dziećmi. Do 23.08 można wziąć udział w tym projekcie. Organizatorzy zapewniają: atrakcyjny program rekreacyjno-zabawowy dla dzieci i młodzieży do lat 15, (...)

Czytaj dalej
19 SIE

Wakacyjne treningi piłkarskie z Bergovią

Fundacja Aktywności i Rozwoju Sportowego „Bergovia” oraz Akademia Sportu „Bergovia”, serdecznie zapraszają na zajęcia w ramach cyklu „Wakacyjne treningi piłkarskie z Bergovią – Grasz Fair Play, jesteś ok”. Są t (...)

Czytaj dalej
17 SIE

Piknik rodzinny - wyścig po zdrowie

Bydgoszcz dołączyła do miast, które odwiedzi Wyścig po Zdrowie. Cykl pikników rodzinnych promujących aktywny i zdrowy tryb życia zagości na Wyspie Młyńskiej 17 i 18 sierpnia. Wyścig po Zdrowie to nowy projekt firmy Promokraft i Lang Team, (...)

Czytaj dalej
15 SIE

DŁUGI WEEKEND SIERPNIOWY W MYŚLĘCINKU

Długi weekend sierpniowy w Myślęcinku upłynie pod znakiem triathlonu i ostatnich darmowych animacji dla dzieci w Parku Rozrywki. W czwartek 15 sierpnia wszystkie atrakcje Myślęcinka będą czynne zgodnie ze stałym harmonogramem. W sobotę rozpocznie się O (...)

Czytaj dalej
13 SIE

WAKACJE W KINIE JEREMI

Kino Jeremi zaprasza dzieci i młodzież na wakacje. Repertuar na stronie http://kinojeremi.liceumxv.edu.pl/ Bilety: Indywidualne dla wszystkich - 6 zł Grupy zorganizowane (od 5 dzieci) - 4 zł/dziecko, opiekunowie wstęp wolny Rezerwacje miej (...)

Czytaj dalej
11 SIE

III MAGICZNY FESTIWAL ŚWIATA BAŚNI I BAJEK POZYTYWKA

29.08-1.09.2019 BYDGOSZCZ 4 dni pełne zabawy, refleksji i wzruszeń. Pozytywka – na pozór zwykła zabawka dla dzieci, a potrafi w kilkanaście sekund przenieść nas do innego świata – świata fantazji, pozytywnych doświadczeń, magii i b (...)

Czytaj dalej
09 SIE

Zabierz dziecko na artystyczny lunch na trawie

Już w najbliższą sobotę, 10 sierpnia Miejskie Centrum Kultury zaprasza na Artystyczny piknik na trawie – piknik artystyczno-plastyczny, podczas którego dzieci stworzą dekorację stołu. Wszystko w wyjątkowej scenerii parku w Ostromecku. Począte (...)

Czytaj dalej
06 SIE

ODKRYJ ŚWIAT WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Odkryj świat wirtualnej rzeczywistości w Focusie! Wejdź do świata VR! Ekstremalna wspinaczka w górach, ekscytujące przejażdżki kolejką górską i obrona stacji kosmicznej przed pirackimi dronami to tylko niektóre z atrakcji, jakie cz (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.