SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
04 KWI

KOLORUJ RAZEM Z NAMI

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia04/04/2020

Godzina wydarzenia00:00

KOLORUJ RAZEM Z NAMI!   Sytuacja z epidemią koronawirusa zmusiła nas do pozostania w domu. Najbardziej odczuwają to dzieci. Zamknięte szkoły, żłobki, instytucje kultury, (...)

03 KWI

TWORZYMY DZIEŁA Z MASY SOLNEJ

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia03/04/2020

Godzina wydarzenia00:00

TWORZYMY DZIEŁA Z MASY SOLNEJ   Nieskomplikowana zabawa, która cieszy każdego. Wystarczy przygotować składniki, które każdy z nas ma w domu i skonstruować (...)

02 KWI

ZABAWY Z KARTKĄ I DŁUGOPISEM

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia02/04/2020

Godzina wydarzenia00:00

ZABAWY Z KARTKĄ I DŁUGOPISEM   Zapewne większość z Was pamięta te kultowe zabawy z dzieciństwa. Do gry wystarczy tylko kartka, długopis i wyobraźnia. Warto pok (...)

01 KWI

TWORZYMY KARTKI WIELKANOCNE

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia01/04/2020

Godzina wydarzenia00:00

Czas Świąt Wielkanocnych zbliża się wielkimi krokami. Warto w tym okresie zaskoczyć swoich bliskich i wysłać im ON LINE własnoręcznie przygotowane kartki świąteczne. Żyjemy w c (...)

31 MAR

Wiosna w bibliotece

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Jeżewska 6, Bydgoszcz

Data wydarzenia31/03/2020

Godzina wydarzenia15:30

Zapraszamy dnia 31.03.2020 o godzinie 15:30 na wiosna w bibliotece. Wykonujemy witraże z motylem – zajęcia plastyczne dla dzieci. Telefon do biblioteki: 512-984-879. (...)

31 MAR

Zajęcia edukacyjne z cyklu „Rosnę z książką”

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Gawędy 1, Bydgoszcz

Data wydarzenia31/03/2020

Godzina wydarzenia11:00

Zapraszamy dnia 31.03.2020 o godzinie 11:00 na zajęcia edukacyjne dla dzieci z cyklu „Rosnę z książką”.  W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne. Telefon (...)

31 MAR

Kiermasz wielkanocny 2020 w WTZ

Miejsce wydarzeniaWarsztat Terapii Zajęciowej przy ul. Toruńskiej 28 w Bydgoszczy.

Data wydarzenia31/03/2020

Godzina wydarzenia11:00

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza na kiermasz wielkanocny. Będzie on idealną okazją do zapoznania się z efektami pracy u (...)

31 MAR

Forum CV dla ósmoklasistów – wybierz dla siebie najlepszą szkołę

Miejsce wydarzeniaBydgoskie Centrum Targowo - Wystawiennicze

Data wydarzenia31/03/2020

Godzina wydarzenia09:00

Dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych zbliża się czas podjęcia ważnej decyzji – jaką szkołę wybrać? Pomoże w tym Forum Szkół CV 2020, na kt&o (...)

Kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz zawsze aktualne kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki któremu zaplanujesz wolny czas swoim pociechom. Trzymamy rękę na pulsie, by przedstawić Ci z odpowiednim wyprzedzeniem wszystkie wydarzenia w mieście przeznaczone dla najmłodszych. Wśród nich są: warsztaty tematyczne, spotkania kulturalne i sportowe, koncerty, festiwale, spektakle teatralne, seanse filmowe, zajęcia edukacyjne i wiele, wiele innych. Sprawdzaj na bieżąco nasz informator, by wybrać najlepsze imprezy dla swoich dzieci! Posiadamy największą bazę wydarzeń dla dzieci w Bydgoszczy, w tym m.in.: atrakcje organizowane przez wszystkie biblioteki na terenie naszego miasta.

Jakie imprezy dla dzieci są organizowane w Bydgoszczy?

Zastanawiasz się, gdzie zabrać dziecko w najbliższy weekend, żeby ciekawie spędziło czas? A może chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia dla najmłodszych mieszkańców miasta będą miały miejsce w najbliższe ferie lub wakacje? W naszym kalendarzu znajdziesz odpowiedzi na te pytania, ponieważ gromadzimy w nim na bieżąco wszystkie informacje na temat imprez dla dzieci w naszej okolicy. Wśród nich są między innymi:

Z bogatej oferty wydarzeń bez trudu wybierzesz coś dla kilkulatka i nastolatka. Wiele z nich to także okazja do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną. 

Zaplanuj czas swoim dzieciom z kalendarium imprez

Kalendarz wydarzeń dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic z założenia ma pomagać rodzicom i opiekunom w urozmaicaniu czasu dzieciom i młodzieży. Zachęcamy do korzystania z niego także nauczycieli i wychowawców, którzy chcą zorganizować zajęcia pozalekcyjne dla swoich uczniów bądź przedszkolaków.

Każdego dnia zbieramy dla Was informacje o najciekawszych imprezach dla dzieci i umieszczamy je na portalu, dlatego nasza baza jest zawsze aktualna i pozwala zaplanować dzieciom czas z wyprzedzeniem. W celu łatwiejszego jej przeszukiwania wszystkie umieszczone w niej wydarzenia możesz jednym kliknięciem posortować według terminów oraz rodzaju. Dzięki temu szybko i wygodnie dowiesz się, co będzie się działo w mieście w najbliższym czasie, w bieżącym tygodniu oraz miesiącu, a także jakie są planowane wydarzenia sportowe i kulturalne. Sprawdzaj regularnie nasze kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy, aby Twoje pociechy mogły ciekawie spędzić wolny czas, bawiąc się lub rozwijając swoje pasje i umiejętności. 

Świat-dzieci.eu to najlepsze i największe kalendarium wydarzeń dla dzieci z Bydgoszczy i okolic. Znajdziemy tutaj m.in.: bogaty wachlarz bezpłatnych zajęć organizowanych w bibliotekach na każdym bydgoskim osiedlu. Biblioteki to nie tylko czytanie, ale także organizacja czasu wolnego dzieci w bardzo różnorodny sposób. To zajęcia rozwijające kreatywność i logiczne myślenie. To dobra zabawa, relacje z rówieśnikami, ciekawe doświadczenia, wiedza - to wszystko za darmo każdego miesiąca w każdej bibliotece. Zachęcamy do monitorowania terminów wydarzeń i atrakcji przygotowanych dla dzieci w bibliotekach osiedlowych na stronie www.swiat-dzieci.eu.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.