Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne Sale Zabaw
11 LIS

Wschód i Zachód Słonia

Miejsce wydarzeniaKinoteatr Adria, Bydgoszcz

Data wydarzenia11/11/2019

Godzina wydarzenia13:30

Główną bohaterką przedstawienia jest Mała Słoniczka, która ma wyjątkową cechę - potrafi latać, gdy jest szczęśliwa, a gdy jest smutna - zapada się w piach pustyni. Ob (...)

31 PAŹ

Zajęcia plastyczne - tworzymy świnkę skarbonkę

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Nakielska 175a, Bydgoszcz

Data wydarzenia31/10/2019

Godzina wydarzenia16:00

Zapraszamy dnia 31.10.2019 o godzinie 16:00 na zajęcia plastyczne dla dzieci - tworzymy własną świnkę skarbonkę z okazji Światowego Dnia Oszczędzania. Telefo (...)

30 PAŹ

Spotkanie Klubu Odkrywców

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Toruńska 185, Bydgoszcz

Data wydarzenia30/10/2019

Godzina wydarzenia16:30

Zapraszamy dnia 30.10.2019 o godzinie 16:30 na zajęcia edukacyjne dla dzieci - Spotkanie Klubu Odkrywców. Telefon do biblioteki: 512-319-076 (...)

30 PAŹ

Zajęcia przygotowujące do matury

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Grunwaldzka 33, Bydgoszcz

Data wydarzenia30/10/2019

Godzina wydarzenia14:30

Zapraszamy dnia 30.10.2019 o godzinie 14:30 na A,B,C wiedzy o biologii i chemii – zajęcia przygotowujące do matury. Telefon do biblioteki: 51 (...)

29 PAŹ

Zajęcia - odkrywamy technikę origami

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Czerkaska 11, Bydgoszcz

Data wydarzenia29/10/2019

Godzina wydarzenia16:00

Zapraszamy dnia 29.10.2019 o godzinie 16:00 na zajęcia dla dzieci - odkrywamy technikę origami. Telefon do biblioteki: 573-313-567.     (...)

29 PAŹ

Głośne czytanie książki

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Grunwaldzka 33, Bydgoszcz

Data wydarzenia29/10/2019

Godzina wydarzenia11:00

Zapraszamy dnia 29.10.2019 o godzinie 11:00 na głośne czytanie książki M. del Mazo pt. „Pazurzak”. Na palce się wspinamy i pazury obcinamy (...)

28 PAŹ

Zajęcia literackie "Bolek i Lolek dla najmłodszych"

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Czerkaska 11, Bydgoszcz

Data wydarzenia28/10/2019

Godzina wydarzenia15:30

Zapraszamy dnia 28.10.2019 o godzinie 15:30 na zajęcia literackie "Bolek i Lolek dla najmłodszych"na podstawie książki J. Jabłońskiego pt. &bdquo (...)

28 PAŹ

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Miejsce wydarzeniaBiblioteka ul. Noakowskiego 4, Bydgoszcz

Data wydarzenia28/10/2019

Godzina wydarzenia10:30

Zapraszamy dnia 28.10.2019 o godzinie 10:30 na zajęcia plastyczne dla dzieci. O animacji plastelinowej słów kilka. Telefon do biblioteki:&nb (...)

Kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz zawsze aktualne kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki któremu zaplanujesz wolny czas swoim pociechom. Trzymamy rękę na pulsie, by przedstawić Ci z odpowiednim wyprzedzeniem wszystkie wydarzenia w mieście przeznaczone dla najmłodszych. Wśród nich są: warsztaty tematyczne, spotkania kulturalne i sportowe, koncerty, festiwale, spektakle teatralne, seanse filmowe, zajęcia edukacyjne i wiele, wiele innych. Sprawdzaj na bieżąco nasz informator, by wybrać najlepsze imprezy dla swoich dzieci! Posiadamy największą bazę wydarzeń dla dzieci w Bydgoszczy, w tym m.in.: atrakcje organizowane przez wszystkie biblioteki na terenie naszego miasta.

Jakie imprezy dla dzieci są organizowane w Bydgoszczy?

Zastanawiasz się, gdzie zabrać dziecko w najbliższy weekend, żeby ciekawie spędziło czas? A może chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia dla najmłodszych mieszkańców miasta będą miały miejsce w najbliższe ferie lub wakacje? W naszym kalendarzu znajdziesz odpowiedzi na te pytania, ponieważ gromadzimy w nim na bieżąco wszystkie informacje na temat imprez dla dzieci w naszej okolicy. Wśród nich są między innymi:

Z bogatej oferty wydarzeń bez trudu wybierzesz coś dla kilkulatka i nastolatka. Wiele z nich to także okazja do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną. 

Zaplanuj czas swoim dzieciom z kalendarium imprez

Kalendarz wydarzeń dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic z założenia ma pomagać rodzicom i opiekunom w urozmaicaniu czasu dzieciom i młodzieży. Zachęcamy do korzystania z niego także nauczycieli i wychowawców, którzy chcą zorganizować zajęcia pozalekcyjne dla swoich uczniów bądź przedszkolaków.

Każdego dnia zbieramy dla Was informacje o najciekawszych imprezach dla dzieci i umieszczamy je na portalu, dlatego nasza baza jest zawsze aktualna i pozwala zaplanować dzieciom czas z wyprzedzeniem. W celu łatwiejszego jej przeszukiwania wszystkie umieszczone w niej wydarzenia możesz jednym kliknięciem posortować według terminów oraz rodzaju. Dzięki temu szybko i wygodnie dowiesz się, co będzie się działo w mieście w najbliższym czasie, w bieżącym tygodniu oraz miesiącu, a także jakie są planowane wydarzenia sportowe i kulturalne. Sprawdzaj regularnie nasze kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy, aby Twoje pociechy mogły ciekawie spędzić wolny czas, bawiąc się lub rozwijając swoje pasje i umiejętności. 

Świat-dzieci.eu to najlepsze i największe kalendarium wydarzeń dla dzieci z Bydgoszczy i okolic. Znajdziemy tutaj m.in.: bogaty wachlarz bezpłatnych zajęć organizowanych w bibliotekach na każdym bydgoskim osiedlu. Biblioteki to nie tylko czytanie, ale także organizacja czasu wolnego dzieci w bardzo różnorodny sposób. To zajęcia rozwijające kreatywność i logiczne myślenie. To dobra zabawa, relacje z rówieśnikami, ciekawe doświadczenia, wiedza - to wszystko za darmo każdego miesiąca w każdej bibliotece. Zachęcamy do monitorowania terminów wydarzeń i atrakcji przygotowanych dla dzieci w bibliotekach osiedlowych na stronie www.swiat-dzieci.eu.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.