SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
14 LIP

KREATYWNE WAKACJE !

Miejsce wydarzeniaCentrum Edukacji Muzealnej ul.Mennica 6

Data wydarzenia14/07/2020

Godzina wydarzenia11:00

  Wakacje? Koniecznie z Muzeum!    

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego serdecznie zaprasza do wspólnej, twórczej z (...)

13 LIP

WYSTRZAŁOWE WAKACJE

Miejsce wydarzeniaCWZS ZAWISZA -STRZELNICA

Data wydarzenia13/07/2020

Godzina wydarzenia11:00

Przez cały lipiec zapraszamy dzieci w wieku 12-16 lat w godzinach 11-14 na bezpłatne zajęcia strzeleckie.  Szczegóły imprezy:  http://strzelectwozawisza (...)

10 LIP

WYSTRZAŁOWE WAKACJE

Miejsce wydarzeniaCWZS ZAWISZA -STRZELNICA

Data wydarzenia10/07/2020

Godzina wydarzenia11:00

  Przez cały lipiec zapraszamy dzieci w wieku 12-16 lat w godzinach 11-14 na bezpłatne zajęcia strzeleckie.  Szczegóły imprezy:  http://strzelec (...)

09 LIP

KREATYWNE WAKACJE !

Miejsce wydarzeniaCentrum Edukacji Muzealnej ul.Mennica 6

Data wydarzenia09/07/2020

Godzina wydarzenia11:00

  Wakacje? Koniecznie z Muzeum!    

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego serdecznie zaprasza do wspólnej, twórczej z (...)

07 LIP

KREATYWNE WAKACJE !

Miejsce wydarzeniaCentrum Edukacji Muzealnej ul.Mennica 6

Data wydarzenia07/07/2020

Godzina wydarzenia11:00

Wakacje? Koniecznie z Muzeum!    

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego serdecznie zaprasza do wspólnej, twórczej zabawy podc (...)

04 LIP

TAJEMNICZA WYSPA SKARBÓW

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia04/07/2020

Godzina wydarzenia00:00

  Gra rodzinna od 10-100 lat! Komu uda się odnaleźć Tajemniczą Skrzynię? Kto zagarnie skarb?
Możecie zacząć już 27 czerwca! Najpierw tydzień i 15 łamigłówe (...)

30 CZE

MUZEUM ONLINE

Miejsce wydarzeniaMuzeum Królowej Zofii, Madryt

Data wydarzenia30/06/2020

Godzina wydarzenia00:00

Muzeum Królowej Zofii w Madrycie to miejsce, które na pewno warto zobaczyć: https://artsandculture.google.com/partner/museo-reina-sofia?hl=en (...)

30 CZE

MUZEUM ONLINE

Miejsce wydarzeniaUffizi Gallery, Florencja

Data wydarzenia30/06/2020

Godzina wydarzenia00:00

Ostatni punkt zwiedzania online w czerwcu to Uffizi Gallery we Florencji   https://artsandculture.google.com/partner/uffizi-gallery?hl=en (...)

Kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz zawsze aktualne kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki któremu zaplanujesz wolny czas swoim pociechom. Trzymamy rękę na pulsie, by przedstawić Ci z odpowiednim wyprzedzeniem wszystkie wydarzenia w mieście przeznaczone dla najmłodszych. Wśród nich są: warsztaty tematyczne, spotkania kulturalne i sportowe, koncerty, festiwale, spektakle teatralne, seanse filmowe, zajęcia edukacyjne i wiele, wiele innych. Sprawdzaj na bieżąco nasz informator, by wybrać najlepsze imprezy dla swoich dzieci! Posiadamy największą bazę wydarzeń dla dzieci w Bydgoszczy, w tym m.in.: atrakcje organizowane przez wszystkie biblioteki na terenie naszego miasta.

Jakie imprezy dla dzieci są organizowane w Bydgoszczy?

Zastanawiasz się, gdzie zabrać dziecko w najbliższy weekend, żeby ciekawie spędziło czas? A może chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia dla najmłodszych mieszkańców miasta będą miały miejsce w najbliższe ferie lub wakacje? W naszym kalendarzu znajdziesz odpowiedzi na te pytania, ponieważ gromadzimy w nim na bieżąco wszystkie informacje na temat imprez dla dzieci w naszej okolicy. Wśród nich są między innymi:

Z bogatej oferty wydarzeń bez trudu wybierzesz coś dla kilkulatka i nastolatka. Wiele z nich to także okazja do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną. 

Zaplanuj czas swoim dzieciom z kalendarium imprez

Kalendarz wydarzeń dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic z założenia ma pomagać rodzicom i opiekunom w urozmaicaniu czasu dzieciom i młodzieży. Zachęcamy do korzystania z niego także nauczycieli i wychowawców, którzy chcą zorganizować zajęcia pozalekcyjne dla swoich uczniów bądź przedszkolaków.

Każdego dnia zbieramy dla Was informacje o najciekawszych imprezach dla dzieci i umieszczamy je na portalu, dlatego nasza baza jest zawsze aktualna i pozwala zaplanować dzieciom czas z wyprzedzeniem. W celu łatwiejszego jej przeszukiwania wszystkie umieszczone w niej wydarzenia możesz jednym kliknięciem posortować według terminów oraz rodzaju. Dzięki temu szybko i wygodnie dowiesz się, co będzie się działo w mieście w najbliższym czasie, w bieżącym tygodniu oraz miesiącu, a także jakie są planowane wydarzenia sportowe i kulturalne. Sprawdzaj regularnie nasze kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy, aby Twoje pociechy mogły ciekawie spędzić wolny czas, bawiąc się lub rozwijając swoje pasje i umiejętności. 

Świat-dzieci.eu to najlepsze i największe kalendarium wydarzeń dla dzieci z Bydgoszczy i okolic. Znajdziemy tutaj m.in.: bogaty wachlarz bezpłatnych zajęć organizowanych w bibliotekach na każdym bydgoskim osiedlu. Biblioteki to nie tylko czytanie, ale także organizacja czasu wolnego dzieci w bardzo różnorodny sposób. To zajęcia rozwijające kreatywność i logiczne myślenie. To dobra zabawa, relacje z rówieśnikami, ciekawe doświadczenia, wiedza - to wszystko za darmo każdego miesiąca w każdej bibliotece. Zachęcamy do monitorowania terminów wydarzeń i atrakcji przygotowanych dla dzieci w bibliotekach osiedlowych na stronie www.swiat-dzieci.eu.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.