29 WRZ

Śladem bydgoskich legend

Miejsce wydarzeniawww.biblioteka.bydgoszcz.pl

Data wydarzenia29/09/2020

Godzina wydarzenia10:00

Jak dobrze znasz bydgoskie legendy? Czy to tylko pożółkłe karty w starych księgach? Bydgoszcz. Znajdujesz się w centrum miasta. Spacerując po Starym Rynku, mijasz wielu l (...)

28 WRZ

Śladem bydgoskich legend

Miejsce wydarzeniahttp://www.biblioteka.bydgoszcz.pl/

Data wydarzenia28/09/2020

Godzina wydarzenia10:00

Jak dobrze znasz bydgoskie legendy? Czy to tylko pożółkłe karty w starych księgach? Bydgoszcz. Znajdujesz się w centrum miasta. Spacerując po Starym Rynku, mijasz wielu l (...)

27 WRZ

Muzeum Mydła i Historii Brudu - Okazja na DARMOWE BILETY!

Miejsce wydarzeniaMUZEUM MYDŁA I HISTORII BRUDU

Data wydarzenia27/09/2020

Godzina wydarzenia11:00

Tym razem proponujemy Wam możliwość zwiedzania ulubionego przez Waszych milusińskich Muzeum Mydła i Historii Brudu - za darmo! Co należy zrobić? Zajrzyjcie do niespodzianki od (...)

26 WRZ

SUPER ZABAWA Z TROLLAMI!

Miejsce wydarzeniaGaleria Pomorska

Data wydarzenia26/09/2020

Godzina wydarzenia11:00

MIŁOŚNIKÓW TROLLI Galeria Pomorska zaprasza na "rozśpiewaną imprezę"!!! Są kolorowe, wciąż uśmiechnięte, rozkrzyczane i rozśpiewane, ale mają coś jeszcze &ndash (...)

25 WRZ

Muzeum Mydła i Historii Brudu - Okazja na DARMOWE BILETY!

Miejsce wydarzeniaMUZEUM MYDŁA I HISTORII BRUDU

Data wydarzenia25/09/2020

Godzina wydarzenia11:00

Tym razem proponujemy Wam możliwość zwiedzania ulubionego przez Waszych milusińskich Muzeum Mydła i Historii Brudu - za darmo! Co należy zrobić? Zajrzyjcie do niespodzianki od (...)

23 WRZ

Spacer różnorodności dla "dużych i małych"

Miejsce wydarzeniaPlac Teatralny

Data wydarzenia23/09/2020

Godzina wydarzenia17:00

Projekt Zabytek zaprasza na ostatnią w tym roku odsłonę środowego spaceru. Tym razem spacer będzie po samym centrum miasta. Oto kilka wskazówek dotyczących wycieczki (...)

20 WRZ

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK

Miejsce wydarzeniaTeatr Polski, Al. Mickiewicza 2 Bydgoszcz

Data wydarzenia20/09/2020

Godzina wydarzenia16:00

Każdy pamięta przygody małego Plastusia, a tym razem zachęcamy dzieci do wersji teatralnej....   Historia nieporadnego, pomarańczowego ludzika zaciekawi nawe (...)

20 WRZ

W PRACOWNI AMBROŻEGO KLEKSA

Miejsce wydarzeniaKinoteatr ADRIA

Data wydarzenia20/09/2020

Godzina wydarzenia12:30

Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa. Podczas niezwykłego spektaklu „W pracowni Amb (...)

Kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz zawsze aktualne kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki któremu zaplanujesz wolny czas swoim pociechom. Trzymamy rękę na pulsie, by przedstawić Ci z odpowiednim wyprzedzeniem wszystkie wydarzenia w mieście przeznaczone dla najmłodszych. Wśród nich są: warsztaty tematyczne, spotkania kulturalne i sportowe, koncerty, festiwale, spektakle teatralne, seanse filmowe, zajęcia edukacyjne i wiele, wiele innych. Sprawdzaj na bieżąco nasz informator, by wybrać najlepsze imprezy dla swoich dzieci! Posiadamy największą bazę wydarzeń dla dzieci w Bydgoszczy, w tym m.in.: atrakcje organizowane przez wszystkie biblioteki na terenie naszego miasta.

Jakie imprezy dla dzieci są organizowane w Bydgoszczy?

Zastanawiasz się, gdzie zabrać dziecko w najbliższy weekend, żeby ciekawie spędziło czas? A może chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia dla najmłodszych mieszkańców miasta będą miały miejsce w najbliższe ferie lub wakacje? W naszym kalendarzu znajdziesz odpowiedzi na te pytania, ponieważ gromadzimy w nim na bieżąco wszystkie informacje na temat imprez dla dzieci w naszej okolicy. Wśród nich są między innymi:

Z bogatej oferty wydarzeń bez trudu wybierzesz coś dla kilkulatka i nastolatka. Wiele z nich to także okazja do wspólnego spędzenia czasu z całą rodziną. 

Zaplanuj czas swoim dzieciom z kalendarium imprez

Kalendarz wydarzeń dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic z założenia ma pomagać rodzicom i opiekunom w urozmaicaniu czasu dzieciom i młodzieży. Zachęcamy do korzystania z niego także nauczycieli i wychowawców, którzy chcą zorganizować zajęcia pozalekcyjne dla swoich uczniów bądź przedszkolaków.

Każdego dnia zbieramy dla Was informacje o najciekawszych imprezach dla dzieci i umieszczamy je na portalu, dlatego nasza baza jest zawsze aktualna i pozwala zaplanować dzieciom czas z wyprzedzeniem. W celu łatwiejszego jej przeszukiwania wszystkie umieszczone w niej wydarzenia możesz jednym kliknięciem posortować według terminów oraz rodzaju. Dzięki temu szybko i wygodnie dowiesz się, co będzie się działo w mieście w najbliższym czasie, w bieżącym tygodniu oraz miesiącu, a także jakie są planowane wydarzenia sportowe i kulturalne. Sprawdzaj regularnie nasze kalendarium imprez dla dzieci w Bydgoszczy, aby Twoje pociechy mogły ciekawie spędzić wolny czas, bawiąc się lub rozwijając swoje pasje i umiejętności. 

Świat-dzieci.eu to najlepsze i największe kalendarium wydarzeń dla dzieci z Bydgoszczy i okolic. Znajdziemy tutaj m.in.: bogaty wachlarz bezpłatnych zajęć organizowanych w bibliotekach na każdym bydgoskim osiedlu. Biblioteki to nie tylko czytanie, ale także organizacja czasu wolnego dzieci w bardzo różnorodny sposób. To zajęcia rozwijające kreatywność i logiczne myślenie. To dobra zabawa, relacje z rówieśnikami, ciekawe doświadczenia, wiedza - to wszystko za darmo każdego miesiąca w każdej bibliotece. Zachęcamy do monitorowania terminów wydarzeń i atrakcji przygotowanych dla dzieci w bibliotekach osiedlowych na stronie www.swiat-dzieci.eu.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.