SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw
04 KWI

KOLORUJ RAZEM Z NAMI

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia04/04/2020

Godzina wydarzenia00:00

KOLORUJ RAZEM Z NAMI!   Sytuacja z epidemią koronawirusa zmusiła nas do pozostania w domu. Najbardziej odczuwają to dzieci. Zamknięte szkoły, żłobki, instytucje kultury, (...)

03 KWI

TWORZYMY DZIEŁA Z MASY SOLNEJ

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia03/04/2020

Godzina wydarzenia00:00

TWORZYMY DZIEŁA Z MASY SOLNEJ   Nieskomplikowana zabawa, która cieszy każdego. Wystarczy przygotować składniki, które każdy z nas ma w domu i skonstruować (...)

02 KWI

ZABAWY Z KARTKĄ I DŁUGOPISEM

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia02/04/2020

Godzina wydarzenia00:00

ZABAWY Z KARTKĄ I DŁUGOPISEM   Zapewne większość z Was pamięta te kultowe zabawy z dzieciństwa. Do gry wystarczy tylko kartka, długopis i wyobraźnia. Warto pok (...)

01 KWI

TWORZYMY KARTKI WIELKANOCNE

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia01/04/2020

Godzina wydarzenia00:00

Czas Świąt Wielkanocnych zbliża się wielkimi krokami. Warto w tym okresie zaskoczyć swoich bliskich i wysłać im ON LINE własnoręcznie przygotowane kartki świąteczne. Żyjemy w c (...)

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.