Gminy


Pomoc socjalna w Bydgoszczy

 

Samotne matki lub rodziny w potrzebie często nie wiedzą, gdzie szukać placówek pomocy socjalnej. Właśnie dlatego stworzyliśmy bazę, dzięki której w łatwy i szybki sposób odnajdziesz interesujące Cię punkty. Na stronie prezentujemy między innymi liczne fundacje wspierające samotne matki, rodziny borykające się z przemocą, uzależnieniami czy problemami finansowymi, a także placówki oferujące wsparcie dla rodzin dzieci niepełnosprawnych. Znajdziesz tu alfabetyczny spis firm – przychodni, fundacji – które gwarantują pomoc socjalną dla każdego, kto znajduje się w trudnych warunkach. Samodzielne szukanie odpowiednich ośrodków nie zawsze jest łatwe. Wiele rodzin nie ma pojęcia, do kogo zwrócić się o pomoc oraz gdzie zacząć poszukiwania. Dzięki nam staje się to łatwiejsze, ponieważ w jednym miejscu masz dostęp nie do kilku czy kilkunastu, ale nawet kilkudziesięciu najróżniejszych punktów, w których doświadczeni specjaliści udzielą Ci wsparcia. Wszystkie miejsca, które prezentujemy, to sprawdzone i pewne placówki, którym zaufały już tysiące ludzi – rodziny, dzieci czy samotne matki borykające się z problemami finansowymi bądź chorobą. Pomożemy Ci odnaleźć najlepszy ośrodek oferujący realną pomoc socjalną, dzięki której zadbasz o dobro i szczęście swoich pociech.

Przychodnie, fundacje i pomoc socjalna dla rodzin

Strona jest bardzo prosta w obsłudze, co znacząco ułatwia odnalezienie odpowiedniej placówki. Nie tylko wprowadziliśmy alfabetyczny spis firm, ale także specjalne filtry, dzięki którym znajdziesz ośrodek w interesującej Cię części miasta. Polecamy punkty zlokalizowane w takich dzielnicach, jak: Bydgoszcz Wschód, Nowy Fordon, Glinki, Okole, Osowa Góra, Smukała, Górzyskowo, Błonie, Bielawy, Śródmieście, Wyżyny i wiele innych. Gwarantujemy, że pomoc socjalna udzielana przez ośrodki rekomendowane na naszej stronie internetowej spełni Twoje oczekiwania i zapewni lepszy byt Twojemu dziecku oraz całej rodzinie.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.