SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Gminy


Przedszkola publiczne w Bydgoszczy


Obecnie przedszkola publiczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rodziców poszukujących dobrej placówki kształcącej dla swoich pociech. Są one finansowane przez gminę, dlatego są znacznie tańsze od punktów prywatnych. Dodatkowo opiekunowie mają pewność co do fachowej, profesjonalnej opieki, gdyż maluchami zajmują się osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia kierunkowe. W przedszkolach publicznych posiłki przygotowywane są na miejscu, dlatego dzieci zawsze mają smaczny i świeży obiad i podwieczorek. W Bydgoszczy znajduje się wiele przedszkoli państwowych – na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z ich wykazem i znaleźć takie, które najbardziej spełnią Twoje oczekiwania. Dla wielu rodziców niezwykle ważne jest to, by dziecko uczęszczało do ośrodka znajdującego się w okolicy. Korzystając z przygotowanej bazy, bez trudu znajdziesz placówki mieszczące się w interesujących Cię dzielnicach miasta, na przykład na Błoniach, Piaskach czy Wzgórzu Wolności.

Atrakcyjna oferta przedszkoli publicznych – Bydgoszcz

Państwowe przedszkola posiadają bardzo rozbudowany, ciekawy program nauczania. Dzieci mogą korzystać z licznych zajęć dodatkowych, takich jak warsztaty teatralne, gimnastyczne, korekcyjne, taneczne, językowe i wiele innych. Do tego dochodzą różne wycieczki, wyjścia do kina czy teatru. Korzystając z naszej strony internetowej, możesz w bardzo łatwy sposób zapoznać się z poszczególnymi placówkami ich ofertą czy lokalizacją. Prezentujemy również przedszkola językowe, w których Twoje dziecko już od najmłodszych lat może poznawać języki obce. Oprócz opisów poszczególnych ośrodków, na stronie zamieściliśmy również odnośniki do stron internetowych danych miejsc czy prowadzonych przez nich mediów społecznościowych. Możesz więc bez trudu zapoznać się ze wszystkimi najistotniejszymi informacjami, co pozwoli Ci na znalezienie najlepszego przedszkola dla swojego dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z naszą obszerną bazą placówek dla maluchów.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.