SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Gminy


Sale zabaw dla dzieci w Bydgoszczy


Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie czasu wolnego z Twoją pociechą? Masz w planie organizację urodzin dla Twojego dziecka? A może po prostu chcesz podarować swojemu maluchowi niezapomniane popołudnie lub weekend? W tej kategorii zgromadziliśmy dla Ciebie informacje na temat atrakcji dedykowanych młodszym i starszym dzieciom, wszystkie z nich dostępne są na terenie Bydgoszczy i okolic. Bez względu na to, czy szukasz sposobu na aktywny wypoczynek, czy chcesz spędzić czas na kulturalnej rozrywce, tutaj znajdziesz interesujące Cię informacje. Każdą z opcji opatrzyliśmy wyczerpującym opisem oraz uzupełniliśmy o dane kontaktowe.

Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat:

 • sal zabaw dla dzieci,
 • lokalnych domów kultury,
 • kin,
 • teatrów,
 • muzeów,
 • filharmonii,
 • teatrzyków kukiełkowych,
 • parków rozrywki,
 • basenów i aqua parków,
 • restauracji przyjaznych najmłodszym,
 • bezpłatnej rozrywki.

Małpi gaj, ścianka wspinaczkowa, baseny z piłkami i więcej!


Na naszych listach uwzględniliśmy obiekty, które zapewniają wesołą i bezpieczną zabawę. Pośród nich znajdziesz m.in. sale zabaw, wyposażone w różne atrakcje dostosowane do każdego wieku odwiedzających je dzieci. Kolorowe, magiczne i bajkowe wnętrza zachwycą zarówno maluchów, jak i dorosłych. Miejsca te doskonale nadadzą się na wspólne popołudnia dla całych rodzin, a każdy znajdzie coś dla siebie.

Niektóre z obiektów to wesołe małpie gaje z rozbudowanym systemem labiryntów, fantastycznych zjeżdżalni, basenów z wielobarwnymi piłkami i gąbkami, różnego rodzaju przeszkód itp. W innych znajdziesz ścianę wspinaczkową, dostosowane do możliwości maluchów trampoliny, samochodziki akumulatorowe, a nawet kręgielnię, z której skorzystasz wraz z innymi opiekunami. Twoja pociecha będzie mogła zatracić się w radosnej zabawie pod okiem uważnych i troskliwych animatorów.

Dla najmłodszych milusińskich wydzielono specjalne strefy zabaw wyposażone w wielkie pluszaki i klocki-giganty, dostosowane do wieku baseny z piłeczkami, mini-zjeżdżalnie i wiele więcej. Wszystkie sale zabaw wyposażone są w elementy, które posiadają niezbędne atesty.

Z łatwością zawęzisz wyniki wyszukiwania do interesującej Cię dzielnicy Bydgoszczy lub okolicznej gminy. Możesz także skorzystać z listy alfabetycznej. Znajdź u nas to, czego szukasz.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.