Gminy


Parki rozrywki, wesołe miasteczka w Bydgoszczy


Szukasz sposobu na spędzenie dnia pełnego niezapomnianych wrażeń? Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz wesołe miasteczka i parki rozrywki najbliżej Bydgoszczy? Specjalnie dla Ciebie zgromadziliśmy informacje o obiektach z całej Polski, w których spędzisz czas na beztroskiej, zwariowanej i bezpiecznej zabawie. Na liście ofert umieściliśmy miejsca, wypełnione atrakcjami dla rodziny. Dzięki zróżnicowanym atrakcjom dostosowanym do dzieci w każdym wieku oraz dorosłych, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie wyniki wyszukiwania opatrzyliśmy wyczerpującymi opisami, dzięki którym w szczegółach dowiesz się o dostępnych w danym miejscu atrakcjach. Wśród obiektów znajdziesz:

  • Zaurolandię w Rogowie,
  • Leśny Park Kultury i Rozrywki w Myślęcinku k. Bydgoszczy,
  • wesołe miasteczko Energyland w Zatorze,
  • JuraPark w Solcu,
  • Krainę Bajek, Baśni i Legend w Grudziądzu,
  • tematyczny park rozrywki Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie,
  • królestwo drewnianych gier – Leonaria w Darłowie,
  • Mega-Park i Miasteczko Westernowe Kansas City w Grudziądzu,
  • Majaland w Kownatach i więcej!

Dinozaury, ogromne labirynty i rollercoaster – znajdź to, czego szukasz!


W bogatej ofercie parków rozrywki znajdziesz także parki tematyczne, m.in. kochany przez dzieci i dorosłych świat labiryntów w Blizinach, edukacyjno-rozrywkowy park miniatur w Inwałdzie wypełniony najsłynniejszymi budowlami z różnych stron świata, a nawet słynny Sea Park w Sarbsku – największe fokarium w Polsce.

Jeśli chcesz przejechać się wielkim i szalonym rollercoasterem lub zapewniającą moc wrażeń karuzelą – zdecyduj się na wycieczkę do Zatoru, gdzie znajduje się znane na całą Polskę wesołe miasteczko. Nawet najmłodsi będą zachwyceni wizytą w Zatolandzie, a to ze względu na specjalne części parku, które przeznaczone zostały specjalnie dla nich.

W Parku Ewolucji zlokalizowanym w Żelistrzewie odbędziesz niesamowitą podróż w czasie, poznasz tajemnice przeszłości oraz prehistorycznych mieszkańców Ziemi. Jeśli natomiast szukasz miejsca blisko Bydgoszczy, w którym wybierzesz się na spacer wśród zieleni i pięknych naturalnych krajobrazów, koniecznie sprawdź Leśny Park w Myślęcinku – największy park miejski w Polsce, położony zaledwie trzy kilometry od centrum miasta.

Tematyczne parki rozrywki, wesołe miasteczka, lunaparki – to wszystko i dużo więcej znajdziesz w naszej wyszukiwarce swiat-dzieci.eu.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.