SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Gminy


Półkolonie letnie w Bydgoszczy


Szukasz pomysłu na półkolonie letnie w Bydgoszczy? Chcesz zorganizować wakacyjny czas Twojego dziecka bez konieczności wyjeżdżania poza miasto i mieć pewność, że swoją pociechę oddajesz w dobre ręce? Wszystkiego dowiesz się tutaj!

Portal swiat-dzieci.eu powstał z myślą o dzieciach w każdym wieku oraz ich rodzicach. Zgromadziliśmy dla Ciebie i nieustannie uaktualniamy przydatne informacje dotyczące m.in. organizacji czasu wolnego Twojej pociechy. Znajdziesz u nas propozycje ofert półkolonii letnich, z których skorzystasz na terenie Bydgoszczy. Do ich organizatorów należą:

  • Studio Tańca Bailamos,
  • Akademia Wynalazców,
  • Centrum Wspierania Rozwoju i Edukacji,
  • Uniwersytet Dziecięcy,
  • Pałac Młodzieży,
  • Studio Tańca Dance Motion,
  • Młodzieżowe Domy Kultury z różnych dzielnic miasta.

Zajęcia musicalowe, nauka programowania, wycieczki i dużo więcej!


Bogata oferta zajęć gwarantuje, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić podczas wakacji. Dzięki możliwości zawężenia wyników wyszukiwania do dalej dzielnicy Bydgoszczy lub gminy, z łatwością przefiltrujesz oferty z Twojej okolicy.

Możesz zdecydować się na zróżnicowany program lub zbudowany wokół konkretnego tematu. Atrakcje z różnych dziedzin oferują Młodzieżowe Domy Kultury i Pałac Młodzieży. Wśród zaplanowanych aktywności znajdziesz, np. naukę składania origami, klejenie modeli kartonowych, zajęcia informatyczne, szermiercze, wokalne, taneczne, szachy, język angielski i inne.

Bardziej specyficzny program proponują studia tańca. Ich oferta przypadnie do gustu dzieciom kochającym ruch oraz rodzicom, którzy chcą rozwijać kreatywność swoich pociech. W zależności od miejsca wybierzesz najlepsze spośród letnich, taneczno-aktorskich półkolonii lub tanecznych, połączonych z robotyką i wycieczką poza Bydgoszcz. Niektóre z realizowanych na półkoloniach letnich aktywności to: zajęcia musicalowe, plastyczne, aktorskie, pokazy filmów oraz dyskoteki. Dla wielbicieli umysłowych zagadek i rozwoju intelektualnego prawdziwą gratkę przygotowała Akademia Wynalazców. Ta grupa pasjonatów informatyki wprowadza dzieci w tajemniczy świat robotyki, wykorzystując do tego przystępne rozwiązania.

Wakacje spędzane w mieście nie muszą oznaczać nudy. Sprawdź półkolonie letnie dostępne w Twojej okolicy i zapewnij Twojemu dziecku radosny czas!


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.