Gminy


Baseny dla dzieci w Bydgoszczy


Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawę w wodzie, na tej stronie znajdziesz wszystkie baseny w Bydgoszczy, gdzie będzie mogło bezpiecznie pływać z rówieśnikami pod okiem doświadczonych instruktorów. Prezentujemy tu nie tylko pływalnie miejskie, ale również atrakcyjne parki wodne i kompleksy sportowe w okolicy. Wśród nich są miejsca oferujące wspaniałe warunki do rekreacji dla całej rodziny i zapewniające szereg dodatkowych atrakcji takich jak sauny, jacuzzi, czy zajęcia fitness. 

Dlaczego warto zapisać dziecko na basen?

Pływanie uznawane jest za jedną z najlepszych form aktywności fizycznej, która szczególnie pozytywnie wpływa na dzieci. Jest to sport poprawiający wydolność całego organizmu, który u najmłodszych pomaga korygować wady postawy i dbać o kondycję fizyczną. Ponadto jest to najmniej kontuzjogenna dyscyplina sportowa, dlatego mogą ją uprawiać nawet niemowlęta.  Jeśli chcesz, by Twoja pociecha cieszyła się zdrowiem i kondycją, zapisz ją na pływalnię – tym bardziej że baseny w Bydgoszczy mają dla dzieci wyjątkowo bogatą ofertę. 

Najlepsze baseny dla dzieci w mieście

W naszym mieście oraz najbliższej okolicy jest kilka nowoczesnych pływalni organizujących specjalne zajęcia dla najmłodszych, w tym naukę pływania dla dzieci w różnym wieku, również dla niemowląt. W bazie znajdziesz adresy wszystkich takich miejsc, wśród których są m.in. pływalnie miejskie i szkolne oraz większe obiekty rekreacyjne. W katalogu umieściliśmy również kluby sportowe organizujące kursy nurkowania dla najmłodszych. Z naszej strony dowiesz się, co dla dzieci oferuje każdy basen, a także gdzie dokładnie się znajduje, dlatego bez trudu wybierzesz najlepszy dla swojej pociechy

Parki wodne w okolicy dla całej rodziny

Na terenie naszego miasta oraz w sąsiednich miejscowościach znajdują się obiekty dla prawdziwych miłośników pluskania się w wodzie. Są to baseny rekreacyjne oraz parki wodne, w których wspaniałą zabawę umożliwiają zjeżdżalnie wodne, jacuzzi, kaskady i fontanny, a także inne atrakcje uwielbiane przez dzieci. To idealne miejsca na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną, ponieważ coś dla siebie znajdą w nich także i dorośli. W naszej bazie znajdziesz obiekty oferujące zajęcia fitness, masaże, sauny, a nawet groty solne. Jeśli chcesz zapewnić swoim pociechom wspaniałą rozrywkę, skorzystaj z naszej bazy i sprawdź, jaką ofertę mają baseny w Bydgoszczy i parki wodne okolicy. Zapisz dziecko na zajęcia z pływania albo wybierzcie się wszyscy razem na szaloną zabawę do aquaparku. 


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.