Gminy


Rozrywka dla dzieci w Bydgoszczy


Interesuje Cię rozrywka dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki której Twoja pociecha spędzi wolny czas inaczej niż zwykle? Na naszym portalu znajdziesz dziesiątki miejsc w mieście i najbliższej okolicy, które powstały głównie z myślą o dzieciach i młodzieży, również odwiedzających nasz region w celach turystycznych. Wśród nich są parki rozrywki i aquaparki, a także sale zabaw i tereny zielone, gdzie maluchy i starsze dzieci mogą wspaniale bawić się z rówieśnikami lub spędzić niezapomniane chwile z całą rodziną. 

Jakie rozrywki czekają na dzieci w okolicy?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zabrać dziecko w najbliższy weekend, bądź zaplanować mu rozrywki podczas wakacji, na naszym portalu znajdziesz wiele ciekawych pomysłów. W dziale Rozrywka zgromadziliśmy informacje na temat interesujących miejsc w Bydgoszczy i okolicy, do których warto wybrać się z dzieckiem, by spędziło aktywnie czas. Na maluchy i starsze dzieci czeka tu wiele atrakcji, a wśród nich są przede wszystkim:

  • aquaparki – najbliższe znajdują się w Barcinie, Inowrocławiu i Solcu Kujawskim,
  • baseny – wśród nich są pływalnie oferujące naukę pływania dla niemowląt i starszych dzieci,
  • parki rozrywki – są to lunaparki oraz parki tematyczne przybliżające najmłodszym np. świat dinozaurów lub historię Polski,
  • sale zabaw – doskonałe miejsca dla maluchów uwielbiających szaloną zabawę w basenach z kulkami, na zjeżdżalniach lub trampolinach,
  • ogrody zoologiczne i botaniczne.

Wiele wybranych przez nas rozrywek dla dzieci znajdziesz w swoim mieście, a część w najbliższej okolicy. W bazie umieściliśmy także najciekawsze miejsca poza granicami województwa, aby ułatwić rodzicom zaplanowanie dłuższych wycieczek ze swoimi pociechami. 

Największa baza atrakcji dla dzieci w Bydgoszczy

Bez względu na to, czy jesteś mieszkańcem województwa kujawsko-pomorskiego, czy może zamierzasz je odwiedzić z rodziną w celach turystycznych, na naszym portalu znajdziesz wszystkie najważniejsze atrakcje w okolicy, które przypadną do gustu Twoim dzieciom. Nie zapomnieliśmy także o rodzinach, które lubią podróżować – dla nich mamy kilka propozycji najciekawszych miejsc dedykowanym najmłodszym, do których warto się wybrać, jadąc nawet na drugi koniec Polski.  Na tej stronie udowadniamy, że rozrywka dla dzieci w Bydgoszczy i okolicach może być wyjątkowo różnorodna i dawać radość nie tylko najmłodszym, ale także ich rodzicom. Zachęcamy do korzystania z naszej bazy, by dzięki znajdującym się w niej podpowiedziom zapewnić swoim pociechom urozmaiconą formę spędzania wolnego czasu. 


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.