Gminy


Kino dla dzieci w Bydgoszczy


Chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się kino dla dzieci w Bydgoszczy lub okolicznych miejscowościach? Na naszej stronie dowiesz się o wszystkich obiektach w naszym mieście, a także w Toruniu, Solcu Kujawskim i Inowrocławiu, w których wyświetlane są filmy dla najmłodszych. Dokładne dane teleadresowe do każdego z nich pomogą Ci zaplanować filmowy weekend z rodziną i zarezerwować najlepsze miejsca przed ekranem. 

Gdzie wybrać się z dzieckiem do kina w Bydgoszczy?

Najmłodsi uwielbiają chodzić do kina i warto ich tam zabierać jak najczęściej, by od najmłodszych lat mogły obcować ze sztuką filmową. Na naszej stronie znajdziesz kino w swoim mieście, w którym prezentowane są filmy dla dzieci i młodzieży, w tym najnowsze bajki z ulubionymi bohaterami Twoich pociech. Do wyboru masz dwa nowoczesne multipleksy sieci Cinema City oraz Helios, które oferują klimatyzowane sale, świetne nagłośnienie i możliwość oglądania filmów 3D. Oprócz standardowych seansów dla najmłodszych obiekty te organizują różne imprezy i pokazy specjalne dla dzieci oraz młodzieży podczas wakacji i ferii, a także z okazji Dnia Dziecka. Aktualne informacje o najbliższych takich wydarzeniach znajdziesz w naszym Kalendarium imprez dla dzieci. 

Kina dla dzieci w Toruniu i okolicy

Planując rodzinną wycieczkę do Torunia, Inowrocławia bądź Solca Kujawskiego, możesz sprawić dziecku przyjemność, zabierając je tam do kina. We wszystkich tych miastach znajdują się nowoczesne multipleksy, których szczegółowe dane adresowe znajdziesz na niniejszej stronie.  Wśród proponowanych przez nas obiektów na szczególną uwagę zasługuje kino działające przy uwielbianej przez najmłodszych atrakcji, jaką jest JuraPark Solec w Solcu Kujawskim. Po zwiedzaniu parku pełnego figur dinozaurów warto wybrać się całą rodziną do Kina Emocji Cinema 5D, w którym podczas seansu filmowego widzowie mogą doświadczać wrażeń wszystkimi zmysłami – wzroku, słuchu, węchu, a nawet dotyku. To nowe doświadczenie spodoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. O pozostałych atrakcjach JuraPark znajdującego się niedaleko Bydgoszczy dowiesz się w naszym dziale Parki Rozrywki.

Jeśli szukasz niezawodnego sposobu na rozrywkę dla całej rodziny, sprawdź, co oferuje najbliższe kino dla dzieci w Bydgoszczy bądź sąsiednich miastach. Wspólny seans filmowy to doskonały pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem o każdej porze roku. Dzięki naszej bazie, szybko znajdziesz najlepszy obiekt w okolicy, a także poznasz jego najważniejsze atuty, szczególnie te liczące się dla najmłodszych widzów. 


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.