Gminy


Atrakcje dla dzieci w Bydgoszczy


Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz niezapomnianą imprezę dla dzieci? Interesuje Cię bezpieczne, kolorowe i wesołe centrum zabaw dla dzieci w Bydgoszczy? To wszystko, i znacznie więcej, znajdziesz w tej kategorii!

Nasz portal powstał z myślą dzieciach w każdym wieku oraz ich rodzicach. Specjalnie dla Was stworzyliśmy listę najciekawszych i najweselszych centrów zabaw oraz lokalnych (i nie tylko) atrakcji różnego rodzaju, a następnie podzieliliśmy je na czytelne podkategorie:

  • urodziny, imieniny i bale,
  • festyny oraz imprezy na świeżym powietrzu,
  • imprezy domowe,
  • imprezy sportowe,
  • animatorzy zabaw,
  • inne.

Każda z nich kryje przydatne informacje na temat różnego rodzaju wydarzeń, miejsc i profesjonalnych animatorów do wynajęcia na specjalne okazje i wiele więcej.

Na sportowo i na wesoło, czyli fantastyczne atrakcje dla dzieci


Bogactwo oferty rozrywkowej Bydgoszczy zaskakuje. Zarówno mali, jak i duzi milusińscy znajdą coś dla siebie. Zebrane przez nas propozycje przefiltrujesz pod kątem interesujących Cię dzielnic, co pozwoli z łatwością wybrać obiekt w pobliżu odpowiedniej części miasta.

Skorzystasz z programu niejednego centrum zabaw, wypełnionego atrakcjami małpiego gaju, takimi jak: zjeżdżalnie, baseny z piłkami i gąbkami, trampoliny, przeszkody różnego rodzaju, liny, czy ścianki wspinaczkowe, a także strefy dla najmłodszych z pluszakami-gigantami. Dowiesz się więcej na temat zorganizowanych eventów oraz miejsc, w których samodzielnie urządzisz imprezę urodzinową lub imieninową. Lokalni animatorzy chętnie dojadą do wyznaczonej przez Ciebie lokalizacji, aby dać niesamowite show – pokaz iluzji i magii, występ clownów, przedstawienie teatralne, koncert. Poprowadzą także dziecięcą dyskotekę i karaoke.

Dla maluchów spragnionych aktywności zorganizujesz strzelanie z łuku, rozgrywki piłkarskie, wesołe wieloboje, różne gry i zabawy. Znajdziesz u nas także adres, pod którym wynajmiesz dmuchaną zjeżdżalnię i basen z piłkami, skocznie batutowe, a nawet maszynę do wyrobu waty cukrowej!

Wśród opcji umieściliśmy też nietuzinkowe propozycje, jak np. muzeum mydła i brudu, gdzie pośród ciekawych historii, mali uczestnicy zwiedzania zaprojektują i stworzą własne mydełko, które zabiorą ze sobą do domu. Sprawdź, jakie atrakcje dla Ciebie przygotowaliśmy i zorganizuj imprezę marzeń dla swojego dziecka.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.