Gminy


Urodziny dla dzieci w Bydgoszczy


Szukasz pomysłu na wyjątkowe urodziny dla Twojego dziecka? Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę dla swojej pociechy? A może interesuje Cię wynajem animatora lub klauna? Wszystko to, i wiele więcej, znajdziesz tutaj!

Zebraliśmy dla Ciebie najciekawsze urodzinowe atrakcje Bydgoszczy (i nie tylko), dzięki którym Twoje dziecko spędzi niezapomniany dzień na wspaniałej zabawie, ciekawych warsztatach lub słuchaniu zachwycających opowieści. Możliwości jest wiele. Znajdziesz u nas między innymi:

  • sale zabaw na wynajem,
  • oferty klaunów i animatorów,
  • adresy kin, muzeów i teatrów,
  • wesołe warsztaty z robotyki,
  • Dom Legend,
  • zajęcia na basenie.

Wszystkie urodzinowe atrakcje w jednym miejscu


Dzięki możliwości filtrowania wyników według wybranej dzielnicy Bydgoszczy, z łatwością znajdziesz usługę w interesującej Cię okolicy. Każdy wynik opatrzony jest wyczerpującym opisem i danymi teleadresowymi, dzięki którym szybko skontaktujesz się z wybranym obiektem.

W samym mieście znajdziesz kilka kolorowych i wspaniałych sal zabaw, w których zorganizujesz aktywne i radosne urodziny dla Twojego dziecka. Nasze lokalne małpie gaje wypełnione są tym, co najmłodsi lubią najbardziej: zjeżdżalniami, basenami z piłkami i gąbkami, ścianami wspinaczkowymi dla maluchów w różnym wieku, trampolinami, samochodzikami akumulatorowym oraz masą innych atrakcji. Niektóre z nich posiadają także kręgielnię, co pozwoli zapewnić rozrywkę dorosłym. A specjalnie wydzielone strefy z dostosowanymi do najmłodszych elementami, pozwolą na nieskrępowaną i bezpieczną zabawę także małym dzieciom.

Jeśli myślisz o urządzeniu urodzin lub imienin Twojej pociechy w domu i chcesz z tej okazji wynająć clowna, lub animatora – u nas znajdziesz kontakt do profesjonalistów, którzy dojadą do wyznaczonego przez Ciebie miejsca. W ofercie znajdziesz: przedstawienia teatralne, koncerty, mini disco, pokazy sztuczek magicznych, dziecięce karaoke, rozgrywki piłkarskie, wyścigi, gry, zabawy i wiele więcej!

Dla tych, którzy marzą o urodzinowej wycieczce, przygotowaliśmy rozrywki wyjazdowe. Toruński Dom Legend zaprasza dzieci do spędzenia urodzin pośród niesamowitych opowieści oraz interaktywnej rozrywki. Skorzystasz też ze specjalnej oferty teatru Baj Pomorski, który zapewnia niezapomniane urodziny zaplanowane w każdym szczególe. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.