Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

KONKURS BAJECZNY SMAK HOCHLAND Z SERIĄ W MINIONKI

  ZASADY: W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik powinien spełnić łącznie następujące warunki: a) zakupić w sklepie ser podpuszczkowy Hochland (wymieniony w załączniku nr 1 do regulaminu) i zachować fiskalny do (...)

Czytaj dalej

DO WYGRANIA TORBA MARKI CANPOL

  ZASADY: Jaki park wodny polecacie odwiedzić z dzieckiem i dlaczego ten?  NAGRODY: Torba marki Canpol  Termin zgłoszeń: 31.08.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://www.atrakcyjne-wakacje-z-dz (...)

Czytaj dalej

TESTOWANIE PRODUKTÓW LOVI - EDYCJA SIERPNIOWA 2019

  ZASADY: Dołącz do społeczności LOVI i wygrywaj produkty do testowania. Bądźcie aktywni i pomocni na forum!  NAGRODY: 20x dynamiczne smoczki uspokajające, kubki niekapki, łańcuszki do smoczka wraz z kocykiem z kolekcji India (...)

Czytaj dalej

DO PRZETESTOWANIA 30 ZABAWEK CANPOL

  ZASADY: Chcesz otrzymać i zaopiniować produkt Canpol na swoim blogu? Zgłoś swój blog i poleć innym Blogosferę. Chcesz zorganizować konkurs z produktami Canpol? Podziel się z nami swoim pomysłem oraz poleć innym Blogosferę.  (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.