SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI!

Termin zgłoszeń: 31.08.2020r.   WiMBP w Bydgoszczy została Ambasadorem konkursu „75 Urodziny, czyli Lato z Pippi”. Biblioteka jako Ambasador konkursu ogólnopolskiego, realizuje jego pierwszy etap w terminie: 1 (...)

Czytaj dalej

ZOZOLE

Termin zgłoszeń: 30.08.2020r. Zasady konkursu: kup: – minimum 1 dowolne opakowanie produktów marki Zozole w torebce lub – dowolne produkty marki Zozole na wagę za minimum 1 zł brutto i zachowaj paragon. Zgłoś się do loter (...)

Czytaj dalej

FOTO KONKURS

Termin zgłoszeń: 31.12.2020r. Zasady konkursu:  Wyślij zdjęcie swojego dziecka w wiadomości prywatnej na Facebooku 4FUN.TV lub przez aplikację 4FUN APP. Fotki maluchów będą prezentowane w soboty i niedziele od 9:00 w telewizji 4FUN (...)

Czytaj dalej

BILETY NA PIŁKĘ SIATKOWĄ CZEKAJĄ!

Termin zgłoszeń: 29.07.2020r. Zasady konkursu: Konkurs plastyczny skierowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Zaprojektuj strój reprezentacyjny w formie pracy plastycznej na szablonie umieszczonym w Volleyball Activity Book. (...)

Czytaj dalej

Konkursy dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki którym Twoja pociecha może wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać fantastyczne nagrody. Najczęściej mają one charakter rzeczowy i są w postaci zabawek, akcesoriów dla niemowląt, kosmetyków, książek czy też biletów do kina. Jeśli lubisz wyzwania i rywalizację, sprawdzaj bazę lokalnych i ogólnopolskich konkursów dla rodziców, jakie również prezentujemy na naszym portalu. Uzupełniamy ją codziennie o najnowsze zadania, dlatego bez trudu znajdziesz to, w którym czujesz się najlepiej. ...

czytaj więcej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.