Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

Dokonaj zakupu i wygraj Film na DVD TOY STORY 3

  ZASADY: W okresie od dnia 14.06.2019 roku do dnia 23.06.2019 roku zakupić w sieci Sklepów SMYK Cały dla Małych! lub w sklepie internetowym www.smyk.com – za minimum 99,00 złotych wyłącznie produkty z linii TOY STORY 4 firmy MA (...)

Czytaj dalej

Wygraj „Wielką Księgę Klary"

  ZASADY: Należy odpowiedzieć na pytanie... Dlaczego dobrze jest mieć młodsze rodzeństwo? NAGRODY: Wielka Księga Klary Termin zgłoszeń: 19.06.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://www.granice.pl/konk (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WYPRAWKĘ SZKOLNĄ

  ZASADY: Wyślij SMS na numer 71700 z hasłem SZKOŁA i odpowiedz na pytanie ”Czego według Ciebie nie może zabraknąć w wyprawce szkolnej Twojego dziecka?” NAGRODY: 5x wyprawka szkolna, każda o wartości 150 zł T (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ZESTAW LEGO DUPLO „STAJNIA Z KUCYKAMI”

  ZASADY: Napisz jak we wspólnej zabawie łączycie świat LEGO Duplo z innymi zabawkami. NAGRODY: 10x zestaw LEGO DUPLO „Stajnia z kucykami”  Termin zgłoszeń: 25.06.2019 Szczegóły konkursu i zg (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.