SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

WZOROWA SZTUKA

  Termin zgłoszeń: 30.06.2020r. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” organizuje konkurs plastyczny „Wzorowa sztuka”. Zasady konkursu: Wejdź na stronę cyfrowewm.pl, wybierz obiekt z katalogu zbiorów, odwz (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ TABLET

Ważny do: 31.05.2020r. Zasady konkursu:  Dołącz do społeczności, zweryfikuj swój profil, dodaj wiosenne selfie i wygraj jedną z nagród! Spośród zdjęć biorących udział w konkursie zostanie nominowane max 50 zdjęć, kt&oacu (...)

Czytaj dalej

BIEDRONKA-RODZINNA ZABAWA

  Ważny do: 2020-06-28 Zasady konkursu: Aby wziąć udział w konkursie uczestnik powinien: 1. W jednym ze sklepów Biedronka, zakupić dowolny produkt na licencji Disney, Marvel lub Star Wars oraz odebrać i zachować dowód z (...)

Czytaj dalej

KONKURS Z LEGO

Termin zgłoszeń: 21.05.2020r. Zasady konkursu: Aby wziąć udział w Konkursie należy spełnić następujące warunki: 1. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest napisanie w komentarzu odpowiedzi w formie tekstu lub zdjęcia na:   (...)

Czytaj dalej

Konkursy dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki którym Twoja pociecha może wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać fantastyczne nagrody. Najczęściej mają one charakter rzeczowy i są w postaci zabawek, akcesoriów dla niemowląt, kosmetyków, książek czy też biletów do kina. Jeśli lubisz wyzwania i rywalizację, sprawdzaj bazę lokalnych i ogólnopolskich konkursów dla rodziców, jakie również prezentujemy na naszym portalu. Uzupełniamy ją codziennie o najnowsze zadania, dlatego bez trudu znajdziesz to, w którym czujesz się najlepiej. ...

czytaj więcej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.