Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

DO WYGRANIA 10 ZESTAWÓW KLOCKÓW LEGO DUPLO POSTERUNEK POLICJI

  ZASADY: Przyślij zdjęcie pokazujące, jak wy bawicie się klockami LEGO DUPLO.  NAGRODY: 10x zestaw klocków Lego Duplo Posterunek policji  Termin zgłoszeń: 22.05.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia (...)

Czytaj dalej

Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

  Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie! ZASADY:   Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków: (...)

Czytaj dalej

Kup produkt marki Tymbark dla dziecka i wygraj kamerę

  ZASADY: W celu wzięcia udziału w konkursie każdy uczestnik powinien zastosować się do następującej procedury: dokonać jednorazowy zakup minimum 2 sztuk produktów marki Tymbark H2Owoc koniecznie zachować oryginał dowod (...)

Czytaj dalej

Loteria wiosenne chwile z Tymbarkiem

  ZASADY: Kup dowolne produkty marki Tymbark za min. 6 zł Zarejestruj paragon korzystając z formularza zgłoszeniowego Weż udział w losowaniu! NAGRODY: 10 szt. – kupon o wartości 1000 zł do jednorazowego wykorzystani (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.