Konkurs: Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

PSI PATROL

Termin zgłoszeń: 13.12.2020r. Zasady konkursu: - Wejdź na strone konkursową i weź udział w misji ratunkowej razem z bohaterami Psiego Patrolu! - Po ukończeniu gry, odpowiedz na pytanie konkursowe oraz uzupełnij z rodzicem lub opiekunem formu (...)

Czytaj dalej

PODRÓŻE KOZIOŁKA MATOŁKA

Termin zgłoszeń: 30.12.2020r. Zasady konkursu: - Tematem konkursu jest podróż Koziołka Matołka po Gruzji. Aby wygrać, należy dowiedzieć się jak najwięcej o tym kraju, wymyślić scenariusz przygód, a potem narysować komiks i wypełnić dym (...)

Czytaj dalej

KONKURS Z SUPER NAGRODAMI!

Termin zgłoszeń: 16.12.2020r. Zasady konkursu: Odwiedź stronę konkursu i wraz z opiekunem wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz odpowiedz na pytanie: „Napisz z kim będziesz się bawił nagrodą konkursową i dlaczego akurat z tą osobą.” Na (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ HULAJNOGĘ ELEKTRYCZNĄ!

Termin zgłoszeń: 16.12.2020r. Zasady konkursu: Wejdź na stronę konkursową i sprawdź swoją szybkość i spostrzegawczość w najbardziej zakręconej grze! Patrz uważnie w wielkie gały babci i postaraj się znaleźć jak najszybciej kartę która posi (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.