Konkurs: MOJE KOSMICZNE WAKACJE

Termin zgłoszeń: 04.10.2021

Zasady konkursu:

 1. Konkurs dla dzieci „Moje kosmiczne wakacje 2021”.
 2. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych.
 3. Do konkursu można zgłaszać zarówno prace indywidualne, jak i 2-4 osobowych zespołów.
 4. W terminie do 04.10.2021 wykonaj pracę plastyczną, literacką, audiowizualną lub łączącą te techniki, o temacie nawiązującym do przynajmniej jednego z następujących zagadnień:– Wakacyjne obserwacje nieba.
  – Kosmiczne technologie w naszym codziennym życiu.
  – (Wszech)świat z książek Stanisława Lema.
 5. Prace konkursowe muszą spełniać następujące wymagania:
  a) materiały video i audio – łączna długość do 5 minut;
  b) prezentacje typu Power Point lub podobne – do 20 slajdów;
  c) prace tekstowe – do 6 stron, jeżeli łączone z ilustracjami – razem do 8 stron;
 6. Prace do konkursu należy zgłaszać za pośrednictwem formularza dostepnego na stronie konkursowej.

Nagrody:

• 14 x zestaw książek/map nieba o wartości do 200 zł brutto oraz vouchery wstępu do placówki edukacyjnej prowadzonej przez Hevelianum
• 16 x zestawy książek/map o wartości do 200 zł brutto

Szczegóły:

https://polsa.gov.pl/wydarzenia/13-ostatnie/1447-moje-kosmiczne-wakacje-2021-konkurs-polskiej-agencji-kosmicznej-dla-uczniow-szkol-podstawowych

Ostatnio dodane konkursy

ROLNICTWO TEŻ DZIEDZICTWO

Termin zgłoszeń: 30.09.2021 Zasady konkursu: Udział w konkursie można wziąć wypełniając kartę konkursową (dziesięć pytań zamkniętych) i przesyłając odpowiedzi mailem lub pocztą do organizatora  Nagrody: 3 szt. – hulajnoga&nb (...)

Czytaj dalej

MOJE KOSMICZNE WAKACJE

Termin zgłoszeń: 04.10.2021 Zasady konkursu: Konkurs dla dzieci „Moje kosmiczne wakacje 2021”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Do konkursu można zgłaszać zarówno prace indywidualne, jak (...)

Czytaj dalej

KONKURS PLASTYCZNY

Termin zgłoszeń : 30.09.2021 Zasady konkursu: Konkurs plastyczny dla dzieci „Zabytki Chin”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 1-8 w roku szkolnym 2021/2022. Mur Chiński, Zakazane Miasto, Wielki Budda z Lesh (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.