Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Wygraj WEJŚCIÓWKI DO MULTIKINA

ZASADY: Aby wziąć udział w konkursie kliknij w konkursie przycisk WEŹ UDZIAŁ na stronie organizatora i odpowiedz na krótkie pytania konkursowe. NAGRODY: 2 x podwójna wejściówka na dowolny seans rodzinny w Multikinie, do wykorzystania w wybrany weekend. Termin zgłoszeń: 29.05.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://mamaklub.pl/konkurs/fa62fcc5cac6d8ff101a (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ INHALATOR BABY

ZASADY: Wykażcie się kreatywnością i wykonajcie dzieła, w postaci projektu maskotki marki, Sanity. Wystarczy, że opublikujecie zdjęcie z projektem w komentarzu pod postem. NAGRODY: 1x Inhalator Baby marki Sanity i realizacja projektu w po (...)

Czytaj dalej

Konkurs zdjęcie miesiąca "niesamowite chwile z mamą"

ZASADY KONKURSU: Pokażcie, jak spędzacie wspólnie czas ze swoimi pociechami i wygrajcie pyszne nagrody od BoboVita! NAGRODY: 1x nagroda główna - publikacja zdjęcia oraz zestaw produktów BoboVita: 5 kaszek, 2 obiadki, (...)

Czytaj dalej

Wygraj matę edukacyjną

ZASADY KONKURSU: Dołącz do społeczności Canpol babies i wygrywaj produkty do testowania. Bądźcie aktywni i pomocni na forum! Dodawajcie porady w formie artykułu, komentujcie lub udzielajcie się w dyskusjach. NAGRODY: 10x zestawy Indian S (...)

Czytaj dalej

Wygraj produkty do testowania od Lovi

ZASADY KONKURSU: Dołącz do społeczności LOVI i wygrywaj produkty do testowania. Bądźcie aktywni i pomocni na forum! NAGRODY: 10x zestawy Indian Summer: butelkę Trends, kubek niekapek, kubek 360, dynamiczne smoczki uspokajające i łańcusze (...)

Czytaj dalej

KONKURS PLASTYCZNY

zapraszamy do udziału w VI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM X EDYCJI „BARWY DZIECIŃSTWA”, Tegoroczne hasło konkursu: „Cztery pory roku z seniorami” NAGRODY: Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Prace nagro (...)

Czytaj dalej

Opisz pomysł na weekend z dzieckiem i wygraj gotówkę

ZASADY KONKURSU: Opisz swój pomysł na weekend z dzieckiem, dołącz zdjęcia i inspiruj innych rodziców. NAGRODY: 1 nagroda – 800 pln gotówka od Dzieckowpodrozy.pl 2 nagroda – 600 pln gotówka od Dzi (...)

Czytaj dalej

Kup monte dla dziecka i wyjedź z rodziną na wakacje

ZASADY KONKURSU: Kup Monte w promocyjnym opakowaniu. Odpal zgłoszenie konkursowe, wybierz ulubiony produkt i napisz dlaczego chcesz zabrać go ze sobą w podróż. Wpisz kod z dowolnego opakowania promocyjnego. Pamiętaj, żeby zachować opakowa (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ E-BOOK Z POMYSŁAMI NA ZABAWY

ZASADY KONKURSU: Kup dowolny produkt Danonki w Biedronce Wgraj zdjęcie paragonu Pobierz księgę przygód NAGRODY: 7x e-book z pomysłami na zabawy + Specjalny Order od Danonka Termin zgłoszeń: 2019-05-27 Szczegóły (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.