SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

75 LAT PIPPI POŃCZOSZANKI!

Termin zgłoszeń: 31.08.2020r. WiMBP w Bydgoszczy została Ambasadorem konkursu „75 Urodziny, czyli Lato z Pippi”. Biblioteka jako Ambasador konkursu ogólnopolskiego, realizuje jego pierwszy etap w terminie: 1.07.-31.08 2020 roku. Celem konkursu jest: promocja twórczości Astrid Lindgren, a szczególnie najsłynniejszej bohaterki jej powieści Pippi, propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, propagowanie wśród dzieci pozytywnych postaw społecznych związanych z postacią Pippi: prawa dzieci, kreatywność, pewność siebie, prawo do własnego zdania, otwartość na świat, równouprawnienie płci, opowieść o przygodach Pippi jako inspiracja dla dialogu międzypokoleniowego. Temat konkursu: „Pippi inspiruje”. Zasady konkursu: Do wyboru jedno z poniższych zadań: „Limeryk o Pippi”. Praca literacka dla rodzin (dorosły + dziecko do 16 roku życia). „Pippi w malarstwie polskim i światowym” – praca plastyczna dla rodzin (dorosły + dziecko do 12 roku życia) wykonana dowolną techniką, inspirowana twórczością dowolnego malarza. Szczegółowe informacje z (...)

Czytaj dalej

ZOZOLE

Termin zgłoszeń: 30.08.2020r. Zasady konkursu: kup: – minimum 1 dowolne opakowanie produktów marki Zozole w torebce lub – dowolne produkty marki Zozole na wagę za minimum 1 zł brutto i zachowaj paragon. Zgłoś się do lot (...)

Czytaj dalej

FOTO KONKURS

Termin zgłoszeń: 31.12.2020r. Zasady konkursu: Wyślij zdjęcie swojego dziecka w wiadomości prywatnej na Facebooku 4FUN.TV lub przez aplikację 4FUN APP. Fotki maluchów będą prezentowane w soboty i niedziele od 9:00 w telewizji 4FUN DANCE (...)

Czytaj dalej

BILETY NA PIŁKĘ SIATKOWĄ CZEKAJĄ!

Termin zgłoszeń: 29.07.2020r. Zasady konkursu: Konkurs plastyczny skierowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Zaprojektuj strój reprezentacyjny w formie pracy plastycznej na szablonie umieszczonym w Volleyball Activity Book. (...)

Czytaj dalej

DLA MIŁOŚNIKÓW PIŁKI NOŻNEJ!

Termin zgłoszeń: 15.07.2020r. Zasady konkursu: KONKURS FB W komentarzu pod postem konkursowym opublikuj wykonany samodzielnie film, w którym pokażesz ciekawy i twórczy pomysł na połączenie aktywności ruchowej (sportowej) z matematyk (...)

Czytaj dalej

LEGENDIA CZEKA!

Termin zgłoszeń: 10.07.2020r. Zasady konkursu: Warunkiem koniecznym do udziału w konkursie jest: – polubienie fanpage sponsora i organizatora – udostępnienie posta konkursowego i zaproszenie co najmniej 5 osób – ud (...)

Czytaj dalej

KREATYWNY KONKURS DLA RODZIN

Termin zgłoszeń: 21.08.2020r. Zasady konkursu: Uczestnictwo w konkursie polega na stworzeniu instrumentu perkusyjnego w klimacie Krainy Łagodności. Na Konkurs można zgłaszać prace rodzinnie oraz wykonane indywidualne (uczestnikami konkursu mogą b (...)

Czytaj dalej

SUPER KONKURS, SUPER NAGRODY!

Termin zgłoszeń: 28.08.2020r. Konkurs skierowany do grupy wiekowej 12-15 lat, uczniowie klas 6-8 szkoły podstawowej . Zasady konkursu: Stwórz 2 grafiki komputerowe na podstawie wskazanej przez organizatora księgi biblijnej, dołącz ciekaw (...)

Czytaj dalej

WYŚLIJ FILMIK- ZGARNIJ LEGO!

Termin zgłoszeń: 12.07.2020r. Zasady konkursu: Nagraj swoją pociechę jak śpiewa lub tańczy do wybranego fragmentu piosenki „My jesteśmy żabki”. Nagrany materiał wyślij za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursu lub w wiadom (...)

Czytaj dalej

Konkursy dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki którym Twoja pociecha może wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać fantastyczne nagrody. Najczęściej mają one charakter rzeczowy i są w postaci zabawek, akcesoriów dla niemowląt, kosmetyków, książek czy też biletów do kina. Jeśli lubisz wyzwania i rywalizację, sprawdzaj bazę lokalnych i ogólnopolskich konkursów dla rodziców, jakie również prezentujemy na naszym portalu. Uzupełniamy ją codziennie o najnowsze zadania, dlatego bez trudu znajdziesz to, w którym czujesz się najlepiej. ...

czytaj więcej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.