DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 10-18 LAT!

Termin zgłoszeń: 09.10.2020r. Zasady konkursu: Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie komiksu, nawiązującego do hasła „Komiksowa Odyseja kosmiczna”. Temat komiksu ma dotyczyć eksploracji kosmosu Każdy uczestnik ma prawo do złożenia tylko jednej pracy. Praca konkursowa ma być wykonana samodzielnie. Organizator nie przyjmuje prac zbiorowych. Komiks należy przesłać w formie papierowej. Komiks nie może przekraczać 4 jednostronnych, pionowych kartek w formacie A4. Praca nie może być oprawiona. Prace powinny być wysłane na podany poniżej adres korespondencyjny Organizatora oraz opatrzone dopiskiem „Komiksowa Odyseja kosmiczna” wraz z podaniem kategorii wiekowej. „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi ul. Tuwima 46 90-021 Łódź Nagrody: 6 x iPad Pro 9.7”, piórko do tabletu wraz oprogramowaniem do rysowania Procreate oraz materiały plastyczne, a także możliwość wzięcia udziału w konsultacjach z amerykańskim twórcą komiksowym, Seanem Martinbrough Szczegóły konkursu:https://komiksfestiwal.com/ko (...)

Czytaj dalej

TWOJE DZIECKO W TV

Termin zgłoszeń: 04.10.2020r. Zasady konkursu: Nagraj wideo, na którym Twoja pociecha wykona jedno z poniższych zadań: Przedstaw się, powiedz co najbardziej lubisz i zaproś do oglądania 4FUN KIDS Przedstaw się i zaproś do oglądania 4 (...)

Czytaj dalej

SUPER NAGRODA!

Termin zgłoszeń: 28.09.2020r. Zasady konkursu: Sprawdź swoją spostrzegawczość w grze dostępnej na stronie konkursowej, w której wcielisz się w mechanika Majorette. Udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz uzupełnij z rodzicem lub opi (...)

Czytaj dalej

AKADEMIA JEDNOROŻCÓW

Termin zgłoszeń: 15.09.2020r. Zasady konkursu: Za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursowej prześlij odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jaką przygodę chciałbyś/chciałabyś przeżyć ze swoim jednorożcem?” Nagrody: • 5 x (...)

Czytaj dalej

SUPER KONKURS DLA DZIECI 6-14 LAT!

Termin zgłoszeń: 30.09.2020r. Zasady konkursu: KRUS zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża (...)

Czytaj dalej

PROGNOZA POGODY!

Termin zgłoszeń: 30.09.2020r. Zasady konkursu: Konkurs „Pogodowe Kre:Acje, czyli twoja prognoza pogody” ma zasięg ogólnopolski. Skierowany jest do dzieci w wieku do 15 lat. Zadanie polega na nakręceniu maksymalnie 3-minutowego film (...)

Czytaj dalej

FOTO KONKURS

Termin zgłoszeń: 31.12.2020r. Zasady konkursu: Wyślij zdjęcie swojego dziecka w wiadomości prywatnej na Facebooku 4FUN.TV lub przez aplikację 4FUN APP. Fotki maluchów będą prezentowane w soboty i niedziele od 9:00 w telewizji 4FUN DANCE (...)

Czytaj dalej

KONKURS KOMIKSOWY "GRANICE"

Termin zgłoszeń: 15.10.2020r. Zasady konkursu: Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie komiksu przedstawiającego opowieść o granicach, zarówno w rozumieniu geograficznym jak i osobistym (przekraczanie granic). Zachęcamy do ró (...)

Czytaj dalej

ROŚLINY OWADOŻERNE

Termin zgłoszeń: 01.10.2020r. Zasady konkursu: Przedmiotem konkursu jest autorska praca plastyczna, nawiązująca do tytułu „Świat Roślin Owadożernych”. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, wykle (...)

Czytaj dalej

Konkursy dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki którym Twoja pociecha może wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać fantastyczne nagrody. Najczęściej mają one charakter rzeczowy i są w postaci zabawek, akcesoriów dla niemowląt, kosmetyków, książek czy też biletów do kina. Jeśli lubisz wyzwania i rywalizację, sprawdzaj bazę lokalnych i ogólnopolskich konkursów dla rodziców, jakie również prezentujemy na naszym portalu. Uzupełniamy ją codziennie o najnowsze zadania, dlatego bez trudu znajdziesz to, w którym czujesz się najlepiej. ...

czytaj więcej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.