Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Dokonaj zakupu i wygraj Film na DVD TOY STORY 3

ZASADY: W okresie od dnia 14.06.2019 roku do dnia 23.06.2019 roku zakupić w sieci Sklepów SMYK Cały dla Małych! lub w sklepie internetowym www.smyk.com – za minimum 99,00 złotych wyłącznie produkty z linii TOY STORY 4 firmy MATTEL. (Produkty objęte promocją: FRX16, GHH23, GFM38, GGT49, GGT50, FRX10, GGB26, GFB55, GDP69, GDR18, GDP68) Odebrać i zachować dowód zakupu Swój dowód zakupu należy zarejestrować za pomocą formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie www.konkursykiora.pl i wysłać zgłoszenie NAGRODY: Nagrody – Filmy na DVD TOY STORY 3 o wartości 28,00 złotych każdy Termin zgłoszeń: 23.06.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://www.konkursykiora.pl/konkursy/163-smyk-toy-story-4 (...)

Czytaj dalej

Wygraj „Wielką Księgę Klary"

ZASADY: Należy odpowiedzieć na pytanie... Dlaczego dobrze jest mieć młodsze rodzeństwo? NAGRODY: Wielka Księga Klary Termin zgłoszeń: 19.06.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://www.granice.pl/konkurs/wygraj-wiel (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WYPRAWKĘ SZKOLNĄ

ZASADY: Wyślij SMS na numer 71700 z hasłem SZKOŁA i odpowiedz na pytanie ”Czego według Ciebie nie może zabraknąć w wyprawce szkolnej Twojego dziecka?” NAGRODY: 5x wyprawka szkolna, każda o wartości 150 zł Termin zgłoszeń: (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ZESTAW LEGO DUPLO „STAJNIA Z KUCYKAMI”

ZASADY: Napisz jak we wspólnej zabawie łączycie świat LEGO Duplo z innymi zabawkami. NAGRODY: 10x zestaw LEGO DUPLO „Stajnia z kucykami” Termin zgłoszeń: 25.06.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https (...)

Czytaj dalej

Konkurs dla fanów „Baśnioboru”

Brandon Mull powraca z kolejną oszałamiającą przygodą! Kontynuacja bestsellerowego cyklu „Baśniobór”! Jeśli jesteś fanem Brandona Mulla i jego serii „Baśniobór” i „Smocza straż”, ten konkurs (...)

Czytaj dalej

Pomóż bohaterce Roxi rozwiązać zagadkę i wygraj książkę

Drodzy najmłodsi. Już 14 czerwca do kin wchodzi fantastyczna animacja „Agent Kot”. Główna bohaterka kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodz (...)

Czytaj dalej

Kup promocyjny słoik kremu Nutella® i graj o nagrody

Weekendy to czas na wspaniałe, rodzinne śniadania. Pełne radości i smaku! Daj się zainspirować cennymi nagrodami od Nutella® i ciesz się wspaniałym nastrojem od samego rana! ZASADY: Kup promocyjny słoik kremu Nutella 350 g lub 600 g i zacho (...)

Czytaj dalej

Loteria "Nestle - Wygrywaj nagrody ze świata przyrody"

ZASADY: Kup min. 1 zgrzewkę* wody Nestlé Pure Life i zachowaj paragon. Wyślij SMS** pod nr 4321 o treści: nestle.nr paragonu.data zakupu NAGRODY: 5x trzyosobowy dwudniowy wyjazd do Wrocławia, którego głównym celem i (...)

Czytaj dalej

Wygraj nowe przygody Mary Poppins

ZASADY: Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, napisz… Dlaczego nowe DVD z Mary Poppins spodoba się Twojemu dziecku? NAGRODY: 2 DVD „Mary Poppins powraca” Termin zgłoszeń: 24.06.2019 Szczegóły konkursu (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.