ROLNICTWO TEŻ DZIEDZICTWO

Termin zgłoszeń: 30.09.2021 Zasady konkursu: Udział w konkursie można wziąć wypełniając kartę konkursową (dziesięć pytań zamkniętych) i przesyłając odpowiedzi mailem lub pocztą do organizatora Nagrody: 3 szt. – hulajnoga wyczynowa o wartości około 600 zł 30 szt. – nagrody w postaci sprzętu i akcesoriów sportowych. Szczegóły: http://www.muzeum-szreniawa.pl/imuzeum/web/app.php/vortal/konkurs_rolnictwo_to_tez_dziedzictwo.html (...)

Czytaj dalej

MOJE KOSMICZNE WAKACJE

Termin zgłoszeń: 04.10.2021 Zasady konkursu: Konkurs dla dzieci „Moje kosmiczne wakacje 2021”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Do konkursu można zgłaszać zarówno prace indywidualne, jak (...)

Czytaj dalej

KONKURS PLASTYCZNY

Termin zgłoszeń : 30.09.2021 Zasady konkursu: Konkurs plastyczny dla dzieci „Zabytki Chin”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 1-8 w roku szkolnym 2021/2022. Mur Chiński, Zakazane Miasto, Wielki Budda z Lesh (...)

Czytaj dalej

Konkursy dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki którym Twoja pociecha może wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać fantastyczne nagrody. Najczęściej mają one charakter rzeczowy i są w postaci zabawek, akcesoriów dla niemowląt, kosmetyków, książek czy też biletów do kina. Jeśli lubisz wyzwania i rywalizację, sprawdzaj bazę lokalnych i ogólnopolskich konkursów dla rodziców, jakie również prezentujemy na naszym portalu. Uzupełniamy ją codziennie o najnowsze zadania, dlatego bez trudu znajdziesz to, w którym czujesz się najlepiej. ...

czytaj więcej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.