Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne Sale Zabaw

WYGRAJ INTELIGENTNĄ PLASTELINĘ DR COSMIC

ZASADY: Zaprojektuj laurkę dla Twojego ulubionego nauczyciela i zaprezentuj ją w komentarzu pod postem! NAGRODY: 3x Inteligentna Plastelina DR COSMIC Termin zgłoszeń: 17.10.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://www.facebook.com/AstraPolska/ (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ZESTAW ZABAWEK LINKIMALS /FISHERPRICE

ZASADY: W komentarzu pod postem opisz zabawę, która wspiera rozwój Twojego smyka! NAGRODY: 3x zestaw zabawek LINKIMALS /FisherPrice (Jeż, Leniwiec, Łoś i Lama) 5x zabawka LINKIMALS /FisherPrice ”Jeż” 5x zabaw (...)

Czytaj dalej

Do wygrania 10 książek oraz 30 zaproszeń na film o Gordonie i Paddym!

ZASADY: Uzupełnij pola formularza, odpowiedz na pytanie: Co jest najważniejsze w przyjaźni? Prześlij odpowiedzi. NAGRODY: 30 podwójnych zaproszeń na film Gordon i Paddy oraz 10 książek z serii Komisarz Gordon! Termin zgłoszeń (...)

Czytaj dalej

DO PRZETESTOWANIA 100 KREMÓW BAMBINO

ZASADY: Należy wypełnić ankietę i odpowiedzieć na pytanie: Napisz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wziąć udział w teście. NAGRODY: 100 x krem Bambino Ochrona i Ukojenie Termin zgłoszeń: 16.10.2019 Szczegóły konkursu i zgło (...)

Czytaj dalej

PRZETESTUJ NOWOŚCI GERBER ORGANIC

ZASADY: Aby wziąć udział w Teście, należy zarejestrować się w programie „Zdrowy Start w Przyszłość” i wypełnić formularz. NAGRODY: Uczestnicy Testu w terminie najpóźniej do 18 listopada 2019 roku otrzymają jedno opakowa (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ZESTAW LEGO DUPLO „ MOJA PIERWSZA UKŁADANKA”

ZASADY: Wymyśl nazwę dla nowopowstałego zwierzątka z zestawu Moja pierwsza układanka LEGO DUPLO! Wyobraź sobie połączenie elementów flaminga, zebry, żyrafy, krokodyla i tygrysa. Napisz co powstało? NAGRODY: 50 x zestaw Moja pierwsz (...)

Czytaj dalej

Zrób zdjęcie i zgarnij nagrody

ZASADY: Choroba nie musi być taka straszna! Weź udział w konkursie – zrób zdjęcie i pokaż, jak umilacie sobie czas w okresie jesiennych infekcji. NAGRODY: 5x skórzany portfel Lilly Termin zgłoszeń: 23.10.2019 S (...)

Czytaj dalej

Wygraj familijne słodkości!

ZASADY: Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, napisz… Jakie słodkości najczęściej wybieracie dla swojej rodzinki i dlaczego? NAGRODY: 3 mega zestawy słodkości. W skład każdego zestawu wchodzą: 3 opakowania Duetki Familijnej 2 o (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ZESTAW CANPOL BABIES

ZASADY: Opisz swoje patenty na udaną podróż z dzieckiem. NAGRODY: 2x zestaw Canpol babies Termin zgłoszeń: 20.10.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://mama-filipka.blogspot.com/2019/10/wygraj-zestaw-akcesorio (...)

Czytaj dalej

Konkursy dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki którym Twoja pociecha może wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać fantastyczne nagrody. Najczęściej mają one charakter rzeczowy i są w postaci zabawek, akcesoriów dla niemowląt, kosmetyków, książek czy też biletów do kina. Jeśli lubisz wyzwania i rywalizację, sprawdzaj bazę lokalnych i ogólnopolskich konkursów dla rodziców, jakie również prezentujemy na naszym portalu. Uzupełniamy ją codziennie o najnowsze zadania, dlatego bez trudu znajdziesz to, w którym czujesz się najlepiej. 

Konkursy dla dzieci 

Twoje dziecko pięknie rysuje? A może pisze ciekawe opowiadania lub ma inne talenty, którymi może się pochwalić światu? Na naszym portalu możesz wyszukać odpowiedni konkurs dla dzieci organizowany w mieście, okolicy lub na terenie kraju, w którym Twoja pociecha może wziąć udział i mieć szansę wygrać fajną nagrodę np. wymarzoną zabawkę, rower czy elektroniczny gadżet. 

Samo uczestnictwo w tego rodzaju zabawach jest dla maluchów świetną okazją do nauczenia się zdrowej rywalizacji, a także wykorzystywania swoich zdolności. Bez względu na to, czy uda mu się zdobyć główne trofeum, czy nie, ciekawie spędzi czas, a być może zdobędzie nowe umiejętności. Śledź na bieżąco naszą bazę konkursów, ponieważ niemal każdego dnia pojawiają się nowe, które być może zainteresują Twoją pociechę. 

Konkursy dla rodziców

Wśród całej listy konkursów dedykowanych najmłodszym są również takie, w których zaangażować muszą się rodzice. Jeśli masz ochotę i czas, możesz dzięki uczestnictwu w takich zabawach zdobyć atrakcyjne nagrody dla swojego dziecka bądź rodziny. W dotychczasowych quizach można było wygrać na przykład rowerek, elektryczną hulajnogę, zestaw markowych zabawek, zapas pieluszek, czy też zestaw kosmetyków dla niemowlęcia. Wzięcie udziału w takiej zabawie nie kosztuje wiele wysiłku, a może zaowocować wspaniałym prezentem dla dziecka lub otrzymaniem przydatnych gadżetów do jego pielęgnacji. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe, wyślesz zdjęcie swojego brzdąca bądź wykonasz określone zadanie.

Wiele konkursów ma ogólnopolski zasięg, dlatego niełatwo zdobyć na temat wszystkich informacje. Dzięki naszemu portalowi będziesz wiedzieć o wszystkich najciekawszych quizach, jakie organizowane są na poziomie krajowym i lokalnym.  Sprawdzaj na bieżąco na naszej stronie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy oraz te, w których mogą brać udział rodzice. Zachęcamy do brania w nich udziału i życzymy szczęścia w wygrywaniu głównych nagród!


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.