SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Mikołajkowy konkurs ze Scottie Go!

ZASADY: Wystarczy, że za pomocą formularza, odpowiecie na pytanie konkursowe: Napisz krótką historię o kosmicznych przygodach Scottiego. NAGRODY: Do wygrania gry w polskiej wersji językowej Scottie Go! Adventures: Labirynt od firmy BeCREO Technologies I miejsce: zestaw maskotka Scottie + gra w polskiej wersji językowej Scottie Go! Adventures: Labirynt Dodatkowo najlepsza praca zostanie opublikowana w formie komiksu – krótkiej historyjki w wybranych mediach społecznościowych oraz na stronie www.scottiego.com II miejsce: zestaw maskotka Scottie + gra w polskiej wersji językowej Scottie Go! Adventures: Labirynt III miejsce: zestaw maskotka Scottie + gra w polskiej wersji językowej Scottie Go! Adventures: Labirynt Termin zgłoszeń: 13.12.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: TUTAJ (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ LEŻACZEK ASTRAL MARKI CARETERO

ZASADY: Wystarczy, że pod tym postem dodacie zdjęcie swojej pociechy w stroju Mikołaja i napiszecie za co najbardziej uwielbiacie Święta. NAGRODY: leżaczek astral, torba do wózka z przewijakiem, mini organizer do wózka. (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ZESTAW EMOLIENTÓW ELODERM

ZASADY: "Kochany św. Mikołaju..." Dokończ list tak, by brzmiał, jakby pisało go dziecko. NAGRODY: 5x zestaw emolientów Eloderm Termin zgłoszeń: 13.12.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: TUTAJ (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ŚPIWOREK ESKIMO, KOMPLET MINKY ORAZ PODUSZKĘ PRZYTULAK MARKI SENSILLO

ZASADY: W komentarzu pod tym postem opublikujcie świąteczne zdjęcie swojej pociechy. Jeżeli jej narodziny dopiero przed Wami, możecie opublikować zdjęcie USG w bożonarodzeniowej aranżacji. Niech poniesie Was fantazja! NAGRODY: 3x śpiworek (...)

Czytaj dalej

Młody Renifer Alex - konkurs filmowy

ZASADY: Narysujcie świąteczny zaprzęg z Mikołajem i reniferami, które jadą do was z wymarzonym prezentem! Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres: dawid.wolowicz@czasdzieci.pl Najciekawsze propozycje nagrodzimy! NAGRODY: Nagrody k (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ FOTELIK DEFENDER PLUS

ZASADY: Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem napiszecie, dokąd wybrałybyście się z dzieckiem w wymarzoną podróż samochodem? NAGRODY: 1x Fotelik DEFENDER PLUS o wartości 500 Termin zgłoszeń: 12.12.2019 Szczegóły (...)

Czytaj dalej

Pomóż udekorować choinkę i wygraj grę planszową

ZASADY: Pomóżcie udekorować choinkę i stwórzcie dla niej piękne ozdoby. Gotowe ozdoby przyślijcie na adres naszego biura do dnia 19 grudnia, aby mogły zawisnąć na naszej choince CzasDzieci.pl Ul. Felicjanek 10/17, 31-104 Krak&oac (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ BON DO SKLEPU SMYK O WARTOŚCI 200 ZŁ

ZASADY: Opublikujcie w komentarzu pod postem zdjęcie listu, które Wasze pociechy napisały do Mikołaja. NAGRODY: 5x bon do sklepu Smyk o wartości 200 zł Termin zgłoszeń: 15.12.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: TUT (...)

Czytaj dalej

ŚWIĄTECZNY KONKURS 5.10.15 - DO WYGRANIA ZABAWKI

ZASADY: Wykonaj w kreatywny sposób postać św. Mikołaja – technika dowolna np.: malowanie, wyklejanie, budowle 3D. Wybierz nagrodę z grafik poniżej. Umieść zdjęcie prace wraz ze wskazaniem wybranej nagrody pod postem konkursowym Ud (...)

Czytaj dalej

Konkursy dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki którym Twoja pociecha może wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać fantastyczne nagrody. Najczęściej mają one charakter rzeczowy i są w postaci zabawek, akcesoriów dla niemowląt, kosmetyków, książek czy też biletów do kina. Jeśli lubisz wyzwania i rywalizację, sprawdzaj bazę lokalnych i ogólnopolskich konkursów dla rodziców, jakie również prezentujemy na naszym portalu. Uzupełniamy ją codziennie o najnowsze zadania, dlatego bez trudu znajdziesz to, w którym czujesz się najlepiej. 

Konkursy dla dzieci 

Twoje dziecko pięknie rysuje? A może pisze ciekawe opowiadania lub ma inne talenty, którymi może się pochwalić światu? Na naszym portalu możesz wyszukać odpowiedni konkurs dla dzieci organizowany w mieście, okolicy lub na terenie kraju, w którym Twoja pociecha może wziąć udział i mieć szansę wygrać fajną nagrodę np. wymarzoną zabawkę, rower czy elektroniczny gadżet. 

Samo uczestnictwo w tego rodzaju zabawach jest dla maluchów świetną okazją do nauczenia się zdrowej rywalizacji, a także wykorzystywania swoich zdolności. Bez względu na to, czy uda mu się zdobyć główne trofeum, czy nie, ciekawie spędzi czas, a być może zdobędzie nowe umiejętności. Śledź na bieżąco naszą bazę konkursów, ponieważ niemal każdego dnia pojawiają się nowe, które być może zainteresują Twoją pociechę. 

Konkursy dla rodziców

Wśród całej listy konkursów dedykowanych najmłodszym są również takie, w których zaangażować muszą się rodzice. Jeśli masz ochotę i czas, możesz dzięki uczestnictwu w takich zabawach zdobyć atrakcyjne nagrody dla swojego dziecka bądź rodziny. W dotychczasowych quizach można było wygrać na przykład rowerek, elektryczną hulajnogę, zestaw markowych zabawek, zapas pieluszek, czy też zestaw kosmetyków dla niemowlęcia. Wzięcie udziału w takiej zabawie nie kosztuje wiele wysiłku, a może zaowocować wspaniałym prezentem dla dziecka lub otrzymaniem przydatnych gadżetów do jego pielęgnacji. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe, wyślesz zdjęcie swojego brzdąca bądź wykonasz określone zadanie.

Wiele konkursów ma ogólnopolski zasięg, dlatego niełatwo zdobyć na temat wszystkich informacje. Dzięki naszemu portalowi będziesz wiedzieć o wszystkich najciekawszych quizach, jakie organizowane są na poziomie krajowym i lokalnym.  Sprawdzaj na bieżąco na naszej stronie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy oraz te, w których mogą brać udział rodzice. Zachęcamy do brania w nich udziału i życzymy szczęścia w wygrywaniu głównych nagród!


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.