Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Do wygrania nagrody z serii Mały Konstruktor Junior od Alexandra!

ZASADY: Za pomocą formularza odpowiedz na pytanie: Jakie macie pomysły na rodzinne zabawy kreatywne ? NAGRODY: 2 x Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Dźwig 2 x Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Bolid 2 x Mały Konstruktor Junior 3 w 1 Terenówka Termin zgłoszeń: 26.05.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://miastodzieci.pl/konkursy/odpowiedz-na-pytanie-i-wygraj-zabawke-maly-konstruktor-junior/ (...)

Czytaj dalej

Konkurs "Rodzina Treflików zaprasza do kina!"

ZASADY: Kup dowolny produkt z Rodziną Treflików za min. 39 zł i odbierz bilet do kina. NAGRODY: 1000x voucher (kod) elektroniczny eMultiBilet 2D na dowolny film 2D w wybranych kinach, o wartości 19,00 zł brutto Termin zgłosze (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ZESTAW PRODUKTÓW MARKI CANPOL Z KRÓLICZKIEM

ZASADY: Pokażcie lub opiszcie nam miejsca, które warto odwiedzić z dziećmi. NAGRODY: 1x zestaw produktów marki Canpol z króliczkiem Termin zgłoszeń: 10.06.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https:// (...)

Czytaj dalej

Konkurs z książką

ZASADY: Kliknij przycisk "Weź udział" i prześlij odpowiedzi na pytania konkursowe. NAGRODY: 10 x książka "Szczęście. Opowiastki dla dzieci", Leo Bormans, Sebastiaan Van Doninck, wyd. Papilon Termin zgłoszeń: 02.0 (...)

Czytaj dalej

DO WYGRANIA 10 ZESTAWÓW KLOCKÓW LEGO DUPLO POSTERUNEK POLICJI

ZASADY: Przyślij zdjęcie pokazujące, jak wy bawicie się klockami LEGO DUPLO. NAGRODY: 10x zestaw klocków Lego Duplo Posterunek policji Termin zgłoszeń: 22.05.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://mamoto (...)

Czytaj dalej

Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie! ZASADY: Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków: samodzielne wyk (...)

Czytaj dalej

Kup produkt marki Tymbark dla dziecka i wygraj kamerę

ZASADY: W celu wzięcia udziału w konkursie każdy uczestnik powinien zastosować się do następującej procedury: dokonać jednorazowy zakup minimum 2 sztuk produktów marki Tymbark H2Owoc koniecznie zachować oryginał dowodu zakupu wykona (...)

Czytaj dalej

Loteria wiosenne chwile z Tymbarkiem

ZASADY: Kup dowolne produkty marki Tymbark za min. 6 zł Zarejestruj paragon korzystając z formularza zgłoszeniowego Weż udział w losowaniu! NAGRODY: 10 szt. – kupon o wartości 1000 zł do jednorazowego wykorzystania na portalu TR (...)

Czytaj dalej

Konkurs BoboVita. Zestawy produktów czekają!

ZASADY: Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: Jak smakuje lato z owocami w tubkach BoboVita? Wyślij e-mail na adres: konkursytbm@skivak.pl (w temacie wpisz BoboVita) NAGRODY: 10x zestaw produktów BoboVita Termin (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.