SUPER FERIE!

Termin zgłoszeń: 15.01.2021r. Zasady konkursu: Konkurs dla dzieci „Super Ferie” Wejdź na stronę konkursową i wypełnij quiz, który pomoże Ci określić, którym typem superbohatera jesteś. Po skończeniu quizu, wypełnij formularz zgłoszeniowy i w ciekawy sposób odpowiedz na pytanie „Jak spędzilibyście ferie ze swoim Super Bohaterem?” Nagrody: • 1 x Nintendo Switch w zestawie z Ring Fit Adenture o wartości 2333 zł brutto • 20 x zestaw: bluza Spongebob, skarpetki, słuchawki bezprzewodowe o wartości 192 zł brutto Szczegóły konkursu:https://superferie.nick.com.pl/ (...)

Czytaj dalej

BONY DO EMPIKU ZA RYSUNEK!

Termin zgłoszeń: 17.01.2021r. Zasady konkursu: Konkurs dla dzieci „Maluj z PeoPay KIDS”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku do 12 lat. Poproś dziecko aby narysowało ulubionego bohatera z brygady PeoPay KIDS – lisa, żu (...)

Czytaj dalej

ŚWIAT BAŚNI

Termin zgłoszeń: 15.03.2021r. Zasady konkursu: Konkurs plastyczny dla dzieci „Świat baśni Hansa Christiana Andersena” Tematyka prac to baśnie H.Ch. Andersena wykonana techniką: rysunek – ołówek, kredki ołówkow (...)

Czytaj dalej

SUPER NAGRODA!

Termin zgłoszeń: 31.01.2021r. Zasady konkursu: Konkurs na Facebooku „Wygraj Figelo Junior”. Poproś dziecko, aby wyobraziło sobie dom w którym chciałoby mieszkać. Następnie narysowało,wycięło,zbudowało, technika pracy jest dow (...)

Czytaj dalej

HISTORIA Z ZAPAŁKAMI

Termin zgłoszeń: 17.01.2021r. Zasady konkursu: Konkurs plastyczny dla dzieci „Historia z zapałkami” Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Zadaniem konkursowym jest wykonanie ilustracji do wy (...)

Czytaj dalej

ZOSTAŃ GWIAZDĄ TV!

Termin zgłoszeń: 24.01.2021r. Zasady konkursu: - Konkurs dla dzieci „Zostań gwiazdą telewizji – kółko graniaste” - Za pomocą strony konkursowej wyślij do zgłoszenie w formie video, na którym Twoje dziecko tańczy do (...)

Czytaj dalej

KIM CHCĘ BYĆ, GDY DOROSNĘ?

Termin zgłoszeń: 15.01.2021r. Zasady konkursu: Konkurs dla dzieci „Kim chcę być, gdy dorosnę?”. Konkurs polega na wykonaniu wszystkich poleceń opisanych w materiałach dydaktycznych, jako „Zadania z gwiazdką – konkursowe& (...)

Czytaj dalej

Konkursy dla dzieci w Bydgoszczy


Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne konkursy dla dzieci w Bydgoszczy, dzięki którym Twoja pociecha może wziąć udział w świetnej zabawie i wygrać fantastyczne nagrody. Najczęściej mają one charakter rzeczowy i są w postaci zabawek, akcesoriów dla niemowląt, kosmetyków, książek czy też biletów do kina. Jeśli lubisz wyzwania i rywalizację, sprawdzaj bazę lokalnych i ogólnopolskich konkursów dla rodziców, jakie również prezentujemy na naszym portalu. Uzupełniamy ją codziennie o najnowsze zadania, dlatego bez trudu znajdziesz to, w którym czujesz się najlepiej. ...

czytaj więcej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.