Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

KONKURS BAJECZNY SMAK HOCHLAND Z SERIĄ W MINIONKI

ZASADY: W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik powinien spełnić łącznie następujące warunki: a) zakupić w sklepie ser podpuszczkowy Hochland (wymieniony w załączniku nr 1 do regulaminu) i zachować fiskalny dowód jego zakupu; b) zgłosić udział w konkursie przesyłając z telefonu komórkowego SMS rozwiązanie zadania konkursowego, c) zadanie konkursowe polega na kreatywnym dokończeniu zdania: „Bajeczny smak to dla mnie…” NAGRODY: 30 szt. – słuchawki seria MINIONKI o wartości rynkowej jednej nagrody 169 zł brutto. 50 szt. – zestaw śniadaniowy składający się z pojemnika oraz bidonu seria MINIONKI, wartość rynkowa jednej nagrody to 63 zł brutto. 100 szt. – kubek seria MINIONKI o wartości rynkowej jednej nagrody 29 zł brutto Termin zgłoszeń: 31.08.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://www.facebook.com/Hochland.ser/photos/a.110512678995004/2467133539999561/?type=3&theater (...)

Czytaj dalej

DO WYGRANIA TORBA MARKI CANPOL

ZASADY: Jaki park wodny polecacie odwiedzić z dzieckiem i dlaczego ten? NAGRODY: Torba marki Canpol Termin zgłoszeń: 31.08.2019 Szczegóły konkursu i zgłoszenia: https://www.atrakcyjne-wakacje-z-dzieckiem.pl/2019/08/konkur (...)

Czytaj dalej

TESTOWANIE PRODUKTÓW LOVI - EDYCJA SIERPNIOWA 2019

ZASADY: Dołącz do społeczności LOVI i wygrywaj produkty do testowania. Bądźcie aktywni i pomocni na forum! NAGRODY: 20x dynamiczne smoczki uspokajające, kubki niekapki, łańcuszki do smoczka wraz z kocykiem z kolekcji Indian Summer (...)

Czytaj dalej

DO PRZETESTOWANIA 30 ZABAWEK CANPOL

ZASADY: Chcesz otrzymać i zaopiniować produkt Canpol na swoim blogu? Zgłoś swój blog i poleć innym Blogosferę. Chcesz zorganizować konkurs z produktami Canpol? Podziel się z nami swoim pomysłem oraz poleć innym Blogosferę. NAGRODY: (...)

Czytaj dalej

PRZETESTUJ 1 Z 20 ELEKTRYCZNYCH LAKTATORÓW CANPOL

ZASADY: Załóż konto na naszym serwisie Dodaj poradę w formie artykułu, komentuj lub udzielaj się w dyskusjach NAGRODY: Do wygrania 20 laktatorów elektrycznych Termin zgłoszeń: 31.08.2019 Szczegóły konkursu (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ VOUCHER DO SKLEPÓW SMYK ORAZ ZESTAW PRODUKTÓW NESTLÉ SINLAC

ZASADY: Zadaniem Uczestnika konkursu jest dodanie autorskiego przepisu na danie dla maluszka (6-36 miesięcy) z dodatkiem Nestlé Sinlac. Przepis może, ale nie musi być zilustrowany zdjęciem gotowej potrawy. Nie ma konieczności podawania adresu (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ ZESTAW MIĘKKICH KLOCKÓW

ZASADY: Laureatem zostanie 1 osoba, która w katalogu z opiniami rodziców Bangla doda najbardziej pomocną opinię na temat wybranego produktu. Liczy się rzeczowość i konstruktywność twojej recenzji. NAGRODY: 1x zestaw miękkic (...)

Czytaj dalej

Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby

ZASADY: Napisz swoje sposoby na: spokojny sen Twojego malucha bolący brzuszek przeziębienie inne trudności z którymi się spotykacie. Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres: konkursy20@czasdzieci.pl NAGRODY: 3 (...)

Czytaj dalej

NA RATUNEK ZIEMI – WYCZARUJ KOMIKS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku od 10 do 14 lat. ZASADY: Aby wziąć w nim udział, należy stworzyć komiks złożony maksymalnie z 3 stron (jednostronnych, pionowych kartek w formacie A4). Temat konkursu: „Na ratunek Ziemi” (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.