Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

buciki domyos

Ogłoszenie dodane przez

mirella lipka

Telefon kontaktowy

508951344

Adres e-mail

almira4@wp.pl

Oddam potrzebującej rodzinie buciki sportowe dla chłopca lub dziewczynki roz.24, kolor biało czerwony, wiązane.

Najnowsze ogłoszenia użytkowników

karmienie piersią

Jestem w trakcie kursu na Certyfikowanego Doradce Laktacyjnego. Oferuję nieodpłatną pomoc laktacyjną w domu pacjentki w Bydgoszczy, ew. via FB. Wizyty są mi niezbędne do zaliczenia kursu. (...)

Czytaj dalej

tenisówki

Oddam potrzebującej rodzinie tenisówki dziewczęce roz.29. Założone kilka razy, doskonale sprawdzą się jako papcie przedszkolne. (...)

Czytaj dalej

tenisówki dziewczęce

Oddam potrzebującej rodzinie tenisówki dziewczęce zapinane na rzepy roz. 31, kolor biało-różowy. (...)

Czytaj dalej

buciki domyos

Oddam potrzebującej rodzinie buciki sportowe dla chłopca lub dziewczynki roz.24, kolor biało czerwony, wiązane. (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.