Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Piknik Naukowo - Rodzinny

Miejsce wydarzeniaWyspa Młyńska, Bydgoszcz

Data wydarzenia26/05/2019

Godzina wydarzenia12:00

Tradycyjnie na zakończenie Bydgoskiego Festiwalu Nauki odbędzie się Piknik Naukowo-Rodzinny na Wyspie Młyńskiej, przypadający w tym roku w Dzień Matki, 26 maja.

Od 12:00 do 18:00 na Wyspie Młyńskiej czekać będą liczne stoiska z atrakcjami przygotowane przez pięć organizujących Festiwal uczelni oraz festiwalowych partnerów.

W trakcie Pikniku na scenie głównej odbędą się między innymi pokazy zumby i tańca, fitness na trampolinach, eksperymenty profesora Ciekawskiego oraz występy muzyczne. 

Szczegóły na stronie: https://festiwalnauki.bydgoszcz.pl/

 

 

 

Źródło: https://festiwalnauki.bydgoszcz.pl/

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.