Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

TATA. Sensoryczne Czytanie i Działanie z NAJmłodszymi

Miejsce wydarzeniaKamienica 12, ul. Poznańska 12, Bydgoszcz

Data wydarzenia15/06/2019

Godzina wydarzenia11:00

Czy TATA wymiata? Co mi powiedział TATA? Co mówi TATA Alberta? Te i inne pytania postawimy dzieciom i dorosłym na podstawie pięknych książek. Wszystko to przed Dniem Ojca.

Część z Was zna tę formułę według pomysłu i prowadzenia Lucyny Brzezinskiej-Eluszkiewicz? To spotkania, dla Rodziców (jak najbardziej dorosłych) i dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. Poznacie na nich NAJlepsze książki dla NAJmłodszych. W oparciu o te książki wybierzecie się na czytanie świata, przez wzrok, słuch, dotyk, smak, węch...

WARTO MIEĆ UBRANIA NA ZMIANĘ.

Zajęcia są odpłatne (30 zł). W cenę wliczony jest mały poczęstunek dla dużych i małych (po zajęciach).

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, liczba miejsc jest ograniczona, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Piszcie email na adres: tuczytam@op.pl, w temacie wpisujcie "sobota,15".

Wykorzystana ilustracja Pauline Martin pochodzi z książki pt. "Co mi powiedział tata" autorstwa Astrid Desbordes, wydanej przez Wydawnictwo Entliczek.

 

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/2328763050668382/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.