Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Igrzyska Przedszkolaków - turniej piłki nożnej dla najmłodszych

Miejsce wydarzeniaBydgoszcz, Orlik przy Szkole Podstawowej nr 63

Data wydarzenia15/06/2019

Godzina wydarzenia10:00

Turniej odbędzie się 15 czerwca, w godzinach od 10:00 do 13:00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 63 na ul. Goszczyńskiego 3.

Igrzyska Przedszkolaków są turniejem dla najmłodszych dzieci. 

Podczas turnieju zostaną rozegrane mecze pomiędzy dziećmi z zaproszonych bydgoskich przedszkoli. Przerwy podczas rozgrywek będą umilać animatorzy, którzy dla dzieci przeprowadzą gry i zabawy. Dla uczestników, rodziców opiekunów oraz wolontariuszy zapewniony jest poczęstunek. Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody.

Wstęp na teren rozgrywek turniejowych jest bezpłatny.

Kontakt do organizatora: 697 772 935, Paweł Hodur

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/kultura/kalendarium-imprez/wydarzenie/info/2019/06/-/id/16976/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.