Przystań teatr - Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi

Miejsce wydarzeniaAmfiteatr przy Spichrzach, Bydgoszcz

Data wydarzenia14/07/2019

Godzina wydarzenia17:00

„Przystań teatr” – spektakle dla najmłodszych to prawdziwa gratka dla małych miłośników teatru.

W ramach wakacyjnego cyklu „Przystań Teatr” zapraszamy na plenerowe spektakle w przymuzealnym amfiteatrze przy ul. Mostowej.

Spektakle dla dzieci pod chmurką od lat cieszą się niebywałym powodzeniem. Szczególnie, że zapraszane do Bydgoszczy przez Miejskie Centrum Kultury teatry prezentują naprawdę ciekawą i niebanalną propozycję teatralną dla najmłodszych widzów. 

Dnia 14.07.2019 zapraszamy na „Księżycowe opowieści” Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi.

Artyści zabiorą dzieci w kosmiczną podróż, która zaczyna się od naszego domu, podwórka, przedszkola i szkoły. A nad głowami rozpościera się Przeogromny Wszechświat. W spektaklu, który będzie właściwie Kosmiczną Podróżą zadawać będziemy sobie pytania: dlaczego, po co, jak, skąd? Czym jest mądrość, miłość, wolność, czy warto być dobrym, jak być szczęśliwym?

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/przystan-teatr-spektakle-dla-najmlodszych/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.