Przystań teatr - Teatr Fuzja

Miejsce wydarzeniaAmfiteatr przy Spichrzach, Bydgoszcz

Data wydarzenia04/08/2019

Godzina wydarzenia17:00

„Przystań teatr” – spektakle dla najmłodszych to prawdziwa gratka dla małych miłośników teatru.

W ramach wakacyjnego cyklu „Przystań Teatr” zapraszamy na plenerowe spektakle w przymuzealnym amfiteatrze przy ul. Mostowej.

Spektakle dla dzieci pod chmurką od lat cieszą się niebywałym powodzeniem. Szczególnie, że zapraszane do Bydgoszczy przez Miejskie Centrum Kultury teatry prezentują naprawdę ciekawą i niebanalną propozycję teatralną dla najmłodszych widzów. 

Dnia 04.08.2019 zapraszamy na spektakl „ Elmer Słoń w kratkę” Teatru Fuzja.

Do krainy sympatycznego słonia w kratkę zaprosi nas Teatr Fuzja. To opowieść o przygodach wyjątkowego Słonia, który mimo tego, że wyróżnia się ze stada, ma wielu przyjaciół i tworzy sytuacje sprzyjające integracji grupy. Elmer to niesamowity słoń, który utwierdza dzieci w przekonaniu, że inny nie znaczy gorszy.

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/przystan-teatr-spektakle-dla-najmlodszych/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.