WARSZTATY IMPROWIZACJI TEATRALNEJ DLA DZIECI 7-14 LAT Z TEATREM IMPRO

Miejsce wydarzeniaKujawsko-Pomorskie Centrum Kultury, Bydgoszcz

Data wydarzenia16/07/2019

Godzina wydarzenia10:00

Improwizacja to sztuka oparta na wydawałoby się prostych zasadach: akceptuj, dbaj o partnera, nie oceniaj, słuchaj, nie forsuj swoich pomysłów za wszelką cenę. W szkole raczej uczą dzieciaki jak zdobyć dobrą ocenę. W impro nikt ocen nie stawia, a każdy pomysł jest wart uwagi. W takiej atmosferze dzieci mogą spędzić lipcowe wtorkowe przedpołudnia. Wykorzystamy krótkie gry teatralne oraz umiejętność tworzenia opowieści do dobrej zabawy. Wychodząc z warsztatów z pewnością dzieciaki będą wiedziały jak kreatywnie bawić się gdy nie ma piłki, tabletu lub telefonu w ręce.
Warsztaty poprowadzi Ada Żurawska, improwizatorka z grup Łomatko!, Trzy Słowa, od kilku lat aktywująca bydgoskie środowisko impro w projekcie Blender. Od roku występuje również dla dzieci tworząc bajki improwizowane i warsztaty z tworzenia opowieści. Animatorka, slamerka. Prywatnie matka dwójki dorosłych dzieci, handlowiec. Absolwentka kursów improwizacji teatralnej przy MCK w Bydgoszczy, warszawskiej Szkole Impro oraz kursów bajkoterapii.

Wstęp wolny!

Na każde warsztaty obowiązują odrębne zapisy, email: trzyslowaimpro@gmail.com.

Warsztaty odbywają się w 4. terminach: 2, 9, 16 oraz 30 lipca 2019 w godzinach 10:00-12:00.

Adres:

Salon Hoffman KPCK,  pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy.

Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury

 

Źródło: http://www.kpck.pl/wydarzenie/warsztaty-improwizacji-teatralnej-dla-dzieci-7-14-teatrem-impro/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.