W magicznej krainie – bajka improwizowana dla dzieci

Miejsce wydarzeniaKujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Data wydarzenia18/07/2019

Godzina wydarzenia17:00

Teatr improwizowany to opowieść tworzona przy udziale publiczności. Aktorzy zmieniają się w zielone króliki, strachliwych rycerzy lub dzielne księżniczki. Widownia to łąka pełna gadających chabrów, stado zajączków lub ogromny kamień na drodze po magiczny pył, który można rozkruszyć miłością.

Wszystko zależy od wyobraźni. Improwizatorzy nie zapominają  o rodzicach i przemycają zgrabne metafory i żarty pozwalające dorosłym widzom nie raz uronić łezkę radości lub wzruszenia.

I jak to w bajkach bywa dobro zwycięży zło a wszyscy żyć będą długo i szczęśliwie. Grają: Ada Żurawska, Jakub Dranicki i Cezary Markiewicz, aktorzy z grup Trzy Słowa, oraz Bujdy i Bajania.

Do wspólnej zabawy zapraszamy w czwartek, 18 lipca 2019 o godz. 17:00, do Salonu Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. 

Bilety w cenie 12 zł do nabycia w KPCK oraz przez internet na www.biletyna.pl.

W magicznej krainie - bajka improwizowana dla dzieci - Bilety na wydarzenie dla dzieci

 

Źródło: http://www.kpck.pl/wydarzenie/magicznej-krainie-bajka-improwizowana-dla-dzieci-2/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.