SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Bydgoszcz Niekonwencjonalnie - Stary Kanał

Miejsce wydarzeniaWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. W. Bełzy w Bydgoszczy

Data wydarzenia13/10/2019

Godzina wydarzenia10:00

W niedzielę 13 października zapraszamy Was na spacer z przewodnikiem po jednej z ważniejszych dróg wodnych XX-lecia międzywojennego.

W trakcie tego spaceru poznacie historię oraz przebieg Kanału Bydgoskiego. Dowiecie się też w jaki sposób wpłynął on na dzieje miasta. Oprowadzać was będzie sam kustosz Muzeum Kanału Bydgoskiego - Tomasz Izajasz. Zapraszamy!

Start: 10.00 / niedziela 13.10.2019 / Stary Rynek
Wstęp: 5 zł / osobę (dzieci gratis).

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszcz.

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/2779322295413987/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.