SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

Targi Przyjazne Rodzinie

Miejsce wydarzeniaKompleks Sportowy Zawisza, Bydgoszcz

Data wydarzenia20/10/2019

Godzina wydarzenia10:00

Prezydent Miasta Bydgoszczy wraz z partnerami Programu Bydgoska Rodzina 3 plus serdecznie zapraszają na Targi Przyjazne Rodzinie.

W programie m.in. warsztaty, porady specjalistów, pokazy, występy, kąciki gastronomiczne. A na dzieci małe i duże będzie czekać wiele atrakcji.

 

 

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/kultura/kalendarium-imprez/wydarzenie/info/2019/10/-/id/18367/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.