„Walizkowy teatrzyk lalkowy” – warsztaty teatralne dla grup zorganizowanych

Miejsce wydarzeniaKujawsko - Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Data wydarzenia28/01/2020

Godzina wydarzenia10:00

Czego potrzeba, aby zrobić w domu teatrzyk stolikowy? Kto może zostać aktorem w takim teatrzyku? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy warsztatów dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Podczas spotkania dzieci nie tylko przeniosą się w zaczarowany świat baśni, ale poznają też podstawy warsztatu aktorskiego ćwicząc dykcję i plastykę ruchu.

Zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych. 

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 7 zł / osoby – obowiązują zapisy: tel. 510 005 672, promocja@kpck.pl. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Źródło: https://kpck.pl/wydarzenie/walizkowy-teatrzyk-lalkowy-warsztaty-teatralne-dla-grup-zorganizowanych/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.