„Walizkowy teatrzyk lalkowy” – warsztaty teatralne dla rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Miejsce wydarzeniaKujawsko - Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Data wydarzenia29/01/2020

Godzina wydarzenia17:00

Walizkowy teatrzyk lalkowy to przepis na zabawę dla całej rodziny.

Podpowiemy, jak zorganizować go w domu wykorzystując przedmioty codziennego użytku i zabawki stojące na półce. Podczas warsztatów, nie tylko dzieci, ale także rodzice, odkryją tajniki domowego teatrzyku i nauczą się współpracy na scenie – zapraszamy w ostatnią środę stycznia 2020 roku do Salonu Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury. 

Bilety w cenie 7 zł od 11 grudnia 2019 do nabycia w siedzibie KPCK.

 

 

Źródło: https://kpck.pl/wydarzenie/walizkowy-teatrzyk-lalkowy-warsztaty-teatralne-dla-rodzin-dziecmi-wieku-przedszkolnym-i-wczesnoszkolnym/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.