BAJKA O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE - SPEKTAKL

Miejsce wydarzeniaKujawsko - Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Data wydarzenia30/01/2020

Godzina wydarzenia11:00

Ponadczasowy, pełen humoru i ciepła spektakl dla wszystkich w wieku od 3 do 103 lat. To klasyczna opowieść o życzeniach, marzeniach i różnych obliczach ludzkiej natury, podczas której doskonale bawić będą się nie tylko najmłodsi. A Ty? Czego byś sobie zażyczył, gdybyś złapał w swoją sieć złotą rybkę?

Spektakl w wykonaniu teatru „Kołowrotek” – młodzieżowej grupy teatralnej działającej w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury.

Bilety w cenie 7 zł do nabycia w siedzibie KPCK oraz na biletyna.pl.

 

 

Źródło: https://kpck.pl/wydarzenie/bajka-o-rybaku-i-zlotej-rybce-spektakl/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.