KOALA. SENSORYCZNE SPOTKANIE Z KSIĄŻKAMI I NAJMŁODSZYMI.

Miejsce wydarzeniaKOGEL MOGEL ul. A. G. Siedleckiego 10, Bydgoszcz

Data wydarzenia16/01/2020

Godzina wydarzenia17:00

Zima bez śniegu, szaruga. W takie dni marzymy o podróży do ciepłych krajów, albo karnawałowej zabawie, albo błogim lenistwie.
To wszystko dadzą nam książki o "misiach" KOALA.

Zapraszam, dorosłych i dzieci od 1,5 do 4 lat na podróż do Australii oraz na całą resztę.

WARTO MIEĆ UBRANIA NA ZMIANĘ.

WSTĘP WOLNY,

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, liczba miejsc jest ograniczona, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
Piszcie email na adres: tuczytam@op.pl w temacie wpisujcie "czytam, 16".

CzyTam Świat to formuła według pomysłu i prowadzenia Lucyny Brzezinskiej-Eluszkiewicz, obejmuje spotkania dla Rodziców i dzieci. Poznacie na nich NAJlepsze książki dla NAJmłodszych. W oparciu o te książki wybierzemy się razem na czytanie świata, przez wzrok, słuch, dotyk, smak, węch...

Zajęcia realizowane są przez Fundacja Nowe Pokolenie Bydgoszcz.
Wykorzystana powyżej ilustracja pochodzi z autorskiej książki Oli Cieślak, pt. Koala Disco" wydanej przez Wydawnictwo Dwie Siostry, na zajęciach poznacie też inne książki o tych zwierzakach.

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/468067664084393/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.