FERIE W ZOO

Miejsce wydarzeniaLeśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek"

Data wydarzenia06/02/2020

Godzina wydarzenia10:00

Jak co roku w ferie zapraszamy na spotkania rodzinne i dla grup zorganizowanych do bydgoskiego zoo!

Tym razem tematem przewodnim będą płazy i gady. Odkryjemy tajemnice mieszkańców Akwarium Terrarium, dowiemy się między innymi: co zjada legwan zielony, agama żaglowa, krokodyl kameruński, drzewołaz, co to są parotydy i jak wygląda wylinka. Poza tym, uczestnicy poznają krajowe gatunki płazów i gadów. Zjawi się też tajemniczy gość. A wszystko to przeplatane będzie różnorodnymi aktywnościami.

Grupy zorganizowane zapraszamy w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.

Na spotkanie rodzinne zapraszamy natomiast w środy – 29 stycznia na godz. 12, a 5 lutego na godz. 10.30.

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy (liczba miejsc ograniczona) pod numerem telefonu 52 328 00 09 od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

By wziąć udział w zajęciach, należy kupić bilet wstępu do zoo.

Podczas ferii od 25 stycznia do 9 lutego w godzinach od 10 do 15.30 przy sprzyjających warunkach pogodowych na terenie zoo będzie rozpalone ognisko. Zapewniamy kijki. W kiełbasę każdy musi zaopatrzyć się sam (nie ma możliwości zakupu na terenie zoo).

 

 

Źródło: https://www.myslecinek.pl/aktualnosci/ferie-w-zoo-0

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.