Teatr w pigułce (spotkanie piąte): Teatr tańca, premiera spektaklu „Szczęśliwy książę”

Miejsce wydarzeniaKujawsko - Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Data wydarzenia21/02/2020

Godzina wydarzenia09:00

Na scenie po raz pierwszy wystąpi młodsza grupa teatralna „Kołowrotek” ze swoim premierowym spektaklem według bajki Oscara Wilde’a pt. „Szczęśliwy książę”. Po przedstawieniu odbędą się warsztaty poświęcone teatrowi tańca. 

„Teatr w pigułce” propozycja dla grup zorganizowanych, dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat oraz dla nauczycieli i instruktorów zainteresowanych teatrem.

Koszt udziału 5 zł/osobę.

Obowiązują zapisy: tel. 510 005 672, promocja@kpck.pl. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Źródło: https://kpck.pl/wydarzenie/teatr-pigulce-spotkanie-piate-teatr-tanca-premiera-spektaklu-szczesliwy-ksiaze/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.