OCZY. SENSORYCZNE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ I NAJMŁODSZYMI

Miejsce wydarzeniaKOGEL MOGEL ul. A. G. Siedleckiego 10, Bydgoszcz

Data wydarzenia29/02/2020

Godzina wydarzenia10:30

OCZYWIŚCIE, oczy to temat ważny. Przyjrzyjmy się, co na ten temat mówią (pokazują?) książki dla dzieci.

Zapraszamy na kolejne ze spotkań, które maja na celu, by Wasz dzieci kochały książki, by książki kojarzyły się z pozytywnym doświadczeniem oraz by książki uczyły świata. To spotkania z książkami i NAJmłodszymi odbiorcami.
JEDNAK NA RAZIE NIE ZAPISUJCIE SIĘ, wcześniej będzie jeszcze jeden temat, dopiero po jego realizacji ruszą zapisy.Odrzucę wcześniejsze zgłoszenia (tak ułatwiam sobie organizację :) )

CzyTam Świat to formuła według pomysłu i prowadzenia Lucyny Brzezinskiej-Eluszkiewicz, obejmuje spotkania dla Rodziców  (jak najbardziej dorosłych) i dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. Poznacie na nich NAJlepsze książki dla NAJmłodszych. W oparciu o te książki wybierzemy się razem na czytanie świata, przez wzrok, słuch, dotyk, smak, węch...

WARTO MIEĆ UBRANIA NA ZMIANĘ.

WSTĘP WOLNY!

Zajęcia realizowane są przez Fundację Nowe Pokolenie Bydgoszcz, dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/2601252616825203/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.