BAŚŃ O RYCERZU BEZ KONIA

Miejsce wydarzeniaCentrum Handlowe Auchan, Bydgoszcz

Data wydarzenia15/02/2020

Godzina wydarzenia13:00

15 lutego marionetkowe przedstawienie przeniesie dzieci do świata księżniczek, smoków i czarodziejów. Wstęp wolny!

Szewc bez butów chodzi, a rycerz… bez konia? Główny bohater przedstawienia wystawianego w na naszej scenie w sobotę 15 lutego martwi się, że nie ma towarzysza i próbuje temu zaradzić. W trakcie poszukiwań wierzchowca głównego bohatera spotka mnóstwo zabawnych przygód, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach małych widzów. „Baśń o rycerzu bez konia” autorstwa Marty Guśniowskiej to humorystyczne przedstawienie marionetkowe, które będzie można obejrzeć w ramach tegorocznego cyklu pt. „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”.

Na teatralnej scenie pojawi się mnóstwo barwnych postaci, m.in.: księżniczka, czarodziej, straszny smok czy myszo-nietoperz. Spektakl jest realizowany na autorskiej scenie, a w role głównych bohaterów wcielą się marionetki. Ciekawa fabuła sprawi, że nie tylko dzieci, ale również dorośli, radośnie spędzą czas.

Spektakl odbędzie się 15 lutego w pasażu galerii handlowej. Przedstawienie zostanie wystawione trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 i 17.00.

Wstęp bezpłatny!

 

 

Źródło: http://www.auchanbydgoszcz.pl/pl/basn-o-rycerzu-bez-konia

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.