SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

KAŻDY CZYTA FRAGMENT ULUBIONEJ KSIĄŻKI

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia23/05/2020

Godzina wydarzenia00:00

Tym razem bawimy się w czytanie książek. Nawet dla niektórych nudna zabawa (bo z książkami), może okazać się przyjemną rozrywką na deszczowe popołudnia. Wszyscy członkowie rodziny wybierają swoją ulubioną książkę i zaznaczają fragmeny, które będą czytać. Wcześniej przygotowujemy losy z imionami domowników. Jedna osoba wyciąga los z imieniem tego, kto będzie czytał swój fragment książki. Czytane fragmentów jeden za drugim z różnych książek sprawi, że utworzą one bardzo ciekawą, zabawną składankę.               

                                                                                       

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.