SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

KONCERT NA BYLE CZYM

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia25/05/2020

Godzina wydarzenia00:00

Dzisiaj muzykujemy na wszystkim, co tylko wpadnie nam w ręce. Mogą to być łyżki, garnki, miski, ale również tradycyjne instrumenty muzyczne jak gitara, skrzypce. Dzieci na pewno znajdą sposób na to jak wykorzystać wszystko, co mamy w domu do tworzenia muzyki. Udanej zabawy!

 

                                                                                     

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.