SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

ROBIMY BAŃKI MYDLANE

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia31/05/2020

Godzina wydarzenia00:00

Czy znacie kogoś, kto w dzieciństwie nie lubił baniek mydlanych? Chyba nie ma dziecka, które nie lubiłoby ich puszczać, a już na pewno tych baniek łapać. Poniżej podpowiadamy jak przygotować dobry płyn do baniek mydlanych.

Będą nam potrzebne tylko 3 składniki:

woda, płyn do naczyń i gliceryna.

Bardzo ważne jest, aby płyn do naczyń dobrze się pienił! 

Do 1 litra wody dodajemy 100ml płynu do naczyń oraz 1 łyżeczkę gliceryny.

Wszystko dokładnie mieszamy i mikstura gotowa!

                                                                                                                    

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.